24_20230816_150645.jpg
23_20230816_150839.jpg
1138_20231110_214106.jpg

Ženy se vrací do tempa, venku narazí na Horní Suchou

O nadcházejícím víkendu čeká holky Hattricku další náročný souboj. Ženské družstvo se představí proti Horní Suché, nad níž v tomto ročníku už zvítězilo. Jak dopadne měření sil na domácím hřišti soupeřek?

Brňanky nastoupí k prvnímu utkání od konce října, kdy nezažily výsledkově nejúspěšnější výjezd. Nastoupily totiž na půdě lídra z Dobrušky a houževnatého Hradce Králové, odkud si naneštěstí neodvezly ani bod. Hattrick však žádný propad tabulkou první ligy žen – východ nečekal a jsou nadále sedmé. A to navíc mají ještě zápas k dobru, který jim může přijít ve stíhání šestých Aligators s náskokem čtyř bodů vhod.

Stejně tak může být bitva s Horní Suchou velkou šancí, jak se bodově přiblížit právě tomuto celku. Florbalistky z východu republiky se nachází na páté pozici, přičemž právě teď mají o šest bodů více než FBŠ. Ve prospěch Jihomoravanek ovšem mluví první vzájemný souboj této sezóny, jenž dopadl jejich výhrou 5:4 po prodloužení. Tehdy se blýskla dvěma trefami Šárka Zhébalová, jež dala i rozhodující gól v přidaném čase.

Horní Suchá v předchozím kole sice porazila Světlou nad Sázavou, jen o den dříve ale podlehla Kutné Hoře. Hattrick proto cítí příležitost k tomu, aby se opět herně vytáhl a sebral FbK důležité body. Sice si bude muset dát pozor na ofenzivní duo Andrea Pastušková (6+9) – Marika Marečková (8+6), samy Brňanky však mají ve svých řadách produktivní jména. Za již zmiňovanou Zhébalovou (9+2) se v bodování neztrácí třeba Zuzana Wilczek (3+4) či Barbora Soušková (2+2) s Terezou Brančíkovou (1+3).

Utkání se plánuje na sobotu 11. listopadu. Jeho dějištěm se stane sportovní hala v Horní Suché, kde akce začne úvodním buly v 17 hodin. Zápasové události budete moci sledovat prostřednictvím textového onlinu.

1. liga žen – východ, 10. kolo

Sobota 11. listopadu | 17.00 | FbK Horní Suchá – FBŠ Hummel Hattrick Brno
ZÁPASOVÉ CENTRUM