24_20230816_150645.jpg
23_20230816_150839.jpg
1157_20231202_101037.jpg

Šiška po derby: Mrzí mě, že nemáme ani bod. Zasloužili jsme si ho

S velmi těsnou porážkou se museli smířit florbalisté Hattricku, kteří v prvoligovém derby podlehli Bulldogs 8:9. Podle trenéra Simona Šišky si však domácí aspoň bod za předvedený výkon zasloužili. Po utkání mluvil o bitvě s městským rivalem také třígólový střelec Tomáš Brom.

„Zápas pro diváky asi hodně atraktivní, zatímco pro trenéry možná trošku infarktový. Každopádně se potvrdilo, že derby nemá favorita. Postavení v tabulce i forma byly jasně na straně Bulldogs, ale myslím si, že potom, co jsme chytili tempo a intenzitu soupeře, dokázali jsme se do zápasu vrátit,” podotkl kouč Simon Šiška.

„Strašně mě však mrzí, že to nemá v konečném součtu žádný bodový efekt. Aspoň bod jsme si zasloužili,” přemítal trenér FBŠ. Příliš nepomohlo ani to, že když Hattrick poprvé šel ve druhém dějství do vedení, rychle o náskok znovu přišel. To ho znovu trochu srazilo.

„V závěru chyběla možná ještě vyšší frekvence střelby, protože si myslím, že jsme v některých momentech mohli vypálit namísto přihrávky nebo podržení míčku. Ale prostě to je rozhodnutí kluků na hřišti a vůbec jim nic nedávám za vinu. Hru šest na pět jsme zvládli kvalitně a je pouze škoda, že tam něco nepadlo,” dodal Šiška.

Poslechněte si kompletní ohlasy, v nichž hodnotí duel nejen kouč Hattricku, ale i hráč Tomáš Brom.