10. 9. 2023 17:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala)
FBŠ Hummel Hattrick Brno - FAT PIPE Start98

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Steiger (Létal) – Kůra J., Suk, Halama, Gryc, Kůra M., Zeisel – Vlach, Jiříček, Slezák – Procházka, Fuchs (C), Hronek – Máček, Bednář, Morávek – Zapletal, Hájek, Zouhar

FAT PIPE Start98

Hendlinger (Lupoměch) – Pospíchal, Kalach, Valenta, Kulhavý, Kerzel, Syrovátko – Duda, Kulík Al., Kulík Ad. – Bezpalec T., Škorpa, Novák – Dufek, Josefovič, Netrefa – Kronovetr, Bezpalec F.

Branky a nahrávky: 4. Kůra J. (Slezák), 14. Hronek (Gryc), 46. Jiříček (Vlach), 49. Gryc (Procházka), 63. Bednář – 17. Netrefa, 32. Kerzel (Netrefa), 35. Dufek (TS), 51. Valenta (Kulhavý). Trestné minuty: 16:4. Využití: 0:0. Střely: 27:36. Diváků: 85.

Články k utkání

První liga opět doma! Hattrick vítězí nad Startem98 v prodloužení

První liga mužů poprvé v ročníku zavedla florbalisty Hattricku domů. Ve 2. kole soutěže nastoupili ve Vodově ulici proti Startu98, s nímž mají dlouhou historii vzájemných duelů. Tentokrát bylo utkání velice vyrovnané a až v prodloužení ho získali na svoji stranu domácí.

Domácí premiéra Hattricku! Na Vodovu dorazí Start98

Po dlouhých měsících se vrací domů první liga mužů. A rozhodně půjde o speciální utkání. Florbalisté Hattricku Brno se představí ve 2. kole soutěže před svými fanoušky v malé hale STAREZ ARÉNY, která se stává jejich novým domovem. Prvním rivalem, na něhož tam narazí, budou v neděli odpoledne Start98.