27.4.
sobota
Bulldogs Brno
1 liga mužů, 3. kolo
SH Maloměřice | 27.4.2019 18:00
18:00
28.4.
neděle
Bulldogs Brno
1 liga mužů, 4. kolo
SH Maloměřice | 28.4.2019 18:00
18:00
27.4.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
2 liga dorostenců sk.6, 26. kolo
SH TJ Znojmo | 27.4.2019 12:45
12:45
27.4.
sobota
K1 Florbal Židenice
2 liga dorostenců sk.6, 26. kolo
SH TJ Znojmo | 27.4.2019 15:15
15:15
27.4.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 34. kolo
EZŠ Čejkovická | 27.4.2019 09:40
09:40
TROOPERS FK Orel Telnice Black
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 34. kolo
EZŠ Čejkovická | 27.4.2019 10:50
10:50
TROOPERS FK Orel Telnice White
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 34. kolo
EZŠ Čejkovická | 27.4.2019 12:35
12:35
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 34. kolo
EZŠ Čejkovická | 27.4.2019 13:45
13:45
27.4.
sobota
K1 Florbal Židenice Black
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 35. kolo
SH Letovice | 27.4.2019 11:10
11:10
K1 Florbal Židenice Blue
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 35. kolo
SH Letovice | 27.4.2019 14:05
14:05
TJ SOKOL LETOVICE
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 35. kolo
SH Letovice | 27.4.2019 15:15
15:15
27.4.
sobota
K1 Florbal Židenice Blue
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 35. kolo
SH Letovice | 27.4.2019 10:35
10:35
FBŠ Hattrick Brno B
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 35. kolo
SH Letovice | 27.4.2019 12:20
12:20
TJ SOKOL LETOVICE
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 35. kolo
SH Letovice | 27.4.2019 13:30
13:30
K1 Florbal Židenice Black
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 35. kolo
SH Letovice | 27.4.2019 14:40
14:40
28.4.
neděle
Hornets Brno ZŠ Horní
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 36. kolo
Start Lesná Brno | 28.4.2019 10:00
10:00
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 36. kolo
Start Lesná Brno | 28.4.2019 11:00
11:00
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 36. kolo
Start Lesná Brno | 28.4.2019 12:00
12:00
28.4.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Blue
Přípravka Red
JM liga přípravek, 36. kolo
Start Lesná Brno | 28.4.2019 09:00
09:00
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Přípravka Red
JM liga přípravek, 36. kolo
Start Lesná Brno | 28.4.2019 09:40
09:40
Hornets Brno ZŠ Horní
Přípravka Red
JM liga přípravek, 36. kolo
Start Lesná Brno | 28.4.2019 10:40
10:40
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Přípravka Red
JM liga přípravek, 36. kolo
Start Lesná Brno | 28.4.2019 11:40
11:40
27.4.
sobota
Florbal Ústí
Liga veteránů sk.6, 1. kolo
ČPP Aréna Ostrava | 27.4.2019 12:30
12:30
27.4.
sobota
Florbal Ústí
Liga veteránů sk.6, 1. kolo
ČPP Aréna Ostrava | 27.4.2019 17:30
17:30