Členové FBŠ Hattrick Brno mají možnost využít unikátní nabídky. Jakožto držitelé Hattrick Card totiž mohou čerpat z řady výhod, které jim přinášejí partneři našeho oddílu.


Bruno Family Park

Florbal.com – Obchodní partner klubu. Dlouholetý prodejce florbalového vybavení pro hráče všech výkonnostních úrovní. Členové mohou čerpat slevy 25% u značek BLINDSAVE, FAT-PIPE a MIZUNO. Prodejna: Hlinky 34, 603 00 Brno.

Blindsave – Florbalový partner. Brankářské vybavení dostupné na prodejně Florbal.com

Mizuno – Partner klubu. Produkty se slevou na prodejně Florbal.com.

Sanasport – obchod nabízí vše potřebné pro zdravý pohyb sportovců, ať už se jedná o boty, oblečení či jinou výbavu. S Hattrick Card získáváte 30% slevu na obuv + 20% slevu na oblečení a zbytek sortimentu. Hodí se také znát slevový kód hattrickbrno30 nebo hattrickbrno20, který může být vyžadován i po předložení Hattrick Card.

McDavid – společnost , která vyvíjí sportovní ortézy a chrániče, má připravenou 30% slevu na ortézy v přiloženém odkazu. Objednávku je potřeba provést prostřednictvím e-mailu kura@hattrick-brno.cz.

Allstarshop – prodejce sportovního oblečení Under Armour a dalších značek přináší držitelům Hattrick Card slevu ve výši 30 % na nákup v e-shopu. Při objednávce je nutno uvést, že se jedná o klubovou slevu FBŠ Hattrick Brno.

Chimpanzee – Energetická výživa nejen pro sportovce vyráběná z těch nejkvalitnějších přírodních surovin. Chimpanzee je zkrátka čistě přírodní systém výživy pro váš aktivní život. Dejte vale chemii a okuste sílu přírodní energie. Pro nákup se slevou vám bude vygenerován kód k dispozici v členské sekci.


Zookee – Komponenty a vybavení na kolo předních světových cykloznaček, funkční oblečení české značky Sensor nebo čistě přírodní strava Chimpanzee. Eshop nabízí možnost zakoupit zboží přímo u distributora, což zaručuje jistotu původu zboží, prvotřídní poprodejní servis a případnou bezproblémovou reklamaci. Zboží na eshopu je vždy skladem a při objednávce do 12 hodin jej velmi pravděpodobně dostanete už následující pracovní den.  Při objednávce přesahující částku 500 Kč od nás máte dopravu zdarma. V členské sekci vám bude vygenerován kód pro klubový nákup.

Restaurace & Pub LES – Stylová Restaurace & Pub LES na Lesné v Brně vás zaujme poctivou českou i moderní kuchyní. S vnitřní kapacitou až 90 osob je vhodná pro pořádání různých společenských oslav a setkáních. Při předložení Hattrick Card máte v restauraci 10% slevu.

Kentaur Bar & Barber Shop – Každý, kdo v podniku předloží svoji Hattrick Card, získává 15% slevu na služby baru a barber shopu Kentaur.

Poslední aktualizace: dnes