24_20230816_150645.jpg
23_20230816_150839.jpg
1231_20240625_133935.jpg

Super úspěch starších žáků! Na Open Game brali zlato

Po nedávném triumfu na mistrovství republiky se zrodil další skvělý výsledek. Starší žáci Hattricku prokázali perfektní formu také na letošním Brno Open Game a slavili první místo, když ve finále porazili Panthers Praha.

Mladé naděje začaly turnaj perfektním způsobem, a to vítězstvím 15:0 nad Panthers Praha Red. Dobré čtvrteční počínání navíc doplnil také úspěch 9:2 nad Trenčínem, jenž znamenal šest bodů do druhého dne. Ani během něj Brňané neztratili, byť s SKV A neměli vůbec lehkou práci a vyhráli jen nejtěsnějším rozdílem 2:1. Nicméně závěr skupiny už byl opět přesvědčivý a přinesl patnáctigólový debakl do sítě Sokolů Zábřeh.

Vysoké ambice potvrzoval Hattrick i ve vyřazovací fázi, kterou otevřel výsledkem 14:0 proti Gepardům Brno. Vydařené bylo i opětovné shledání s Trenčínem v podobě výhry 5:3, když se rovnou na čtyřech trefách podílel Josef Loučka (2+2). Hattrick tak sebevědomě vlétl do čtvrtfinále, jež sice začalo gólem v jeho neprospěch, ale další průběh už mělo FBŠ pod kontrolou. Další vítězství, tentokrát 7:1, se tedy stalo vstupenkou do semifinále s Mladou Boleslaví.

Středočeši Brňany pořádně prověřili. Starší žáci Hattricku se sice ujali vedení 2:0 a 3:1, jenže Boleslavští manko dohnali a utkání pomalu směřovalo k nájezdům. Poslední půlminuta normální hrací doby ovšem byla zlomová – dvě Loučkovy branky definitivně rozhodly o brněnském postupu a ukázaly, že tým je skvěle připraven na jakýkoliv nervydrásající moment.

Ve finále stanulo brněnské družstvo proti Panthers Praha. Hattrick se bravurně vypořádal s prvním obdrženým gólem a ještě do poločasu otočil na 4:1. Jihomoravané se snažili nepolevovat ani ve druhém dějství a dosáhl zlatého výsledku 6:3. Po květnovém vítězství na mistrovství ČR tak přišel další velký milník družstva, které stále může své limity posouvat výrazně výše.