24_20230816_150645.jpg
23_20230816_150839.jpg
1136_20231106_191029.jpg

Ohlasy po Letce: Dva body jsou nakonec málo

Výhra nad Letkou samozřejmě potěší, ale mohla být za tři body. Trenér Hattricku Simon Šiška i střelec Lukáš Vlach se shodli na tom, že zápas se měl zlomit dříve na stranu domácích než na konci prodloužení. Co dalšího zaznělo při nedělních ohlasech?

„Dva body jsou v konečném zúčtování málo. Měli jsme určitě vyhrát za tři body, to bez debat. Nicméně 25–30 minut nám trvalo, než jsme pořádně chytili zápasové tempo. První část byla od nás hrozná. V momentě, kdy jsme zrychlili, jsme však převzali otěže utkání,” řekl kouč Simon Šiška. Letka potom pouze čekala na chyby Hattricku.

Do prodloužení se šlo i kvůli nepříjemné trefě Letky ve třetí části, kterou Hattrick obdržel zrovna ve chvíli, kdy hýřil aktivitou v útoku. „Gól v takovém čase je asi nejhorší na psychiku. Na druhou stranu jsem týmu věřil, že bude pokračovat dále a bude se tlačit do brány. Zkrátka že duel zlomíme a vyhrajeme,” pokračoval Šiška.

K vydřenému úspěchu Brňanům značně pomohl Lukáš Vlach. Ostrostřelec odešel z měření sil s bilancí dvou branek a jedné asistence. „Třetí bodík nám utekl, nedá se však nic dělat. Vidím pozitivum, že jsme to urvali do vítězného konce, ale bohužel si myslím, že jsme zápas měli ve svých rukou a mohl dopadnout ještě lépe,” ohlížel se čtyřiadvacetiletý florbalista Hattricku.

Vlach navíc přihrával Šimonu Hronkovi na rozdílovou trefu v prodloužení. „Začalo to trochu riskantním soubojem na naší polovině. Naštěstí to vyšlo, balónek jsem vypíchl a potom to už bylo jednoduché. Obránce mi povolil přihrávku a zrodila se gól,” dodal Vlach. Celé ohlasy můžete zhlédnout ve videu níže.