25.3.
sobota
TROOPERS Green
PŘÍPRAVKA U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
SH Tuřany | 25.3.2023 09:40
09:40
Bulldogs Brno Orange
PŘÍPRAVKA U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
SH Tuřany | 25.3.2023 10:20
10:20
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
PŘÍPRAVKA U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
SH Tuřany | 25.3.2023 11:20
11:20
TROOPERS Orange
PŘÍPRAVKA U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
SH Tuřany | 25.3.2023 12:00
12:00
25.3.
sobota
Bulldogs Brno Black
PŘÍPRAVKA U9 Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 59. kolo
SH Tuřany | 25.3.2023 09:20
09:20
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
PŘÍPRAVKA U9 Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 59. kolo
SH Tuřany | 25.3.2023 10:20
10:20
TROOPERS White
PŘÍPRAVKA U9 Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 59. kolo
SH Tuřany | 25.3.2023 11:00
11:00
TROOPERS Black
PŘÍPRAVKA U9 Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 59. kolo
SH Tuřany | 25.3.2023 11:40
11:40
26.3.
neděle
FBK Atlas Blansko
PŘÍPRAVKA U9 Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
SH Letovice | 26.3.2023 09:10
09:10
Hornets Brno ZŠ Horní black
PŘÍPRAVKA U9 Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
SH Letovice | 26.3.2023 09:50
09:50
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
PŘÍPRAVKA U9 Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
SH Letovice | 26.3.2023 10:50
10:50
TJ SOKOL LETOVICE
PŘÍPRAVKA U9 Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
SH Letovice | 26.3.2023 11:30
11:30
26.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Black
MLADŠÍ ŽÁCI U13 Blue
Jihomoravská liga mladších žáků, 47. kolo
TJ Tesla Lesná Brno | 26.3.2023 09:00
09:00
FBK Atlas Blansko
MLADŠÍ ŽÁCI U13 Blue
Jihomoravská liga mladších žáků, 47. kolo
TJ Tesla Lesná Brno | 26.3.2023 10:40
10:40
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
MLADŠÍ ŽÁCI U13 Blue
Jihomoravská liga mladších žáků, 47. kolo
TJ Tesla Lesná Brno | 26.3.2023 13:00
13:00
25.3.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
SH TJ Znojmo | 25.3.2023
TJ Znojmo LAUFEN CZ
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
SH TJ Znojmo | 25.3.2023
TROOPERS
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
SH TJ Znojmo | 25.3.2023
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
SH TJ Znojmo | 25.3.2023
TJ Znojmo LAUFEN CZ
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
SH TJ Znojmo | 25.3.2023 09:00
09:00
TROOPERS
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
SH TJ Znojmo | 25.3.2023 09:50
09:50
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
SH TJ Znojmo | 25.3.2023 11:05
11:05
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13
Liga mladších žákyň 3+1 - skupina 6, 17. kolo
SH TJ Znojmo | 25.3.2023 12:20
12:20
26.3.
neděle
Bulldogs Brno
DOROSTENKY GU17
1. liga dorostenek - skupina 6, 13. kolo
Městská hala Otrokovice | 26.3.2023 10:10
10:10
Zlín Lions
DOROSTENKY GU17
1. liga dorostenek - skupina 6, 13. kolo
Městská hala Otrokovice | 26.3.2023 12:30
12:30
25.3.
sobota
BUTCHIS
1.liga mužů
1. liga mužů, 3. kolo
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) | 25.3.2023 17:00
17:00
26.3.
neděle
BUTCHIS
1.liga mužů
1. liga mužů, 4. kolo
VUT CESA Brno 1 | 26.3.2023 18:30
18:30