Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se: kategorie Přípravka Nominace
Starší příspěvky:12345
Nominace liga přípravek 14.4.
kategorie přípravka
družstvo Red a Blue
místo konání: TJ Tesla Lesná
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

Blue - Pimek, Mach, Loučka, Ždímal, Jilčík, Polák, Beneš, Daněk, Horák, Jonáš Š.

Red - Zahradník, Adametz, Kostroň, Dvořák, Bluschke, Procházka, Staněk, Standara, Langer, Loučková, Jonáš V

Nominace liga mladších žáků 15.4.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci B
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 9:30
trenéři: Lukáš Paták
nominace:

Noss (G), Plšek (G), Kania, Mišun, Mrkos, Sendler, Šafář, Tyll, Hynšt, Lang, Štyks, Mlčoch, Štancl, Pilný, Dvořák, Kolařík, Hanák, Camrda .

Nominace liga mladších žáků 14.4.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci A
místo konání: SH SportPoint Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Lukáš Paták, Antonín Šmerák
nominace:

Filla (G), Sedlář (G), Mikeš, Vlk, Ondřejka, Bartoš, Gheorghe, Slezák, Keznikl, Koch, Mach, Němec, Šimíček, Urban.

 

Nominace liga mladších žáků 14.4.
kategorie mladší žáci
družstvo výběr elévů
místo konání: SH TJ Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 9:20
trenéři: Marek Fiala
nominace: Musil (G), Valíček (G), Klusoň, Vopička, Skoupý, Gryc, Lank, Šanca, Slezák, Milichovský, Spousta, Šanca.
Nominace kvalifikace MČR starších žáků 14. 4.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: TJ Spartak Uherský Brod
doprava: mikrobus (odjezd v 7:30)
sraz: 7:25 (Lidl Lesná)
trenéři: Zdeněk Mlčoušek, Martin Komenda, Michal Havelka
nominace: Eliáš (G), Táborský (G), Pospíšil (G), Bednář, Suk, Tretina, Hájek J., Hronek, Kůra, Musil, Eliáš J., Hájek P., Novotný, Lank, Krchňák, Sláma, Gryc, Košík.
Nominace 2. liga dorostenců 7.4.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci
místo konání: VUT CESA Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:00 (první zápas), 15:45 (druhý zápas)
trenéři: Zdeněk Mlčoušek, Martin Komenda, Michal Havelka
nominace:

Eliáš (G), Pospíšil (G), Bednář, Suk, Tretina, Hájek J., Hronek, Kůra, Musil, Lank, Sláma, Košík, Brabec, Klusáček, Lukáš, Procházka T, Trávníček

Nominace liga starších žáků 7.4.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: EZŠ Čejkovická
doprava: vlastní
sraz: 10:40
trenéři: Michal Havelka
nominace: Táborský (G), Filla (G), Eliáš J, Malec, Novotný, Krchňák, Bolfová, Hájek P, Nevěděl, Zouhar, Valíček, Ceyp, Vlk, Ondřejka, Gheorghe, Slezák O, Gryc T.
Nominace přebor starších žáků 7.4.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci B
místo konání: ZŠ Komenského Slavkov
doprava: vlastní
sraz: 10:15
trenéři: Lukáš Paták
nominace: Huser (G), Buršík (G), Dvořák F, Ambros, Mamojka, Mlčoch F, Koch, Němec M, Mikeš P, Šimíček, Urban, Keznikl, Bartoš, Standara, Winkler, Jankovský

 

Nominace ligá elévů 25.3.
kategorie elév
družstvo výběr přípravek
místo konání: SH Hattrick
doprava: vlastní
sraz: 13:15
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

Pimek, Loučka, Ždímal, Mach, Polák, Beneš, Daněk, Jonáš Š., Horák, Adametz J.

