24_20230816_150645.jpg
23_20230816_150839.jpg
1137_20231109_204736.jpg

Legenda klubu na utkání s Letkou! Výhru sledoval František Potáč

Byl historicky prvním gólmanem Hattricku Brno, na jehož odkaz postupně navázali další. A František Potáč je s klubem i po řadě let stále ve spojení. Byl se podívat také na minulý domácí zápas s Letkou, v němž FBŠ vybojovalo v dramatickém finiši výhru po prodloužení.

„Neměl jsem teď moc času, byl jsem často v práci a nebyla úplně příležitost podrobněji Hattrick sledovat,” přiznal Potáč před duelem 11. kola druhé nejvyšší soutěže. Teď se ovšem možnost naskytla. „Chtěl jsem přijít, abych se dostal více do obrazu a trochu kluky podpořil, aby se vrátili zpátky nahoru,” popisoval.

„Určitě budu sledovat i gólmany,” zmínil Potáč své nástupce v brankovišti týmu. V zápase nakonec šel do hry kromě Miroslava Steigera i jeho náhradník Filip Létal, jenž naskočil během třetí třetiny. Také s přispěním obou borců s maskou si došel Hattrick pro výhru 5:4 po prodloužení nad Letkou.

„Teď je hlavní, aby se dostali do play-off. Tam se o všem rozhoduje. Ještě naberou síly i nějaké zkušenosti a potom ukážou, co umí,” nepochybovala legenda Hattricku. Potáč zároveň dodal, že sám se jednou za čas ve výstroji ještě objeví. „Občas chodím hrávat Amatérku,” podotkl.

Další domácí utkání je na programu už brzy. Hattrick se opět představí v malé hale STAREZ ARÉNY Vodova v pátek 17. listopadu, kdy absolvuje brněnské derby s Gullivers. Hrát se bude od 19 hodin.