4.4.
sobota
FbC ReActive Aligators D
Jihomoravský přebor mužů – skupina A, 24. kolo
SH Tuřany | 4.4.2020 10:00
10:00
4.4.
sobota
Shooters Beta
Jihomoravský přebor mužů – skupina A, 24. kolo
SH Tuřany | 4.4.2020 13:00
13:00
5.4.
neděle
Zlín Lions B
Dorostenci B
2. LIGA DOROSTENCŮ - SKUPINA 6, 37. kolo
SH SPŠ Zlín | 5.4.2020 09:00
09:00
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín
Dorostenci B
2. LIGA DOROSTENCŮ - SKUPINA 6, 37. kolo
SH SPŠ Zlín | 5.4.2020 12:00
12:00
4.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno B
Starší žáci B
PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA 6, 13. kolo
SPŠ Jedovnice | 4.4.2020 10:05
10:05
FBŠ Hattrick Brno B
Starší žáci B
PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA 6, 13. kolo
SPŠ Jedovnice | 4.4.2020 12:15
12:15
4.4.
sobota
Bulldogs Brno Black
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 87. kolo
SH SportPoint Brno | 4.4.2020 09:00
0:0
0:0, 0:0, 0:0
TROOPERS White
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 87. kolo
SH SportPoint Brno | 4.4.2020 11:05
11:05
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni Black
Mladší žáci B
JM liga mladších žáků, 87. kolo
SH SportPoint Brno | 4.4.2020 12:00
12:00
5.4.
neděle
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 85. kolo
EZŠ Čejkovická | 5.4.2020 08:30
0:0
0:0, 0:0, 0:0
Hornets Brno ZŠ Horní
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 85. kolo
EZŠ Čejkovická | 5.4.2020 10:35
10:35
TROOPERS Black
Mladší žáci A
JM liga mladších žáků, 85. kolo
EZŠ Čejkovická | 5.4.2020 11:30
11:30
5.4.
neděle
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 81. kolo
EZŠ Čejkovická | 5.4.2020 12:50
12:50
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 81. kolo
EZŠ Čejkovická | 5.4.2020 14:55
14:55
T.J. Sokol Břeclav
Mladší žáci E
JM liga mladších žáků, 81. kolo
EZŠ Čejkovická | 5.4.2020 15:50
15:50
5.4.
neděle
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 38. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 14:10
14:10
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 38. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 15:10
15:10
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Přípravka Blue
JM liga přípravek, 38. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 16:10
16:10
5.4.
neděle
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Přípravka Red
JM liga přípravek, 37. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 08:30
08:30
K1 Florbal Židenice Black
Přípravka Red
JM liga přípravek, 37. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 09:30
09:30
K1 Florbal Židenice Blue
Přípravka Red
JM liga přípravek, 37. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 10:30
10:30
TJ SOKOL LETOVICE
Přípravka Red
JM liga přípravek, 37. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 11:30
11:30
5.4.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Blue
Přípravka
JM liga přípravek, 38. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 13:30
13:30
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Přípravka
JM liga přípravek, 38. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 14:30
14:30
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Přípravka
JM liga přípravek, 38. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 15:30
15:30
TJ Znojmo LAUFEN CZ
Přípravka
JM liga přípravek, 38. kolo
Start Lesná Brno | 5.4.2020 16:30
16:30