4.12.
sobota
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Přípravka Blue
Liga přípravek, 27. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021
Hornets Brno ZŠ Horní black
Přípravka Blue
Liga přípravek, 27. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021
K1 Florbal Židenice Blue
Přípravka Blue
Liga přípravek, 27. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021
TROOPERS Black
Přípravka Blue
Liga přípravek, 27. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021
4.12.
sobota
TROOPERS White
Přípravka Kids
Liga přípravek, 28. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021
K1 Florbal Židenice Black
Přípravka Kids
Liga přípravek, 28. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Přípravka Kids
Liga přípravek, 28. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Přípravka Kids
Liga přípravek, 28. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021
5.12.
neděle
K1 Florbal Židenice Girls
Přípravka White
Liga přípravek, 29. kolo
Start Lesná Brno | 5.12.2021
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Přípravka White
Liga přípravek, 29. kolo
Start Lesná Brno | 5.12.2021
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Přípravka White
Liga přípravek, 29. kolo
Start Lesná Brno | 5.12.2021
Bulldogs Brno
Přípravka White
Liga přípravek, 29. kolo
Start Lesná Brno | 5.12.2021
4.12.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Mladší žáci
JM liga mladší žáků, 36. kolo
VUT CESA Brno 2 | 4.12.2021
TROOPERS Black
Mladší žáci
JM liga mladší žáků, 36. kolo
VUT CESA Brno 2 | 4.12.2021
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Mladší žáci
JM liga mladší žáků, 36. kolo
VUT CESA Brno 2 | 4.12.2021
4.12.
sobota
TROOPERS Young Guns
Mladší žáci E
JM liga mladší žáků, 33. kolo
SH Kounicova Brno | 4.12.2021
FBO Orel Boskovice
Mladší žáci E
JM liga mladší žáků, 33. kolo
SH Kounicova Brno | 4.12.2021
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Mladší žáci E
JM liga mladší žáků, 33. kolo
SH Kounicova Brno | 4.12.2021
5.12.
neděle
Florbal Hodonín
Mladší žáci B
JM liga mladší žáků, 35. kolo
SOU Kyjov | 5.12.2021
FBC Dragons
Mladší žáci B
JM liga mladší žáků, 35. kolo
SOU Kyjov | 5.12.2021
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
Mladší žáci B
JM liga mladší žáků, 35. kolo
SOU Kyjov | 5.12.2021
4.12.
sobota
K1 Florbal Židenice
Dorostenci B
1.liga dorostenců, 10. kolo
VUT CESA Brno 1 | 4.12.2021
TJ Sokol Brno - Husovice
Dorostenci B
1.liga dorostenců, 10. kolo
VUT CESA Brno 1 | 4.12.2021
4.12.
sobota
FBŠ Hattrick Brno White
Mladší žákyně Blue
Liga mladších žákyň, 6. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021 13:25
13:25
K1 Florbal Židenice Girls
Mladší žákyně Blue
Liga mladších žákyň, 6. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021 14:40
14:40
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Mladší žákyně Blue
Liga mladších žákyň, 6. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021 15:30
15:30
Bulldogs Brno
Mladší žákyně Blue
Liga mladších žákyň, 6. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021 16:20
16:20
4.12.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Blue
Mladší žákyně White
Liga mladších žákyň, 6. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021 13:25
13:25
K1 Florbal Židenice Girls
Mladší žákyně White
Liga mladších žákyň, 6. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021 13:30
0:0
0:0, 0:0, 0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Mladší žákyně White
Liga mladších žákyň, 6. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021 14:00
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Bulldogs Brno
Mladší žákyně White
Liga mladších žákyň, 6. kolo
SH TJ Znojmo | 4.12.2021 15:00
0:0
0:0, 0:0, 0:0
5.12.
neděle
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Dorostenky
Liga starších žákyň, 6. kolo
VUT CESA Brno 1 | 5.12.2021
Bulldogs Brno
Dorostenky
Liga starších žákyň, 6. kolo
VUT CESA Brno 1 | 5.12.2021
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Dorostenky
Liga starších žákyň, 5. kolo
VUT CESA Brno 1 | 5.12.2021 11:20
4:2
2:1, 1:1, 1:0
Bulldogs Brno
Dorostenky
Liga starších žákyň, 5. kolo
VUT CESA Brno 1 | 5.12.2021 13:40
0:8
0:4, 0:2, 0:2
5.12.
neděle
Bulldogs Brno B
Ženy
2.liga žen, 8. kolo
SH Spartak Hluk | 5.12.2021 11:30
7:3
0:2, 4:1, 3:0
Zlín Lions
Ženy
2.liga žen, 8. kolo
SH Spartak Hluk | 5.12.2021 14:00
1:3
0:3, 0:0, 1:0