Po letech se vrací náš pořad Hattrick Talk, kde se bavíme s lidmi, kteří jsou spjati s naším klubem a přináší zajímavá témata. Pusťte si první díl obnovené série s asistentem trenéra Lukášem Patákem o uplynulé sezóně, začátcích ve florbalu nebo nastavení rolí v realizačním týmu a rozvoji Hattricku.
Jízdní řád Livesport Superligy 2026/27 je na světě. Pro florbalisty Hattricku půjde o druhou sezónu v řadě mezi elitou potom, co se na jaře udrželi po úspěchu v play-down. Podívejte se, kdy nový ročník odstartuje a kdy se odehrají klíčové zápasy základní části.
Jedna z velkých osobností Hattricku končí. Útočník Lukáš Vlach se po sedmi ročnících v brněnském dresu rozhodl, že uzavře svoji kariéru a do dalšího superligového dobrodružství se už nezapojí. Co ho k tomuto rozhodnutí vedlo a jak bude na klub vzpomínat?
Sezóna 2025/26 je za námi a je čas ji společně oslavit. Dorazte tak i vy v pátek 19. června na haly Hattricku Brno na Lesné, kde vás od 16.30 do 19.30 čeká tradiční Hattrick Day.
Kapitán před finále: Doufám, že se budeme pořádně řezat
Speciální náboj bude mít finále první ligy mužů pro kapitána Hattricku. Tomáš Brom, který už devět let obléká brněnský dres, totiž povede mančaft do boje s Ústím, kde florbalově vyrůstal. Navíc půjde o reprízu finále z roku 2017, v němž tehdy uspěli Severočeši.
Pětizápasové drama, které nakonec skončilo veseleji pro Florbal Ústí. Takto lze shrnout prvoligové finále 2016/17, jehož obsazení bylo úplně stejné jako to letošní. Hattrick však doufá, že tentokrát bude na vítězné straně on.
Jednou z klíčových osobností na straně Brňanů je Tomáš Brom. Nynější kapitán FBŠ totiž v Ústí vyrůstal a bylo jeho prvním domovským klubem. V severočeském dresu byl u postupu do první ligy a v ročníku 2013/14 si zahrál mimo jiné i proti Hattricku.
Došlo i na vzájemnou čtvrtfinálovou sérii, kdy Ústečtí dost kousali, ale Jihomoravané přece jen postoupili. Vzpomínky Broma z obou stran jsou tedy skutečně bohaté a mnohaleté.
„Extrémně se těším, protože co jsem koukal na ústecké návštěvy, tak tam byla šílenost – nějakých 600 diváků. A dovolím si říct, že z těch šesti stovek lidí velké množství znám,“ smál se Brom, který má veliká očekávání od nadcházejících utkání.
„Těším se na kluky, těším se na to, že hrají dobře. Taky dokázali otočit zápasy, které už vypadaly jako prohrané. Doufám, že se budeme pořádně řezat a že to bude krásná série – a vyhrajeme ji my,“ dodal brněnský kapitán.
Finále první ligy startuje už o tomto víkendu 12. a 13. dubna. Oba dny se bude začínat v ústecké hale Sluneta od 17 hodin. Domů do Maloměřic se potom série přesune v pátek 18. dubna od 18.00.