Související zápasy

FBŠ Hattrick Brno
24_20250825_212814.jpeg
1481_20251017_173922.jpg

Junioři vstupují do první ligy. Jede se do Olomouce a Ostravy

Dlouhodobá fáze první ligy juniorů startuje. A nebude v ní scházet ani Hattrick. Mladé naděje začnou venkovním dvojzápasem, který odehrají o tomto víkendu v Olomouci a Ostravě. V sobotu i neděli se úvodní hvizd plánuje na 14. hodinu.

Brňané šli do kvalifikace o CE ligu, jež je nejvyšší soutěží juniorů, se smělými ambicemi na postup. Velká snaha se však na bodech neprojevila, což znamenalo třetí místo ve skupině a následné pokračování v první lize – skupině B. Ta se rozjíždí právě teď, kdy už je známo všech 10 jejích účastníků.

Hattrick se do akce vrhne už tuto sobotu 18. října, a to venku proti FBS Olomouc. Co se týče soupeře, ten v kvalifikaci uspěl pouze ve dvou ze šesti utkání po výsledcích 8:4 a 9:2 se Zlínem. Brněnské družstvo proto věří, že pokud podá maximální výkon, může se zařadit k bodujícím týmům a dobře se naladit do dalších bitev.

Právě druhý duel základní části proběhne hned v neděli s FBC Ostrava. Právě tento celek sahal po CE lize, jenže v barážovém dvojzápase nestačil na Torpedo Havířov kvůli porážce 6:8 a domácí remíze 7:7. Hattrick si tak musí dát na Ostravany velký pozor a poradit si s jejich nespornou kvalitou.

Jak obě měření sil dopadnou? V sobotu i neděli padne zahajovací hvizd ve 14.00, tak nezapomeňte sledovat počínání mladých nadějí Hattricku!