ASK Orka Čelákovice

Hanuš (Nockin) – Tichý, Sedlák, Seibert, Jakob, Verner, Bárta – Strnad, Doutnáč (C), Čáp – Petráň, Špalek, Červinka – Zoubek, Richtr, Korych

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Kolajta (Málek) – Kůra J., Suk, Halama, Malec, Kůra M., Zeisel, Hájek – Procházka (C), Bednář, Zapletal – Hronek, Gryc, Slezák – Máček, Morávek

Branky a nahrávky: 31. Strnad (Čáp), 33. Strnad, 44. Červinka (Petráň), 55. Čáp (Richtr), 60. Petráň (Špalek) – 26. Malec (Hronek), 56. Malec (Halama). Trestné minuty: 6:6. Využití: 0:0. Střely: 28:28. Diváků: 54.

Články k utkání

Bolavá ztráta s nováčkem: Hattrick podlehl venku Čelákovicím

Hattrick druhé vítězství aktuálního týdne nezískal. Brněnští florbalisté nestačili na nováčka první ligy mužů z Čelákovic, který kromě remízové první třetiny zvládl obě následující části duelu. Možný vzestup tabulkou se tak naneštěstí pro tuto chvíli odkládá.

Muži po krátké pauze jedou na Čelákovice, doma se představí ženy

Že by florbalisté Hattricku měli po vítězství nad Kladnem spoustu volna, se říct nedá. Již dva dny od 5. kola první ligy se pokračuje dalším utkáním, tentokrát na hřišti nováčka Čelákovic. V domácím prostředí se potom ukážou holky Hattricku, jež budou čelit Aligators Šitbořice.