Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Vedení Hattricku sestavilo tréninkový rozvrh všech věkových kategorií, který bude platný pro ročník 2017/18.

PŘÍPRAVKA A ELÉVOVÉ - BYSTRC

den čas hala
pondělí 15.20 - 16.50 ZŠ Vejrostova
pátek 16.00 - 17.30 Gymnázium Vejrostova

• Pondělí - Sraz 15 minut před začátkem tréninku u zadní branky do tělocvičny ZŠ Vejrostova.

• Pátek - Sraz 15 minut před začátkem tréninku před vstupem do tělocvičny gymnázia Vejrostova (Vstup u žlutých mříží). Pokud jsou děti ve školní družině, trenér si je zde může vyzvednout. Je ale NUTNÉ o této skutečnosti informovat ŠD!

 


ŠKOLKA

Hráči: Adametz Tobi, Dostálová Kristýna, Gryc Mikin, Hirschová Šarlota, Kezniklová Josefína, Kučera Jan, Nesiba Matyáš, Radoničová Sofi, Ždímal Dan.

den čas hala
pondělí 13.30 - 14.30 SH Hattrick Brno
čtvrtek 13.30 - 14.30 SH Hattrick Brno

 


PŘÍPRAVKA

Hráči: Adametz Jonáš, Dvořák Franta, Horák Lukáš, Komárek Petr, Kostroň Max, Novotný Saša, Oháňka Martin, Pernický Jakub, Polák Michal, Schaffer Filip, Standara Vilém, Staněk Kryštof, Stareček Václav, Šmehlík Tadeáš, Šufajzl Adam, Chytil Jakub, Zahradník Erik, Zelenský Patrik, Habanec Vojta, Langer Boris, Slováček Rosťa, Slováčková Klára, Loučková Bára, Jonáš Šimon, Jonáš Vojta, Bluschke Max, Procházka Martin.

den čas hala
pondělí 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno
středa 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno

 


AKADEMIE = ELÉVOVÉ A + VYBRANÍ PŘÍPRAVKÁŘI

Hráči: Musil Tomáš (G), Pimek Jan (G), Valíček Jan (G), Figrán Mirek, Lank Lukáš, Lidmila Petr, Malý Štěpán, Mikeš Honza, Milichovský Kryštof, Slezák Lukáš, Spousta Vojta, Šanca Jakub, Tyll Radim, Vejrosta Matyáš, Veselý Nikolas, Langer Erik, Beneš Dominik, Daněk Tom, Jilčík Dan, Ždímal Jan, Loučka Pepa, Mach Tobiáš.

den čas hala
úterý 16.00 - 17.30 SH Hattrick Brno
čtvrtek 16.00 - 17.30 SH Hattrick Brno
pátek 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno

 


ELÉVOVÉ B (+ VYBRANÍ MLADŠÍ ŽÁCI)

Hráči: Slováček Adam, Čech Séba, Čermák Karel, Dat Le Tien, Hradil Milan, Makovský Šimon, Profant Bart, Sedláček Ondřej, Skřepek Šimon, Šetl Jakub, Flašar Tom, Kytnar Šimon, Novotný Ondřej, Pospíšil Radovan, Kališ David, Hejduk Jakub, Singer Richard.

den čas hala
úterý 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno
středa 14.30 - 16.00 SH Start
čtvrtek 14.30 - 16.00 SH Hattrick Brno

 


MLADŠÍ ŽÁCI A (+ VYBRANÍ ELÉVOVÉ)

Hráči: Filla David (G), Plšek Matěj (G), Sedlář Matěj (G), Bartoš Tomáš, Gheorghe Jakub, Hanák Ondřej, Jurajda Jakub, Keznikl Mikuláš, Koch Pepa, Mach Dominik, Mrkos Kuba, Novotný Matěj, Ondřejka Tom, Pospíšilová Klára, Sendler Saša, Slezák Ondřej, Šafář David, Šimíček Ondřej, Tyll Martin, Urban Jan, Vlk Kuba, Gryc Matys, Klusoň Adam, Skoupý Ondřej, Vopička Ondřej.

