24_20230816_150645.jpg
23_20230816_150839.jpg
1171_20231219_180809.jpg

Junioři měli dvojboj s Bulldogs, vytěžili z něj čtyři body

Velice našlapaný víkend čekal na juniory Hattricku jen těsně před vánočními svátky. Hned dvakrát během dvou dnů se totiž utkali v CE lize s Bulldogs, kterým nejdříve sebrali bod a následně je i porazili s osmi vstřelenými góly.

FBŠ Hummel Hattrick Brno – Bulldogs Brno 1:2pn (0:1, 0:0, 1:0 – 0:0)

Až dovednostní disciplína v podobě nájezdů musela rozhodnout páteční duel, jenž ukazoval skóre 1:1 po prodloužení. V utkání nejdříve vedli buldoci zásluhou Tadeáše Jelínka, vyrovnání ovšem zajistil zkraje třetí části Daniel Málek a de facto zajistil svému družstvu bod. Hattrick následně bojoval také o ten bonusový, nicméně během nájezdů se za něj prosadil pouze Adam Klusoň, což na městského rivala tentokrát nestačilo.

Podle trenéra Marka Fialy měl Hattrick většinu zápasu více ze hry. Ve třetí pasáži navíc drželi jeho svěřenci vývoj ve svých rukou, a proto je škoda, že se podobně rozjeté souboje mnohdy nedaří dotáhnout do vítězných momentů. Proti Bulldogs z toho totiž klidně mohlo být i vítězství v normální hrací době.

Branky a nahrávky: 47. Málek D. (Horák) – 15. Jelínek (Mazáč), rozh. nájezd Svatoň. Trestné minuty: 0:4. Využití přesilovek: 0:0. Střely: 23:14. Diváků: 103.

HattrickBulldogs
Málek O. (Chmela) – Gryc (C), Koch, Hrubý, Hala, Šikula, Kopečný – Malec, Klusoň, Neterder – Tkadlec, Dorazil, Horák – Pokorný, Málek D., Vejrosta – Slezák, LankProkeš (Koudelka) – Zemánek (C), Svozil, Švábík, Kejř, Navara, Veselý – Tesárek, Svatoň, Kalousek – Doupovec, Vidaillac, Morávek – Mazáč, Koutný, Jelínek – Boleloucký


Bulldogs Brno – FBŠ Hummel Hattrick Brno 2:8 (2:4, 0:1, 0:3)

Náprava se chystala na sobotu, kdy se uskutečnilo druhé vzájemné střetnutí v krátkém časovém sledu. Hodně branek padalo především v prvním dějství, při němž se oba týmy postupně protočily ve vedení. Nakonec to však byl Hattrick, který s náskokem 4:2 vyhlížel spokojeněji prostřední fázi. Ještě lépe na tom bylo FBŠ poté, co proměnilo přesilovku a radovalo se chvilku po polovině zápasu z komfortního rozdílu o tři trefy.

V závěrečné dvacetiminutovce Hattrick potvrdil, že míří za vítězstvím. Finální rovinku zvládl skvěle a třemi brankami uklidnil na konečný stav 8:2. Přestože si trenérský štáb představoval lepší herní projev, přece jen výhra Hattricku neunikla, což je v aktuální tabulce soutěže velmi důležité.

FBŠ se po brněnském dvojboji nachází na desáté pozici, přičemž má stejně bodů jako deváté Ústí. Osmí buldoci navíc již nedisponují tak výrazným náskokem na Hattrick – aktuálně činí jenom dva body. Teď si mladé naděje odpočinou a dobře se připraví na příští dvojzápas, k němuž naskočí o víkendu 6. a 7. ledna 2024. Hrát se bude na Bohemce a Chodově.

Branky a nahrávky: 12. Boleloucký, 15. Mazáč (Buraj) – 9. Dorazil (Koch), 17. Neterder (Tkadlec), 19. Horák, 19. Gryc, 32. Gryc (Neterder), 55. Tkadlec, 58. Horák (Malec), 60. Horák (Dorazil). Trestné minuty: 4:2. Využití přesilovek: 0:1. Střely: 19:21. Diváků: 92.

BulldogsHattrick
Koudelka – Zemánek (C), Kejř, Švábík, Svozil, Navara, Veselý – Koutný, Svatoň, Morávek – Tesárek, Vidaillac, Jelínek – Buraj, Mazáč, BolelouckýChmela (Málek O.) – Hrubý, Neterder, Tkadlec, Gryc (C), Klusoň, Pokorný, Šikula, Koch, Málek D., Malec, Slezák, Dorazil, Vejrosta, Kopečný, Hala, Horák, Lank