21.11.
neděle
Bulldogs Brno
Přípravka Blue
Liga přípravek, 23. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Přípravka Blue
Liga přípravek, 23. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
TROOPERS White
Přípravka Blue
Liga přípravek, 23. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
21.11.
neděle
K1 Florbal Židenice Black
Přípravka Kids
Liga přípravek, 24. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
K1 Florbal Židenice Blue
Přípravka Kids
Liga přípravek, 24. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
Hornets Brno ZŠ Horní black
Přípravka Kids
Liga přípravek, 24. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
21.11.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Blue
Přípravka White
Liga přípravek, 23. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Přípravka White
Liga přípravek, 23. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
TROOPERS White
Přípravka White
Liga přípravek, 23. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
Bulldogs Brno
Přípravka White
Liga přípravek, 23. kolo
Start Lesná Brno | 21.11.2021
20.11.
sobota
Bulldogs Brno Black
Mladší žáci
JM liga mladší žáků, 27. kolo
SH SportPoint Brno | 20.11.2021
Bulldogs Brno Orange
Mladší žáci
JM liga mladší žáků, 27. kolo
SH SportPoint Brno | 20.11.2021
TROOPERS Black
Mladší žáci
JM liga mladší žáků, 27. kolo
SH SportPoint Brno | 20.11.2021
20.11.
sobota
FBC GEPARDI BRNO blue
Mladší žáci B
JM liga mladší žáků, 29. kolo
SH Rousínov | 20.11.2021
Hornets Brno ZŠ Horní
Mladší žáci B
JM liga mladší žáků, 29. kolo
SH Rousínov | 20.11.2021
Florbal Hodonín
Mladší žáci B
JM liga mladší žáků, 29. kolo
SH Rousínov | 20.11.2021
20.11.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Mladší žáci E
JM liga mladší žáků, 26. kolo
SH TJ Znojmo | 20.11.2021
K1 Florbal Židenice Black
Mladší žáci E
JM liga mladší žáků, 26. kolo
SH TJ Znojmo | 20.11.2021
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Mladší žáci E
JM liga mladší žáků, 26. kolo
SH TJ Znojmo | 20.11.2021
20.11.
sobota
FBC Dragons
Dorostenci B
1.liga dorostenců, 8. kolo
SOU Kyjov | 20.11.2021
FbC Aligators U16
Dorostenci B
1.liga dorostenců, 8. kolo
SOU Kyjov | 20.11.2021
21.11.
neděle
K1 Florbal Židenice Girls
Mladší žákyně Blue
Liga mladších žákyň, 5. kolo
ZŠ Čejkovická | 21.11.2021 09:00
0:0
0:0, 0:0, 0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Mladší žákyně Blue
Liga mladších žákyň, 5. kolo
ZŠ Čejkovická | 21.11.2021 09:50
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Hornets Brno ZŠ Horní
Mladší žákyně Blue
Liga mladších žákyň, 5. kolo
ZŠ Čejkovická | 21.11.2021 11:05
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Mladší žákyně Blue
Liga mladších žákyň, 5. kolo
ZŠ Čejkovická | 21.11.2021 12:20
0:0
0:0, 0:0, 0:0
21.11.
neděle
FbC Aligators
Dorostenky
Liga starších žákyň, 5. kolo
SH Křenovice | 21.11.2021
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Dorostenky
Liga starších žákyň, 4. kolo
SH Křenovice | 21.11.2021 12:20
2:1
0:0, 0:0, 2:1
Bulldogs Brno
Dorostenky
Liga starších žákyň, 4. kolo
SH Křenovice | 21.11.2021 14:40
3:2
0:1, 0:0, 2:1, 1:0
17.11.
středa
SOKOLI Pardubice
A TÝM
Livesport Superliga, 15. kolo
SH Maloměřice | 17.11.2021 13:00
3:2
2:1, 0:0, 1:1
21.11.
neděle
FbŠ Bohemians
A TÝM
Livesport Superliga, 16. kolo
UNYP ARENA | 21.11.2021 18:00
10:6
2:1, 3:2, 5:3
21.11.
neděle
1. AC Uherský Brod
Ženy
2.liga žen, 6. kolo
TJ Spartak Uherský Brod | 21.11.2021 13:00
4:2
2:1, 0:1, 2:0
Bulldogs Brno B
Ženy
2.liga žen, 6. kolo
TJ Spartak Uherský Brod | 21.11.2021 15:30
4:4
1:0, 2:2, 1:2