Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Vedení Hattricku sestavilo tréninkový rozvrh všech věkových kategorií, který bude platný pro ročník 2018/19.

PŘÍPRAVKA A ELÉVOVÉ - BYSTRC

den čas hala
pondělí 15.20 - 16.50 ZŠ Vejrostova
pátek 16.00 - 17.30 Gymnázium Vejrostova

• Pondělí - Sraz 15 minut před začátkem tréninku u zadní branky do tělocvičny ZŠ Vejrostova.

• Pátek - Sraz 15 minut před začátkem tréninku před vstupem do tělocvičny gymnázia Vejrostova (Vstup u žlutých mříží). Pokud jsou děti ve školní družině, trenér si je zde může vyzvednout. Je ale NUTNÉ o této skutečnosti informovat ŠD!

 


ŠKOLKA

Hráči: Ročník narození 2010 a mladší neuvedení v akademii.

den čas hala
pondělí 13.30 - 14.30 SH Hattrick Brno
čtvrtek 13.30 - 14.30 SH Hattrick Brno

 


PŘÍPRAVKA

Hráči: Ročník narození 2010 a mladší neuvedení v akademii.

den čas hala
úterý 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno
čtvrtek 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno

 


AKADEMIE = ELÉVOVÉ A + VYBRANÍ PŘÍPRAVKÁŘI

Hráči: Adametz, Běhal, Beneš, Bluschke, Carda, Daněk, Horák, Jonáš Š, Langer E, Loučka, Mach T, Pimek, Polák, Tyll, Veselý, Zahradník, Ždímal.

den čas hala
pondělí 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno
středa 16.00 - 17.30 SH Hattrick Brno
pátek 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno

 


ELÉVOVÉ B (+ VYBRANÍ MLADŠÍ ŽÁCI)

Hráči: Burget, Čech, Dvořák, Habanec, Jilčík, Kališ, Krček, Němec, Pernický, Pospíšil, Profant, Procházka.

den čas hala
středa 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno
čtvrtek 16.00 - 17.30 SH Hattrick Brno
pátek 16.00 - 17.30 SH Hattrick Brno

 


MLADŠÍ ŽÁCI A (+ VYBRANÍ ELÉVOVÉ)

Hráči: Figrán, Gryc, Hradil, Keznikl, Klusoň, Koch, Lank, Malý, Mikeš, Milichovský, Musil, Novotný, Ondřejka, Sedlář, Sendler, Skoupý, Slezák L, Spousta, Šanca, Tyll M, Valíček J, Vašíček, Vejrosta, Vlk, Vopička.

den čas hala
pondělí 16.00 - 16.45 SH Hattrick Brno
úterý 17.30 - 19.00 SH Hattrick Brno
středa 17.30 - 19.00 SH Hattrick Brno
pátek 17.30 - 19.00 SH Hattrick Brno

 


MLADŠÍ ŽÁCI B (+ VYBRANÍ STARŠÍ ŽÁCI)

Hráči: Čermák, Dat Le Tien, Dvořák J, Kolařík, Lidmila, Mach D, Makovský, Mrkos, Plšek, Sedláček, Skřepek, Slováček, Svoboda, Šafář, Štyks, Camrda, Hynšt, Jankovský, Kania, Kytnar, Mišun, Mlčoch A, Nehyba, Pilný, Smečka, Standara, Svitek, Štancl, Wilhelm, Winkler, Zálešák.

den čas hala
pondělí 16.45 - 17.30 / 17.30 - 18.15 SH Hattrick Brno
úterý 16.00 - 17.30 SH Hattrick Brno
čtvrtek 17.30 - 19.00 SH Hattrick Brno
pátek 19.00 - 20.30 SH Hattrick Brno

 


STARŠÍ ŽÁCI (+ VYBRANÍ MLADŠÍ ŽÁCI)

Hráči: Ambros, Bartoš, Bolfová, Buršík, Ceyp, Eliáš J, Filla, Gheorghe, Gryc T, Hájek P, Košík, Lang, Lank M, Malec, Mamojka, Mikeš P, Němec M, Nevěděl, Noss, Sedlák, Schmid, Sláma, Slezák O, Šimíček, Urban, Valíček A, Vorba, Dvořák F.

den čas hala
pondělí 18.15 - 19.00 SH Hattrick Brno
středa 17.30 - 19.00 SH CESA VUT
čtvrtek 19.00 - 20.30 SH Automobilní
pátek 17.30 - 19.00 SH CESA VUT

 


DOROSTENCI (+ VYBRANÍ STARŠÍ ŽÁCI)

Hráči: Almásy, Bednář, Čermák, Eliáš V, Hájek J, Halsch, Hronek, Huser, Klusáček, Krchňák, Lazar, Lukáš, Mlčoch F, Musil, Pavlík, Pospíšil, Procházka L, Procházka T, Suk, Šíma, Táborský, Trávníček, Tretina, Zelinka, Zouhar.

den čas hala
pondělí 19.00 - 19.45 SH Hattrick Brno
úterý 19.00 - 20.30 SH Hattrick Brno
čtvrtek 17.30 - 19.00 SH CESA VUT
pátek 19.00 - 20.30 SH CESA VUT

 


JUNIOŘI (+ VYBRANÍ DOROSTENCI)

Hráči: Abrahám, Brabec, Camrda, Čaďa, Čech, Čermák, Halama, Hemerka, Hudeček, Klimeš, Král, Kůra M, Kužela, Lang, Maleček, Malich, Menšík, Musil, Nečas, Olšák, Popovský, Šmerák, Válek.

den čas hala
pondělí 19.45 - 20.30 SH Hattrick Brno
úterý 17.30 - 19.00 SH CESA VUT
středa 19.00 - 20.30 SH CESA VUT
čtvrtek 19.00 - 20.30 SH CESA VUT

 


MUŽI A

den čas hala
úterý 19.30 - 21.00 SH Maloměřice
středa 19.30 - 21.00 SH Maloměřice
čtvrtek 20.30 - 22.00 SH Maloměřice