GU13/GU11 Ml.žákyně/ElévkyZápasy

září 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Aligators - G
0:0
ne 24. 9. 2023 9:20 @ ZŠ Horní, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 1. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
ne 24. 9. 2023 10:20 @ ZŠ Horní, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 1. kolo
Hornets Brno ZŠ HorníFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 24. 9. 2023 11:00 @ ZŠ Horní, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 1. kolo
K1 Florbal Židenice GU11FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 24. 9. 2023 11:40 @ ZŠ Horní, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 1. kolo

říjen 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U13Bulldogs Brno
0:0
ne 1. 10. 2023 9:00 @ Start Lesná Brno, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 1. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
ne 1. 10. 2023 10:10 @ Start Lesná Brno, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 1. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13Aligators
0:0
ne 1. 10. 2023 11:50 @ Start Lesná Brno, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 1. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Bulldogs Brno
0:0
ne 15. 10. 2023 9:40 @ SH TJ Znojmo, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 2. kolo
K1 Florbal Židenice GU11FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 15. 10. 2023 10:20 @ SH TJ Znojmo, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 2. kolo
Hornets Brno ZŠ HorníFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 15. 10. 2023 11:20 @ SH TJ Znojmo, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 2. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
ne 15. 10. 2023 12:00 @ SH TJ Znojmo, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 2. kolo
K1 Florbal Židenice GU13FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
so 21. 10. 2023 9:00 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 3. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TROOPERS Girls
0:0
so 21. 10. 2023 10:40 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 3. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13Aligators
0:0
so 21. 10. 2023 11:20 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 3. kolo

listopad 2023

TJ Hodonice ZŠ TasoviceFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
ne 12. 11. 2023 12:30 @ SH Tuřany, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 6. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
0:0
ne 12. 11. 2023 13:10 @ SH Tuřany, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 6. kolo
K1 Florbal Židenice GU13FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
ne 12. 11. 2023 14:20 @ SH Tuřany, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 6. kolo
Bulldogs BrnoFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 26. 11. 2023 9:00 @ Start Lesná Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 4. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11K1 Florbal Židenice GU11
0:0
ne 26. 11. 2023 10:00 @ Start Lesná Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 4. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Aligators - G
0:0
ne 26. 11. 2023 11:00 @ Start Lesná Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 4. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 26. 11. 2023 12:00 @ Start Lesná Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 4. kolo

prosinec 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TROOPERS Girls
0:0
ne 10. 12. 2023 9:00 @ Start Lesná Brno, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 7. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
ne 10. 12. 2023 10:10 @ Start Lesná Brno, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 7. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13Aligators
0:0
ne 10. 12. 2023 11:50 @ Start Lesná Brno, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 7. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Hornets Brno ZŠ Horní
0:0
ne 17. 12. 2023 13:20 @ ZŠ Horní, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 5. kolo
K1 Florbal Židenice GU11FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 17. 12. 2023 14:00 @ ZŠ Horní, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 5. kolo
K1 Florbal Židenice GU11FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 17. 12. 2023 15:00 @ ZŠ Horní, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 5. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Bulldogs Brno
0:0
ne 17. 12. 2023 16:00 @ ZŠ Horní, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 5. kolo

leden 2024

Hornets Brno ZŠ HorníFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 21. 1. 2024 8:30 @ Start Lesná Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 6. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Bulldogs Brno
0:0
ne 21. 1. 2024 9:30 @ Start Lesná Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 6. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Aligators - G
0:0
ne 21. 1. 2024 10:30 @ Start Lesná Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 6. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
ne 21. 1. 2024 11:30 @ Start Lesná Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 6. kolo
TROOPERS GirlsFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
ne 21. 1. 2024 15:00 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 10. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
ne 21. 1. 2024 15:40 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 10. kolo
TJ Hodonice ZŠ TasoviceFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
ne 21. 1. 2024 16:50 @ SH TJ Znojmo, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 10. kolo
K1 Florbal Židenice GU13FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
ne 28. 1. 2024 9:00 @ SH SportPoint Brno, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 12. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13Aligators
0:0
ne 28. 1. 2024 10:40 @ SH SportPoint Brno, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 12. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TJ Znojmo LAUFEN CZ
0:0
ne 28. 1. 2024 11:20 @ SH SportPoint Brno, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 12. kolo

únor 2024

Sokol Brno I EMKOCase GulliversFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
so 17. 2. 2024 9:30 @ SH Hodonice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 14. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TJ Hodonice ZŠ Tasovice
0:0
so 17. 2. 2024 10:10 @ SH Hodonice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 14. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
so 17. 2. 2024 11:20 @ SH Hodonice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 14. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Bulldogs Brno
0:0
dnes v 9:00 @ SH SportPoint Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 7. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
dnes v 9:40 @ SH SportPoint Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 7. kolo
Hornets Brno ZŠ HorníFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
0:0
dnes v 10:40 @ SH SportPoint Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 7. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11K1 Florbal Židenice GU11
0:0
dnes v 11:40 @ SH SportPoint Brno, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 7. kolo

březen 2024

FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TJ Hodonice ZŠ Tasovice
– : –
ne 17. 3. 2024 9:30 @ SH Křenovice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 15. kolo
Bulldogs BrnoFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
– : –
ne 17. 3. 2024 10:40 @ SH Křenovice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 15. kolo
AligatorsFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
– : –
ne 17. 3. 2024 11:50 @ SH Křenovice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 15. kolo
Aligators - GFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
– : –
so 23. 3. 2024 9:20 @ ZŠ Čejkovická, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 8. kolo
K1 Florbal Židenice GU11FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
– : –
so 23. 3. 2024 10:00 @ ZŠ Čejkovická, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 8. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Hornets Brno ZŠ Horní
– : –
so 23. 3. 2024 10:40 @ ZŠ Čejkovická, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 8. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11TJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 23. 3. 2024 11:20 @ ZŠ Čejkovická, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 8. kolo

duben 2024

K1 Florbal Židenice GU11FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
– : –
so 6. 4. 2024 @ ZŠ Dambořice, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 9. kolo
Aligators - GFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
– : –
so 6. 4. 2024 @ ZŠ Dambořice, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 9. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Bulldogs Brno
– : –
so 6. 4. 2024 @ ZŠ Dambořice, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 9. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11TJ Znojmo LAUFEN CZ
– : –
so 6. 4. 2024 @ ZŠ Dambořice, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 9. kolo
K1 Florbal Židenice GU13FBŠ Hummel Hattrick Brno U13
– : –
ne 21. 4. 2024 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13Bulldogs Brno
– : –
ne 21. 4. 2024 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TROOPERS Girls
– : –
ne 21. 4. 2024 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
Bulldogs BrnoFBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
– : –
so 27. 4. 2024 @ ZŠ Dambořice, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 10. kolo
K1 Florbal Židenice GU11FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
– : –
so 27. 4. 2024 @ ZŠ Dambořice, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 10. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Hornets Brno ZŠ Horní
– : –
so 27. 4. 2024 @ ZŠ Dambořice, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 10. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11Aligators - G
– : –
so 27. 4. 2024 @ ZŠ Dambořice, Liga elévek 3+1 - skupina 6, 10. kolo