5. 11. 2023 17:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Steiger (45. Létal) – Halama, Hájek, Gryc, Dvořák, Kůra M., Zeisel, Jelínek – Malec, Jiříček, Brom – Procházka, Vlach, Slezák – Máček, Hronek Š., Kůra J. – Morávek, Fuchs

FBC Letka Toman Finance Group

Bazala (Petr) – Gryz, Peterek, Čech, Zach, Blecha, West – Šimík, Vojáček, Slaběňák – Döhner, Blana, Hranický – Šrámek, Šincl, Svoboda – Bura

Branky a nahrávky: 27. Malec, 29. Malec (Hájek), 36. Vlach, 53. Vlach (Malec), 65. Hronek Š. (Vlach) – 16. Čech (Döhner), 24. Slaběňák (Peterek), 28. Hranický (Zach), 45. Šincl (Blecha). Trestné minuty: 0:0. Využití přesilovek: 0:0. Střely: 34:14. Diváků: 75.

Články k utkání

Hattrick zvládl přetahovanou s Letkou! Udeřil na konci prodloužení

Důležitý úspěch urvali na domácí půdě florbalisté Hattricku! V 11. kole první ligy se dlouho prali o body s Letkou, přičemž se už schylovalo k nájezdům. V posledních sekundách prodloužení se ovšem Brňané střelecky prosadili a srazili houževnatého soupeře.

Přijede tabulkový soused: Hattrick se chce vytáhnout proti Letce

V domácí atmosféře to Hattricku bezesporu klape. A další možnost, kdy to může potvrdit, se naskytne již od nedělních 17.00. Brněnští florbalisté v hale na Vodově budou bojovat s Letkou, která je v tabulce první ligy o pouhý bod nad nimi. Oběma týmům proto půjde o hodně.