Archív článků

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 21 až 30 z celkem 262 článků.

Hattrick v úvodním kole ročníku nestačil na Otrokovice

Otevírací utkání první ligy 2023/24 dopadlo v neprospěch Hattricku. Brněnští florbalisté získali v první třetině náskok nad Otrokovicemi, nicméně z venkovního duelu si nakonec nevezou ani bod. Panthers po nedávné pohárové výhře slavili i tentokrát, když uspěli 7:5.

Těžký soupeř na začátek poháru, Hattrick nestačil na klokany

Pro hráče Hattricku začala vrcholová část Poháru Českého florbalu velmi těžkou výzvou. V úvodním utkání ročníku Brňané marně vzdorovali superligovým Bohemians, kteří si vytvořili dostatečný náskok již v první třetině. Zbytek duelu ovšem Hattrick zvládl se ctí a protivníka trápil.

Nevydařený vstup do semifinále, Butchis otočil

Velmi těžkému protivníkovi vzdorovali brněnští florbalisté, nicméně první bod v semifinále nezískali. Vítěz základní části Butchis je porazil 5:2, byť Brno vedlo a ještě ve druhé třetině drželo remízový stav. Možnost na nápravu bude v neděli opět venku od 17 hodin.

Postup je dokonán, Hattrick je v semifinále první ligy!

Bezchybná bilance na hřišti soupeře se projevila také v neděli. Florbalisté Hattricku nezaváhali ani v neděli na půdě Letky a dokonali postup do semifinále první ligy mužů. Tentokrát porazili svěřenci Simona Šišky svého protivníka 9:1 a už v tuto chvíli vědí, že o finále se utkají s vítězem základní části Butchisem.

Demolice ve třetím čtvrtfinále, Hattrick má mečbol!

Výhodu mečbolu získávají ve třetím čtvrtfinále první ligy florbalisté Hattricku! Na půdě Letky nepřipustili hosté žádné zaváhání a připravili si pro svého protivníka dvanáctigólovou demolici. Pokud tedy Brňané urvou vítězství i v neděli, postoupí do semifinále soutěže.