24_20230816_150645.jpg
23_20230816_150839.jpg
1224_20240502_172702.jpg

Starší žáci odehrají vrchol sezóny! Kdo je čeká na mistrovství republiky?

Největší turnaj kategorie starších žáků startuje. Už v pátek vstoupí mládežníci Hattricku do republikového mistrovství v Mladé Boleslavi, kde zabojují o medaile z aktuálního ročníku. FBŠ začne ve skupině C, kde kromě něj nastupují i Bohemians a Skuteč.

Brňané mají za sebou parádní základní část Ligy starších žáků – skupiny 6, když díky lepším vzájemným duelům s Bulldogs obsadili čelo tabulky. Splnili si tak cíl v podobě postupu na mistrovství republiky, kde rozhodně nechtějí být pouze do počtu.

„Nebudu tady říkat, že mistrovství ČR je za odměnu a jedeme si to tam užít. Tato sezóna pro nás od začátku směřuje k finále mistrovství republiky a k zisku titulu. Jestli se to podaří, ukáže budoucnost,” přiznal již dříve v rozhovoru trenér družstva Miloš Procházka.

Cesta turnajem začne pro Hattrick v pátek 3. května, a to od 15 hodin proti Bohemians. Ve stejný den se uskuteční také druhý souboj základní skupiny, který postaví od 19.00 Brňanům překážku v podobě FbC Skuteč.

Tým starších žáků na teambuildingu.

Podle pátečních výsledků se následně rozhodne, jak bude vypadat další pouť za úspěchem. Jestliže Hattrick skupinu ovládne, poputuje rovnou do čtvrtfinále. V opačném případě ho nemine v sobotu dopoledne osmifinálové utkání. Poražení posléze hrají zápasy o umístění.

Co se týče neděle, ta náleží medailovým bitvám. O třetí příčku se bude hrát od 15.20, zatímco finále přijde na řadu hodinu poté. Nezapomeňte tak fandit, aby historicky první tým starších žáků Hattricku, který kdy postoupil na mistrovství republiky této kategorie, došel co nejdále a radoval se z vítězství!

Oficiální stránku k mistrovství republiky naleznete ZDE.

Páteční rozpis Hattricku na MČR starších žáků

15.00FBŠ Hummel Hattrick Brno U15 – FbŠ Bohemians DDM Praha 7ZÁPASOVÉ CENTRUM
19.00FbC Skuteč – FBŠ Hummel Hattrick Brno U15ZÁPASOVÉ CENTRUM


Další skupiny turnaje

A1Předvýběr.CZ Florbal MB BlackPROFIL TÝMU
A21. SFK HavířovPROFIL TÝMU

A3

SOKOLI Pardubice AKADEMIEPROFIL TÝMU
B11. SC TEMPISH VítkovicePROFIL TÝMU
B2FbC PísekPROFIL TÝMU
B3SK Bivoj LitvínovPROFIL TÝMU
D1Bulldogs BrnoPROFIL TÝMU
D2FBC LiberecPROFIL TÝMU
D3FBŠ Gorily PlzeňPROFIL TÝMU