3. 2. 2024 20:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Létal (Steiger) – Gryc, Hájek, Halama, Bednář, Kůra M., Zeisel, Jelínek – Malec, Jiříček, Brom – Hronek, Vlach, Slezák – Zouhar, Procházka, Nagy – David

DDQ Florbal Chomutov

Frühbauer (Chabr) – Fator, Šarša, Kellermann E., Bernas, Malý, Nachtmann, Hennrich – Halej, Martin, Kellermann D. – Štěrba, Linc, Holovej – Dušek, Hais, Pleskač – Zahraj, Nevšímal

Branky a nahrávky: 12. Nagy (Zouhar), 36. Brom (Jiříček), 53. Brom (Gryc), 61. Brom (Gryc) – 8. Holovej (Štěrba), 15. Linc (Štěrba), 50. Linc (Štěrba). Trestné minuty: 8:0. Využití přesilovek: 0:0. Střely: 32:24. Diváků: 63.

Články k utkání

Hattrick má jisté předkolo! Drama s Chomutovem rozseklo prodloužení

Klíčový souboj o play-off dopadl zdárně! Florbalisté Hattricku přetlačili ve 24. kole první ligy Chomutov a definitivně potvrdili své místo v osmifinále play-off. Dramatickou bitvu rozhodl v prodloužení Tomáš Brom, který utkání opanoval třemi trefami a potvrdil, že je postrachem pro každého soupeře v soutěži.

Stvrdí Hattrick postup do play-off? Proti bude Chomutov

Vynikající možnost, která by florbalistům Hattricku zaručila play-off, je na dosah. Ve 24. kole první ligy vyzvou Brňané Chomutov, nad nímž pokud uspějí, vytvoří si dostatečný bodový polštář do zbytku základní části. Severočeští soupeři se ale určitě nenechají zdolat snadno.