Program

Program zápasů našich družstev po jednotlivých víkendech

12. 2. 2024 - 18. 2. 2024
7. týden

MUŽI

FBŠ Hummel Hattrick BrnoGoldea PANTHERS OTROKOVICE
4:3po prodl.
so 17. 2. 2024 18:00 @ STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala), 1. liga mužů, 26. kolo

JUNIOŘI

TROOPERSFBŠ Hummel Hattrick Brno U17
7:6
so 17. 2. 2024 10:00 @ SH Tuřany, 1. liga dorostenců, 33. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U17Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
3:6
so 17. 2. 2024 13:00 @ SH Tuřany, 1. liga dorostenců, 33. kolo

U17 Dorost

TROOPERSFBŠ Hummel Hattrick Brno U17
7:6
so 17. 2. 2024 10:00 @ SH Tuřany, 1. liga dorostenců, 33. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U17Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
3:6
so 17. 2. 2024 13:00 @ SH Tuřany, 1. liga dorostenců, 33. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBŠ Hattrick Brno Blue
3:12
ne 18. 2. 2024 10:10 @ SH Tuřany, Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo
TROOPERS BlackFBŠ Hattrick Brno Blue
4:17
ne 18. 2. 2024 12:30 @ SH Tuřany, Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo

U15 Starší žáci

TJ Znojmo LAUFEN CZ greenFBŠ Hattrick Brno Blue
3:12
ne 18. 2. 2024 10:10 @ SH Tuřany, Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo
TROOPERS BlackFBŠ Hattrick Brno Blue
4:17
ne 18. 2. 2024 12:30 @ SH Tuřany, Jihomoravský přebor starších žáků, 15. kolo

U11 Elévové

FBŠ Hummel Hattrick Brno U11FBC SLAVKOV black
so 17. 2. 2024 9:20 @ ZŠ Očov Hodonín, Jihomoravská liga elévů 3+1, 56. kolo
Bulldogs Brno BlackFBŠ Hummel Hattrick Brno U11
so 17. 2. 2024 10:10 @ ZŠ Očov Hodonín, Jihomoravská liga elévů 3+1, 56. kolo
Hornets Brno ZŠ Horní blackFBŠ Hummel Hattrick Brno U11
so 17. 2. 2024 11:25 @ ZŠ Očov Hodonín, Jihomoravská liga elévů 3+1, 56. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U11ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
so 17. 2. 2024 12:15 @ ZŠ Očov Hodonín, Jihomoravská liga elévů 3+1, 56. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackFBK Atlas Blansko
so 17. 2. 2024 13:25 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
FBŠ Hattrick Brno WhiteFBŠ Hattrick Brno Blue
so 17. 2. 2024 13:55 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
K1 Florbal Židenice U11 BlackFBŠ Hattrick Brno Black
so 17. 2. 2024 14:15 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
Shooters BetaFBŠ Hattrick Brno Blue
so 17. 2. 2024 14:45 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno WhiteTROOPERS Orange
so 17. 2. 2024 15:10 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversOFBŠ Hattrick Brno Black
so 17. 2. 2024 15:30 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS White
so 17. 2. 2024 15:35 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
Shooters BetaFBŠ Hattrick Brno White
so 17. 2. 2024 16:00 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS Orange
so 17. 2. 2024 16:25 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackSokol Brno I EMKOCase GulliversK
so 17. 2. 2024 16:45 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
TROOPERS WhiteFBŠ Hattrick Brno White
so 17. 2. 2024 16:50 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo

U11 NC KRPOLE

FBŠ Hattrick Brno BlackFBK Atlas Blansko
so 17. 2. 2024 13:25 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
FBŠ Hattrick Brno WhiteFBŠ Hattrick Brno Blue
so 17. 2. 2024 13:55 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
K1 Florbal Židenice U11 BlackFBŠ Hattrick Brno Black
so 17. 2. 2024 14:15 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
Shooters BetaFBŠ Hattrick Brno Blue
so 17. 2. 2024 14:45 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno WhiteTROOPERS Orange
so 17. 2. 2024 15:10 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversOFBŠ Hattrick Brno Black
so 17. 2. 2024 15:30 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS White
so 17. 2. 2024 15:35 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
Shooters BetaFBŠ Hattrick Brno White
so 17. 2. 2024 16:00 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS Orange
so 17. 2. 2024 16:25 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackSokol Brno I EMKOCase GulliversK
so 17. 2. 2024 16:45 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
TROOPERS WhiteFBŠ Hattrick Brno White
so 17. 2. 2024 16:50 @ ZŠ Krásného, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo

U9/U11 Bystrc

Shooters BetaFBŠ Hattrick Brno White
so 17. 2. 2024, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
Sokol Brno I EMKOCase GulliversOFBŠ Hattrick Brno Black
so 17. 2. 2024 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
TROOPERS WhiteFBŠ Hattrick Brno White
so 17. 2. 2024, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
K1 Florbal Židenice U11 BlackFBŠ Hattrick Brno Black
so 17. 2. 2024 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackFBK Atlas Blansko
so 17. 2. 2024 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
FBŠ Hattrick Brno WhiteFBŠ Hattrick Brno Blue
so 17. 2. 2024, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlackSokol Brno I EMKOCase GulliversK
so 17. 2. 2024 @ TJ ČKD Blansko, Jihomoravská liga elévů 3+1, 58. kolo
FBŠ Hattrick Brno WhiteTROOPERS Orange
so 17. 2. 2024, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
Shooters BetaFBŠ Hattrick Brno Blue
so 17. 2. 2024, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS Orange
so 17. 2. 2024, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo
FBŠ Hattrick Brno BlueTROOPERS White
so 17. 2. 2024, Jihomoravská liga elévů 3+1, 59. kolo

ŽENY

FBŠ Hummel Hattrick BrnoEAV SK Jihlava
8:4
ne 18. 2. 2024 18:00 @ SH Maloměřice, 1. liga žen, 22. kolo

GU13/GU11 Ml.žákyně/Elévky

Sokol Brno I EMKOCase GulliversFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
so 17. 2. 2024 9:30 @ SH Hodonice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 14. kolo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U13TJ Hodonice ZŠ Tasovice
0:0
so 17. 2. 2024 10:10 @ SH Hodonice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 14. kolo
TJ Znojmo LAUFEN CZFBŠ Hummel Hattrick Brno U13
0:0
so 17. 2. 2024 11:20 @ SH Hodonice, Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 14. kolo
7_1628167647.png