24_20230816_150645.jpg
1070_20230619_114248.jpg

Přidej se k nám a poznej Hattrick Brno! Co zde získáš?

Být hráčem či hráčkou FBŠ Hattrick Brno není jen o samotném florbale. Oddíl nabízí v ročních členských příspěvcích profesionální servis zajišťovaný špičkami svých oborů, který je ve sportovním prostředí vysokým nadstandardem. Co máš všechno zajištěno jakožto náš člen?

➜ Dohromady v Hattricku mám 5 tréninku týdně pod vedením profesionálů, specialistů a odborníků.

Mám 3× týdně 90minutový florbalový trénink pod vedením zkušených trenérů, kde se věnuji nejen florbalu, ale i dalším sportovním disciplínám a rozvoji svých pohybových dovedností.

Mám 1× týdně 60minutový kompenzační nebo kondiční trénink s fyzioterapeutem a kondičním trenérem, kde posiluji svoje tělo, odstraňuji disbalance způsobené nejen florbalem, ale běžným denním životem, a předcházím tak zraněním.

Díky tomu, že na sobě makám, jsem vybrán mezi hráče, kteří mají 1× týdně 60minutový individuální trénink, kde se trenér věnuje pouze mně a pracuje se mnou na zlepšení mých florbalových dovedností.

Brankáři v Hattricku mají 1× týdně 90minutový trénink určený pouze pro brankáře, kde zdokonalují svoje golmanské dovednosti pod vedením trenéra brankářů.

  ➜ V Hattricku trénujeme vždy v halách s florbalovým povrchem a super zázemím.

  V Hattricku máme skvělé tréninkové zázemí, všechny tréninky, na které chodím, jsou v super halách s florbalovými povrchy, takže nám neskáčou míčky třeba na křivých parketách.

   ➜ Mám po ruce fyzioterapeuty, kteří se o mě okamžitě postarají a pomohou mi odstranit zdravotní problémy.

   V případě, že si způsobím zranění nebo mě něco bolí, náš oddílový fyzioterapeut je mi okamžitě k dispozici a diagnostikuje můj problém, který mi pomůže vyřešit vhodným cvičením, masáží nebo zatejpováním. Pokud mě trápí nějaký zdravotní problém delší dobu, mám k dispozici ještě dalšího fyzioterapeuta v Dětské nemocnici, který mě podrobně vyšetří a v případě potřeby ihned pošle na konkrétní lékařské vyšetření (rentgen, sonografie atd.).

   Hattrick mi zároveň zajišťuje každoročně termín sportovní lékařské prohlídky, abych měl jistotu, že mohu naplno sportovat. Díky tomu se mě netýkají dlouhé čekací lhůty běžně spojené s těmito vyšetřeními.

    ➜ Mám zábavné lekce angličtiny s lektorem z jazykové školy.

    Hattrick spolupracuje s jazykovou školou, díky čemuž mám každé pondělí před a během tréninku lekci angličtiny. Náš lektor si s námi povídá o sportu, o našich zápasech, turnajích a trénincích, ale i o tom, co jsme dělali o víkendu. Navíc pak s námi jde na trénink a vede ho v anglickém jazyce, takže se zlepšuji i v angličtině.

     ➜ Mám zdarma dresy i teplákovku.

     Za vratnou zálohu dostáváme v Hattricku dokonce i dva zápasové dresy a teplákovou soupravu. Navíc pokud z nich vyrostu, dostanu ihned nové oblečení, které mi sedí.

      ➜ Na turnaji si nepůjčujeme hráče, nenecháváme své hráče doma.

      Na turnaje si nepůjčujeme hráče z jiných oddílů. Hattrick Brno reprezentují pouze hráči našeho oddílu.

       ➜ Mohu do posilovny nebo si jít jen tak zahrát ve volném čase do haly, obojí zdarma.

       Díky nově otevřené sportovní aréně v Nákupním centru Královo Pole mám možnost si přijít zahrát a zastřílet, když na hale nikdo není. Navíc je tu i dobře vybavená posilovna.

        ➜ Klub podporuje další sportovní aktivity hráčů. Je možné nastavit si tréninky individuálně, případně ušetřit na členských příspěvcích.

        V Hattricku je spousta kamarádů, kteří dělají více sportů najednou. Nemusí chodit na všechny tréninky a mohou stíhat i další sporty, kterým se věnují. Pokud ale chtějí, mohou si tréninky, které jim kolidují, nahradit s jinou kategorií. V případě, že nemohou využít plný počet trénink, mají o tyto tréninky sníženy roční členské příspěvky.

         ➜ Sourozenci v Hattricku ušetří.

         Za Hattrick hraje i můj mladší brácha. Protože jsme v Hattricku oba, má brácha slevu na ročních příspěvcích.

          ➜ V Hattricku máme spoustu slev.

          Mám slevy na florbalové i sportovní vybavení různých značek, návštěvy zábavních parků a regenerační procedury jako třeba masáže nebo kryoprocedury.

           ➜ Příspěvky

           • 13 000 Kč (4–5 tréninků týdně): junioři, dorostenci, starší žáci, mladší žáci, elévové.
           • 8 000 Kč (3 tréninky týdně): přípravka.
           • 5 000 Kč nebo 2 500 Kč (2 nebo 1 trénink týdně): školka.

           fiala@hattrick-brno.cz, +420 728 189 829

           Zdá se ti to super? Tak přijď do Hattricku a vyzkoušej to na vlastní kůži!