15.12.
sobota
1. MVIL Ostrava WOOW
1 liga mužů, 16. kolo
ČPP Aréna Ostrava | 15.12.2018 17:00
17:00
15.12.
sobota
Florbal Ústí
G2 liga juniorů, 7. kolo
SC SLUNETA Ústí n./L | 15.12.2018 19:00
19:00
16.12.
neděle
FBC Liberec
G2 liga juniorů, 8. kolo
Home Credit Aréna Liberec | 16.12.2018 12:00
12:00
16.12.
neděle
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVA
1 liga dorostenců sk.D, 11. kolo
SH Štěrkoviště Otrokovice | 16.12.2018 13:00
13:00
16.12.
neděle
1. SC TEMPISH Vítkovice
1 liga dorostenců sk.D, 11. kolo
SH Štěrkoviště Otrokovice | 16.12.2018 16:00
16:00
16.12.
neděle
FBK Atlas Blansko
2 liga dorostenců sk.6, 14. kolo
SH ZŠ Dolní Bojanovice | 16.12.2018 11:30
11:30
16.12.
neděle
Orel Dolní Bojanovice
2 liga dorostenců sk.6, 14. kolo
SH ZŠ Dolní Bojanovice | 16.12.2018 15:15
15:15
15.12.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
JM liga starších žáků, 7. kolo
SH TJ Znojmo | 15.12.2018 09:00
09:00
15.12.
sobota
Bulldogs Brno
JM liga starších žáků, 7. kolo
SH TJ Znojmo | 15.12.2018 11:10
11:10
15.12.
sobota
Bulldogs Brno Black
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 15. kolo
VUT CESA Brno 1 | 15.12.2018 09:00
09:00
TROOPERS FK Orel Telnice Black
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 15. kolo
VUT CESA Brno 1 | 15.12.2018 10:45
10:45
TROOPERS FK Orel Telnice White
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 15. kolo
VUT CESA Brno 1 | 15.12.2018 12:30
12:30
K1 Florbal Židenice Black
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 15. kolo
VUT CESA Brno 1 | 15.12.2018 14:15
14:15
16.12.
neděle
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 14. kolo
Start Lesná Brno | 16.12.2018 09:00
09:00
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 14. kolo
Start Lesná Brno | 16.12.2018 10:45
10:45
TJ Znojmo LAUFEN CZ white
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 14. kolo
Start Lesná Brno | 16.12.2018 12:30
12:30
Florbal Kuřim
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 14. kolo
Start Lesná Brno | 16.12.2018 14:15
14:15
15.12.
sobota
TJ SOKOL LETOVICE
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 15. kolo
SH Letovice | 15.12.2018 11:00
11:00
FBK Atlas Blansko
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 15. kolo
SH Letovice | 15.12.2018 11:40
11:40
Bulldogs Brno
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 15. kolo
SH Letovice | 15.12.2018 12:20
12:20
15.12.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Blue
Přípravka Red
JM liga přípravek, 15. kolo
SH Letovice | 15.12.2018 10:20
10:20
Bulldogs Brno
Přípravka Red
JM liga přípravek, 15. kolo
SH Letovice | 15.12.2018 11:20
11:20
TJ SOKOL LETOVICE
Přípravka Red
JM liga přípravek, 15. kolo
SH Letovice | 15.12.2018 12:00
12:00
FBK Atlas Blansko
Přípravka Red
JM liga přípravek, 15. kolo
SH Letovice | 15.12.2018 12:40
12:40