den čas hala
pondělí 16.00 - 17.30 SH Hattrick Brno
úterý 17.30 - 19.00 SH Hattrick Brno
středa 16.00 - 17.30 SH Hattrick Brno
pátek 16.00 - 17.30 SH Hattrick Brno

 


MLADŠÍ ŽÁCI B (+ VYBRANÍ STARŠÍ ŽÁCI)

Hráči: Zálešák Jiří (G), Bečvář Dan, Camrda Richard, Fichtel Jan, Grossman Sam, Hynšt Ondřej, Jílek Šimon, Kania Kuba, Klemešová Vilma, Lang Vojta, Staněk Tomáš, Mišun Alex, Muselík Tomáš, Nezval Filip, Táborský Kryštof, Vavrouch Filip, Winkler, Nehyba Marek, Parma Tom, Pipek Lukáš, Standara Matěj, Svoboda Jaroslav, Wilhelm Dan.

den čas hala
pondělí 16.00 - 17.30 SH Start
středa 17.30 - 19.00 SH Hattrick Brno
pátek 17.30 - 19.00 SH Hattrick Brno

 


STARŠÍ ŽÁCI (+ VYBRANÍ MLADŠÍ ŽÁCI)

Hráči: Burian David (G), Buršík Matěj (G), Hájek Patrik (G), Ambros Lukáš, Bolfová Lili, Dvořák Filip, Gryc Tadeáš, Junek Vojta, Keznikl Kryštof, Košík David, Krchňák Kryštof, Lank Martin, Nevěděl Jan, Novák Petr, Pešková Tereza, Sláma David, Strnad Vladimír, Valíček Antonín, Zouhar Nikolas, Ceyp Michael, Eliáš Jáchym, Malec Michal, Mikeš Pavel, Milichovský Tadeáš, Vorba Olda.

den čas hala
pondělí 17.30 - 19.00 SH Hattrick Brno
úterý 19.00 - 20.30 SH Hattrick Brno
čtvrtek 17.30 - 19.00 SH Hattrick Brno
pátek 19.00 - 20.30 SH Hattrick Brno

 


DOROSTENCI (+ VYBRANÍ STARŠÍ ŽÁCI)

Hráči: Adámek Ondřej, Brabec Karel, Camrda Karel, Cimfl Jakub, Čaďa Jiří, Čermák Jan, Halsch Jakub, Klusáček Albert, Lang Matěj, Lazar Ondřej, Lukáš Martin, Menšík René, Pavlík Ondra, Procházka Lukáš, Procházka Tomáš, Trávníček Michael, Zelinka Filip, Šíma Ervín, Eliáš Vojta (G), Huser Tomáš (G), Pospíšil Patrik (G), Táborský Patrik (G), Bednář Matěj, Hájek Jiří, Hronek Šimon, Kůra Matyáš, Musil Štěpán, Suk Lukáš, Tretina David.

den čas hala
pátek 17.30 - 19.00 SH CESA VUT

 


JUNIOŘI (+ VYBRANÍ DOROSTENCI)

Hráči: Halama Jiří, Klimeš Adam, Konečný Jiří, Král Šimon, Kužela Vojta, Máček Vít, Maleček Jakub, Malich Zdeněk, Musil Jan, Němec, Olšák Petr, Plachý Jan, Poliak David, Sládeček Marek, Smutný Vojta, Šmerák Antonín, Tauš Adam, Válek Jakub, Zeisel Lukáš, Abrahám Matěj (G), Fojt David (G), Eich Jakub, Hemerka Adam, Hudeček Adam.

den čas hala
pondělí 19.00 - 20.30 SH Hattrick Brno
středa 17.30 - 19.00 SH CESA VUT
čtvrtek 17.30 - 19.00 SH CESA VUT
pátek 19.00 - 20.30 SH CESA VUT

 


MUŽI A

den čas hala
úterý 17.30 - 19.00 SH CESA VUT
středa 19.00 - 20.30 SH CESA VUT
čtvrtek 19.00 - 20.30 SH CESA VUT