3. 9. 2023 18:00 @ SH Štěrkoviště Otrokovice

Goldea PANTHERS OTROKOVICE

Kohút (Pujin) – Sovják, Kubíček, Javořík, Kopecký, Šefčík, Kelemen - Gál, Červenka, Vykopal – Ležatka M., Ležatka D., Štourač J. – Hrabica, Hrtús, Procházka – Brázdil, Štourač A., Kokeš

FBŠ Hummel Hattrick Brno

Létal (Steiger) – Kůra J., Suk, Halama, Gryc, Kůra M., Zeisel, Jelínek, Hájek – Morávek, Jiříček, Vlach – Hronek, Fuchs, Malec – Zapletal, Bednář, Máček – Nagy

Branky a nahrávky: 4. Vykopal (Gál), 12. Ležatka M. (Štourač J.), 25. Štourač J. (Ležatka D.), 27. Vykopal, 40. Ležatka M. (TS), 50. Vykopal (Kubíček), 53. Gál (Sovják) – 10. Malec (Gryc), 10. Bednář (Zeisel), 10. Morávek (Vlach), 36. Máček (Kůra M.), 38. Malec (Jiříček). Trestné minuty: 2:4. Využití: 1:1. Střely: 20:17. Diváků: 235.

Články k utkání

Hattrick v úvodním kole ročníku nestačil na Otrokovice

Otevírací utkání první ligy 2023/24 dopadlo v neprospěch Hattricku. Brněnští florbalisté získali v první třetině náskok nad Otrokovicemi, nicméně z venkovního duelu si nakonec nevezou ani bod. Panthers po nedávné pohárové výhře slavili i tentokrát, když uspěli 7:5.

Ostrý začátek první ligy! Hattrick znovu proti Otrokovicím

Již v neděli je na programu očekávané utkání! Nový ročník první ligu mužů startuje a florbalisté Hattricku už vyhlíží úvodního soupeře. Svěřenci trenéra Simona Šišky začnou základní část v Otrokovicích, s nimiž se nedávno utkali v poháru.