24_20230816_150645.jpg
1221_20240410_092949.jpg

Změny v organizační struktuře klubu

Před začátkem května, který je administrativním startem nového florbalového ročníku, oznamuje FBŠ Hattrick Brno změny v organizační struktuře klubu.

V rámci příprav na nový soutěžní ročník dochází v Hattricku k zásadní změně. Až doposud působila v FBŠ dvojice šéftrenérů – Marek Fiala pro chlapeckou a Petra Prouzová pro dívčí sekci klubu. Od nové sezóny 2024/2025 se funkce šéftrenéra v obou složkách ruší.

Nově bude tyto role zastávat sportovní ředitel klubu. Tím se stává dlouholetý šéftrenér FBŠ a bývalý trenér mužského A-týmu Marek Fiala. Do jeho gesce bude patřit vše okolo sportovní stránky Hattricku v chlapecké i dívčí sekci.

Další rozdělení funkcí v organizační struktuře se nemění. V čele klubu nadále zůstává předseda výkonného výboru Dan Koubek, v jehož gesci zůstává kromě řízení celého oddílu i komunikace s klubovými partnery.

Administrativní záležitosti klubu zůstávají v kompetenci Sabiny Grycové. Klubovou komunikaci zastřešuje Kryštof Severa a zajišťování dotací bude mít na starost Petr Šíma.