Související zápasy

FBŠ Hattrick Brno
24_20230816_150645.jpg
1219_20240322_091232.jpg

Dorostenci v play-off: o postup zabojují se Zlínem

Sezóna se již překlopila do své rozhodující fáze. A dorostenci Hattricku si v ní zatím vedou obstojně. Po zdárné sérii s Přerovem následuje ve druhém kole play-off Zlín, jenž se Brňanům postaví do cesty o tomto víkendu.

Mladé naděje Hattricku si stále jdou za svým snem – a tím je účast na letošním mistrovství republiky. První krok se jim vydařil už minulý týden, kdy brněnští dorostenci prošli přes Přerov. S ním nejprve remizovali 4:4, odvetu však ovládli přesvědčivým rozdílem 8:2.

Dalším na řadě je družstvo Zlína. S ním lze očekávat velmi vyrovnané bitvy, které byly k vidění již během základní části. Lvi při prvním setkání s Hattrickem slavili vítězství 5:3, Jihomoravané se jim ale napodruhé pomstili úspěchem 4:3.

Ani zlínský dorost nepůsobí zkraje play-off vůbec špatně, co se týče výsledků. V úvodním kole vyřazovací fáze si snadno poradil s Otrokovicemi, jimž dvakrát nadělil porážku 2:6. Brněnská obrana tak bude muset být pořádně pevná, aby soupeř nenavázal podobným stylem.

V nadstavbových zápasech těží Hattrick z výkonů několika produktivních borců. Už pět bodů nasbíral Adam Klusoň díky čtyřem gólům a asistenci. Kromě něj to střílí i Josefu Loučkovi (3+1), Patriku Neterderovi či Matěji Tkadlecovi (oba 2+2).

Série začne ve Zlíně, a to od sobotních 14.30. Odveta je pak na programu v neděli na hale CESA VUT v 11 hodin. Dále postoupí tým s lepším součtem skóre z obou utkání. Pokud by celkový stav byl nerozhodný, následovalo by prodloužení, případně i nájezdy. A jestliže by FBŠ zvládlo také následný osmifinálový dvojzápas, zajistili by si místo na vytouženém mistrovství republiky. 

2. kolo play-off 1. ligy dorostenců

Sobota 23. března | 14.30Zlín Lions – FBŠ Hummel Hattrick BrnoSH SPŠ Zlín
Neděle 24. března | 11.00FBŠ Hummel Hattrick Brno – Zlín LionsVUT CESA Brno 1