24_20230816_150645.jpg
1226_20240604_104320.jpg

Hlasujte pro Josefa Loučku v anketě o fair play moment!

Velkou ctí pro Hattrick Brno je účast v nové anketě Českého florbalu. Hlasování o fair play moment má klubového zástupce v Josefu Loučkovi, který se mezi vybranou společnost zařadil svým příběhem ze žákovského mistrovství republiky. Hlasujte pro něj i vy a podpořte nejen Pepu, ale i klubové hodnoty, jež svým přístupem reprezentuje.

Poprvé v historii se v rámci udílení Cen Českého florbalu vyhlašuje nová kategorie – tou je ocenění za fair play moment sezóny. Do finálového výběru se dostal i okamžik mládežnického hráče Hattricku Josefa Loučka, jehož fotografie vzbudila velký ohlas v celé florbalové komunitě.

Na začátku května se starší žáci Hattricku probojovali do finále mistrovství republiky, kde absolvovali derby s městským rivalem Bulldogs. V utkání nakonec uspěli 7:1 a slavili zlato, zatímco na straně soupeře zavládlo zklamání. Pepa Loučka však prokázal, že ve sportu nezáleží jen na medailích a výhrách, ale i na vzájemném respektu a úctě k protivníkovi. Fotografie zachytila, jak svého finálového soupeře Petra Úlehlu drží kolem ramen a je pro něj v těžkých chvílích oporou.

Silný moment symbolizuje, že i mezi velkými rivaly nastávají okamžiky, kdy se příkopy zakopávají. V Pepově přístupu se odráží výchova k hodnotám, k nimž Hattrick Brno své členy už odmalička dlouhodobě vede a jež považuje za důležité. Klub je pyšný, že se tato cesta osvědčuje a hráči i hráčky se s ní plně ztotožňují nejen během zápasů, ale také při různých životních situacích.

Jestli je vám filozofie Hattricku blízká a chcete ji tímto podpořit a šířit dále, rozklikněte si TENTO ODKAZ, přejeďte dolů stránkou na hlasovací formulář a dejte svůj hlas Pepovi Loučkovi. Vyhlášení výsledků proběhne na galavečeru Českého florbalu v pátek 14. června. Děkujeme za každý hlas!

ANKETA FAIR PLAY MOMENT 2023/24