ČÍM ZAČÍT?
Nejprve se spojte s klubovým šéftrenérem, který vám předá informace k ukázkovému tréninku vaší věkové kategorie a pomůže se zapojením do našeho oddílu.

JAK POKRAČOVAT DÁLE?
FBŠ Hattrick Brno pořádá nábory pro všechny hráče a hráčky již od pěti let. Noví zájemci se mohou zapojit celoročně na hale Hattrick na adrese Loosova 1b. Stačí se domluvit s trenérem příslušné kategorie a dorazit na trénink.

S sebou si vezměte sportovní oblečení a obuv vhodnou do haly. Vybavení jako hůl nebo brankářskou výstroj si můžete pro začátek samozřejmě půjčit, abychom vám start do florbalu co nejvíce usnadnili.

Na náborovém tréninku se školení trenéři zaměřují na pohybové a sportovní dovednosti každého hráče i hráčky. Není se čeho bát, protože právě zde se každý naučí úplným základům a pozná tréninkové prostředí.

Ozvěte se i v případě, že se na trénink chcete nejdříve jen podívat. Veškeré dotazy vám na místě zodpovíme a představíme náš sport v celé jeho kráse.

Podle věku absolvuje každý hráč či hráčka mezi třemi až pěti tréninky týdně. Pro kvalitní florbalový rozvoj je pro začátek nezbytné si vybrat aspoň dva z nabízených tréninků klubu. Tréninkový rozvrh naleznete na webových stránkách ZDE.

S florbalem máme bohaté zkušenosti! Pokud si vybíráte sportovní klub v Brně s profesionálním zázemím a tradicí, navštivte první trénink, kde vás rádi přivítáme. Našim cílem je vaše maximální spokojenost. Budeme se těšit!

Veškeré vybavení vám rádi zapůjčíme.

V případě zájmu nás kontaktuje telefonicky na čísle +420 728 189 829 nebo prostřednictvím e-mailu na adrese info@hattrick-brno.cz.

Poslední aktualizace: 21. květen 2019