19.1.
sobota
FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice
1 liga mužů, 20. kolo
SH Maloměřice | 19.1.2019 19:00
13:4
6:3, 5:1, 2:0
20.1.
neděle
FLOREC BRNO
JM přebor mužů sk.B, 8. kolo
VUT CESA Brno 1 | 20.1.2019 09:00
8:2
3:0, 0:2, 5:0
20.1.
neděle
TJ Hodonice
JM přebor mužů sk.B, 8. kolo
VUT CESA Brno 1 | 20.1.2019 15:15
0:13
0:6, 0:3, 0:4
20.1.
neděle
Technology Florbal MB
G2 liga juniorů, 12. kolo
VUT CESA Brno 1 | 20.1.2019 16:00
3:5
0:1, 1:2, 2:2
19.1.
sobota
FBC Vikings Kopřivnice
1 liga dorostenců sk.D, 13. kolo
SH SportPoint Brno | 19.1.2019 11:30
5:4
3:2, 1:1, 1:1
19.1.
sobota
PANTHERS OTROKOVICE
1 liga dorostenců sk.D, 13. kolo
SH SportPoint Brno | 19.1.2019 16:00
6:3
1:1, 0:1, 5:1
19.1.
sobota
Bulldogs Brno B
2 liga dorostenců sk.6, 15. kolo
SH Valtice | 19.1.2019 12:30
3:1
2:0, 0:0, 1:1
19.1.
sobota
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
2 liga dorostenců sk.6, 15. kolo
SH Valtice | 19.1.2019 15:00
2:1
0:0, 1:1, 1:0
20.1.
neděle
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
JM liga starších žáků, 8. kolo
SH Tuřany | 20.1.2019 10:05
7:2
3:0, 1:2, 3:0
20.1.
neděle
TROOPERS FK Orel Telnice White
JM liga starších žáků, 8. kolo
SH Tuřany | 20.1.2019 12:15
8:5
2:3, 4:1, 2:1
20.1.
neděle
FBK Atlas Blansko
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 19. kolo
EZŠ Čejkovická | 20.1.2019 11:20
19:0
0:0, 0:0, 0:0
K1 Florbal Židenice Black
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 19. kolo
EZŠ Čejkovická | 20.1.2019 12:30
2:2
0:0, 0:0, 0:0
K1 Florbal Židenice Blue
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 19. kolo
EZŠ Čejkovická | 20.1.2019 13:40
0:17
0:0, 0:0, 0:0
20.1.
neděle
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 21. kolo
SH TJ Znojmo | 20.1.2019 09:35
5:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 21. kolo
SH TJ Znojmo | 20.1.2019 10:45
5:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 21. kolo
SH TJ Znojmo | 20.1.2019 11:55
0:5
TROOPERS FK Orel Telnice Black
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 21. kolo
SH TJ Znojmo | 20.1.2019 13:05
0:5
20.1.
neděle
FBŠ Hattrick Brno
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 19. kolo
EZŠ Čejkovická | 20.1.2019 09:35
2:2
0:0, 0:0, 0:0
K1 Florbal Židenice Black
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 19. kolo
EZŠ Čejkovická | 20.1.2019 10:45
9:0
0:0, 0:0, 0:0
K1 Florbal Židenice Blue
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 19. kolo
EZŠ Čejkovická | 20.1.2019 11:55
4:2
0:0, 0:0, 0:0
FBK Atlas Blansko
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 19. kolo
EZŠ Čejkovická | 20.1.2019 13:05
11:0
0:0, 0:0, 0:0
19.1.
sobota
FK TROOPERS Moravany
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 17. kolo
EZŠ Čejkovická | 19.1.2019 09:20
0:0
0:0, 0:0, 0:0
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 17. kolo
EZŠ Čejkovická | 19.1.2019 10:20
0:0
0:0, 0:0, 0:0
K1 Florbal Židenice Blue
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 17. kolo
EZŠ Čejkovická | 19.1.2019 11:00
0:0
0:0, 0:0, 0:0
K1 Florbal Židenice Red
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 17. kolo
EZŠ Čejkovická | 19.1.2019 11:40
0:0
0:0, 0:0, 0:0
19.1.
sobota
TROOPERS Tuřany FK Orel Telnice
Přípravka Red
JM liga přípravek, 18. kolo
EZŠ Čejkovická | 19.1.2019 09:20
0:0
0:0, 0:0, 0:0
K1 Florbal Židenice Black
Přípravka Red
JM liga přípravek, 18. kolo
EZŠ Čejkovická | 19.1.2019 10:00
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Bulldogs Brno
Přípravka Red
JM liga přípravek, 18. kolo
EZŠ Čejkovická | 19.1.2019 10:40
0:0
0:0, 0:0, 0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Přípravka Red
JM liga přípravek, 18. kolo
EZŠ Čejkovická | 19.1.2019 11:20
0:0
0:0, 0:0, 0:0