Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
2.kolo01.10.2017 09:00 / MSH Vodova Brno - stará halaFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 itelligence Bulldogs Brnoitelligence Bulldogs Brno ČFBU 
2.kolo01.10.2017 09:40 / MSH Vodova Brno - stará halaSokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase Gullivers0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
2.kolo01.10.2017 10:40 / MSH Vodova Brno - stará halaFK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
2.kolo01.10.2017 11:40 / MSH Vodova Brno - stará halaFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 K1 Florbal Židenice RedK1 Florbal Židenice Red ČFBU 
9.kolo05.11.2017 08:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 FBŠ Hattrick Brno RedFBŠ Hattrick Brno Red ČFBU 
9.kolo05.11.2017 09:10 / Start Lesná BrnoFK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
9.kolo05.11.2017 10:10 / Start Lesná Brnoitelligence Bulldogs Brnoitelligence Bulldogs Brno0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
9.kolo05.11.2017 11:10 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 Hornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní ČFBU 
12.kolo18.11.2017 09:00 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 K1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Blue ČFBU 
12.kolo18.11.2017 09:40 / EZŠ ČejkovickáFBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
12.kolo18.11.2017 10:40 / EZŠ ČejkovickáTJ Znojmo LAUFEN CZTJ Znojmo LAUFEN CZ0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
12.kolo18.11.2017 11:40 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 TJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo ZŠ Mládeže ČFBU 
13.kolo10.12.2017 09:40 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 ZŠ Tuřany FK Orel Telnice miniZŠ Tuřany FK Orel Telnice mini ČFBU 
13.kolo10.12.2017 10:20 / SH TJ ZnojmoK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Blue0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
13.kolo10.12.2017 11:20 / SH TJ ZnojmoK1 Florbal Židenice RedK1 Florbal Židenice Red0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
13.kolo10.12.2017 12:00 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 TJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo ZŠ Mládeže ČFBU 
16.kolo13.01.2018 09:20 / Tělocvična ZŠ HorníFBŠ Hattrick Brno RedFBŠ Hattrick Brno Red0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
16.kolo13.01.2018 10:00 / Tělocvična ZŠ HorníHornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
16.kolo13.01.2018 10:40 / Tělocvična ZŠ HorníFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 K1 Florbal Židenice GirlsK1 Florbal Židenice Girls ČFBU 
16.kolo13.01.2018 11:20 / Tělocvična ZŠ HorníFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 ZŠ Tuřany FK Orel Telnice miniZŠ Tuřany FK Orel Telnice mini ČFBU 
21.kolo28.01.2018 09:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 FBŠ Hattrick Brno RedFBŠ Hattrick Brno Red ČFBU 
21.kolo28.01.2018 09:50 / Start Lesná BrnoK1 Florbal Židenice GirlsK1 Florbal Židenice Girls0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
21.kolo28.01.2018 11:05 / Start Lesná BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZTJ Znojmo LAUFEN CZ0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
21.kolo28.01.2018 12:20 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 TJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo ZŠ Mládeže ČFBU 
24.kolo18.02.2018 09:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno RedFBŠ Hattrick Brno Red0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
24.kolo18.02.2018 10:15 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 FK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White ČFBU 
24.kolo18.02.2018 11:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 FK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black ČFBU 
24.kolo18.02.2018 12:45 / Start Lesná BrnoZŠ Tuřany FK Orel TelniceZŠ Tuřany FK Orel Telnice0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
27.kolo04.03.2018 09:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno RedFBŠ Hattrick Brno Red0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
27.kolo04.03.2018 10:15 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase Gullivers ČFBU 
27.kolo04.03.2018 11:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversKSokol Brno I EMKOCase GulliversK ČFBU 
27.kolo04.03.2018 12:45 / Start Lesná Brnoitelligence Bulldogs Brnoitelligence Bulldogs Brno0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
28.kolo17.03.2018 13:00 / EZŠ ČejkovickáFK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
28.kolo17.03.2018 13:40 / EZŠ ČejkovickáK1 Florbal Židenice GirlsK1 Florbal Židenice Girls0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
28.kolo17.03.2018 14:20 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversKSokol Brno I EMKOCase GulliversK ČFBU 
28.kolo17.03.2018 15:00 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 FBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko ČFBU 
32.kolo14.04.2018 09:00 / TJ Tesla Lesná BrnoFK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU 
32.kolo14.04.2018 10:00 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 FBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko ČFBU 
32.kolo14.04.2018 11:00 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue0:0 itelligence Bulldogs Brnoitelligence Bulldogs Brno ČFBU 
32.kolo14.04.2018 12:00 / TJ Tesla Lesná BrnoZŠ Tuřany FK Orel TelniceZŠ Tuřany FK Orel Telnice0:0 FBŠ Hattrick Brno BlueFBŠ Hattrick Brno Blue ČFBU