Program

Program zápasů našich družstev po jednotlivých víkendech

15. 4. 2024 - 21. 4. 2024
16. týden

sobota 20. 4. 2024

IvanoviceU13 Mladší žáci
– : –
so 20. 4. 2024 @ SH Blučina, Jihomoravská liga mladších žáků, 57. kolo
HodoniceU13 Mladší žáci
– : –
so 20. 4. 2024 @ SH Blučina, Jihomoravská liga mladších žáků, 57. kolo
U13 Mladší žáciAligators
– : –
so 20. 4. 2024 @ SH Blučina, Jihomoravská liga mladších žáků, 57. kolo
HodoniceU15 Starší žáci
2:2
včera v 9:40 @ SH Blučina, Jihomoravská liga mladších žáků, 57. kolo
U15 Starší žáciAligators
2:9
včera v 10:40 @ SH Blučina, Jihomoravská liga mladších žáků, 57. kolo
IvanoviceU15 Starší žáci
0:5
včera v 12:20 @ SH Blučina, Jihomoravská liga mladších žáků, 57. kolo

neděle 21. 4. 2024

ZnojmoU13 Mladší žáci
– : –
ne 21. 4. 2024 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
U13 Mladší žáciBulldogs
– : –
ne 21. 4. 2024 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
U13 Mladší žáciTroopers
– : –
ne 21. 4. 2024 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
BlanskoU9/U11 Bystrc
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
GepardiU9/U11 Bystrc
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
U9/U11 BystrcZŠ Horní
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
U9/U11 BystrcGullivers
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
U9/U11 BystrcHattrick
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
HusoviceU9/U11 Bystrc
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9/U11 BystrcZŠ Horní
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9/U11 BystrcGullivers
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
HusoviceU9/U11 Bystrc
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
GulliversU9/U11 Bystrc
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9/U11 BystrcZŠ Horní
ne 21. 4. 2024 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9 PřípravkaHattrick
dnes v 8:30 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9 NC KRPOLEHattrick
dnes v 8:30 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
ŽideniceGU13/GU11 Ml.žákyně/Elévky
– : –
dnes v 9:00 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
U17 DorostTroopers
5:6
dnes v 9:00 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
U15 Starší žáciTroopers
5:6
dnes v 9:00 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
HusoviceU9 Přípravka
dnes v 9:10 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
HusoviceU9 NC KRPOLE
dnes v 9:10 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9 PřípravkaZŠ Horní
dnes v 9:30 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9 NC KRPOLEZŠ Horní
dnes v 9:30 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
ZŠ HorníU9 Přípravka
dnes v 10:10 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
ZŠ HorníU9 NC KRPOLE
dnes v 10:10 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9 PřípravkaZŠ Horní
dnes v 10:30 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9 NC KRPOLEZŠ Horní
dnes v 10:30 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
GU13/GU11 Ml.žákyně/ElévkyBulldogs
– : –
dnes v 10:40 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
ZnojmoU17 Dorost
– : –
dnes v 10:40 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
ZnojmoU15 Starší žáci
– : –
dnes v 10:40 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
U9 PřípravkaZŠ Horní
dnes v 11:10 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
U9 NC KRPOLEZŠ Horní
dnes v 11:10 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
GU13/GU11 Ml.žákyně/ElévkyTroopers
– : –
dnes v 11:20 @ ZŠ Čejkovická, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
HusoviceU9 Přípravka
dnes v 11:30 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
HusoviceU9 NC KRPOLE
dnes v 11:30 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 53. kolo
BulldogsU17 Dorost
– : –
dnes v 12:20 @ VUT CESA Brno 2, Liga starších žáků - skupina 6, 28. kolo
GepardiU9 Přípravka
dnes v 13:00 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
GepardiU9 NC KRPOLE
dnes v 13:00 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
U17 DorostBulldogs
– : –
dnes v 13:00 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
U15 Starší žáciBulldogs
– : –
dnes v 13:00 @ TJ Tesla Lesná Brno, Liga mladších žáků - skupina 6, 20. kolo
U9 PřípravkaGullivers
dnes v 14:00 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
U9 NC KRPOLEGullivers
dnes v 14:00 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
U17 DorostSnipers
– : –
dnes v 14:40 @ VUT CESA Brno 2, Liga starších žáků - skupina 6, 28. kolo
U9 PřípravkaGullivers
dnes v 15:00 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
U9 NC KRPOLEGullivers
dnes v 15:00 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
BlanskoU9 Přípravka
dnes v 16:00 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
BlanskoU9 NC KRPOLE
dnes v 16:00 @ Start Lesná Brno, Jihomoravská liga přípravek 3+1, 52. kolo
7_1628167647.png