Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 31 až 40 z celkem 262 článků.

Série holek Hattricku je vyrovnána, rozhodne třetí duel

V případě vítězství mohly jít, jenže nestalo se tak. Florbalistky Hattricku nenavázaly na sobotní úspěch v play-off první ligy žen nad Jihlavou, což přináší nejdramatičtější možný scénář. O postupujícím do dalšího kola totiž bude muset rozhodnout třetí zápas na půdě soupeřek.

Tvrdý direkt od Letky, čtvrtfinále je 1:1 na zápasy

Těžká rána pro florbalisty Hattricku. Po sobotní výhře ve čtvrtfinále první ligy Brňané doufali, že v neděli získají mečbol a budou moct být ve větší pohodě. Jejich soupeř FBC Letka ovšem dosáhl na diametrálně odlišný výsledek než v úvodním duelu a sérii zaslouženě srovnal.

Ženy mají mečbol! V Jihlavě uspěly o dva góly

Velmi důležité vítězství si připsaly holky Hattricku. Na hřišti EAV SK Jihlava napravily nevydařený konec základní části, když domácí hráčky porazily 5:3. Aktuálně je tak dělí jediná výhra od postupu do dalšího kola play-off první ligy žen.

Junioři nad propastí: Chomutov získal proti nim mečbol

Důležité měření sil dotáhli k vítěznému konci Severočeši. Junioři Hattricku Brno podlehli v úvodním duelu play-off Chomutovu, když se nedotáhli blíže než na kontaktní rozdíl. V neděli tak zamíří na hřiště soupeře, kde budou odvracet mečbol.

Ženy Hattricku končí desáté, v závěru je předstihly Dačice

Poslední utkání před play-off skončilo těsnou ztrátou holek Hattricku. Venkovní zápas s Dačicemi dopadl v jejich neprospěch 5:7, když dovolily svým soupeřkám utéct dvěma trefami z posledních pěti minut. Brňanky tak již ví, kdo bude jejich protivníkem v předkole vyřazovací fáze.

Holky Hattricku marně vzdorovaly Znojmu

Předposlední duel základní části se vydařil jihomoravskému soupeři. Znojmo si poradilo se ženami Hattricku, když jim utekly slepenými góly v úvodu třetí třetiny. Jedinou hráčkou, která skóre z brněnského pohledu korigovala, byla Linda Hyksová.