Nominace ligá elévů 25.3.
kategorie elév
družstvo elév A
místo konání: SH Hattrick
doprava: vlastní
sraz: 7:50
trenéři: Marek Fiala
nominace:

Musil (G), Gryc, Klusoň, Vopička, Skoupý, Mikeš, Šanca, Milichovský, Slezák, Spousta.

Nominace ligá elévů 25.3.
kategorie elév
družstvo elév B
místo konání: SH Hattrick
doprava: vlastní
sraz: 13:15
trenéři: Jiří Blaha
nominace:

Valíček (G), Vejrosta, Lank, Malý, Langer, Figrán, Svoboda, Běhal, Veselý, Lidmila, Tyll.

 

 
Nominace ligá starších žáků 24.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 8:20
trenéři: Zdeněk Mlčoušek, Michal Havelka
nominace: Pospíšil (G), Táborský (G), Gryc T, Košík, Krchňák, Lank, Sláma, Eliáš J, Malec, Novotný M, Suk, Bednář, Tretina, Hájek J, Hronek, Kůra, Musil
 
Nominace přebor starších žáků 25.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci B
místo konání: ZŠ Slavkov
doprava: vlastní
sraz: 11:30
trenéři: Michal Havelka
nominace: Buršík (G), Filla (G), Ceyp, Malec, Eliáš J, Vlk, Ondřejka, Ambros, Mamojka, Nevěděl, Valíček, Bartoš, Slezák, Novotný M, Němec M, Winkler, Jankovský, Mlčoch F

 

 
Nominace 2. liga dorostenců 25.3.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH TEZA Hodonín
doprava: vlastní
sraz: 9:30
trenéři: Michal Havelka
nominace: Eliáš (G), Huser (G), Suk, Sláma, Hájek P, Procházka L, Čermák, Lukáš, Krchňák, Lank, Tretina, Halsch, Brabec, Procházka T, Trávníček, Zelinka, Klusáček, Lazar, Zouhar

 
Nominace 1. liga dorostenců 24.3.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci A
místo konání: SH Kopřivnice
doprava: mikrobus
sraz: 10:20 (Lídl Lesná)
trenéři: Martin Komenda
nominace: Abraham, Hudeček, Hemerka, Menšík, Lang, Camrda, Pavlík, Procházka L, Čermák, Čaďa, Čech, Popovský

 

Nominace ligá přípravek 17.3.
kategorie přípravka
družstvo RED a BLUE
místo konání: EZŠ Čejkovická
doprava: vlastní
sraz: 8:45 Red, 12:20 Blue
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

Red - Zahradník, Weiss, Standara, Slováček, Slováčková, Loučková, Jonáš V., Chytil, Dvořák, Langer, Staněk.

 

Blue - Kostroň, Pernický, Procházka, Bluschke, Rudolf, Adametz, Horák, Matyáš, Unčovský, Pospíšil.

Nominace ligá mladších žáků 17.3.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci B
místo konání: TJ Tesla Lesná Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Lukáš Paták
nominace:

Noss (G), Plšek (G), Kania, Keznikl, Koch, Mach, Mišun, Mlčoch, Mrkos, Němec, Sendler, Šafář, Šimíček, Tyll, Urban, Camrda, Dvořák, Lang 

Nominace ligá mladších žáků 17.3.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci A
místo konání: SH TJ Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Michal Havelka
nominace: Filla (G), Sedlář (G), Ondřejka, Eliáš, Vlk, Malec, Ceyp, Vorba, Mikeš, Novotný, Bartoš, Slezák, Bolfová

 

Nominace 2. liga dorostenců 18.3.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH TJ ČKD Blansko
doprava: vlak
sraz: 6:45 vestibul hl nádraží Brno
trenéři: Michal Havelka
nominace: Eliáš (G), Huser (G), Suk, Sláma, Hájek P, Procházka L, Čermák, Lukáš, Krchňák, Lank, Tretina, Halsch, Brabec, Procházka T, Trávníček, Zelinka, Klusáček, Lazar
Nominace liga mladších žáků 17.3.
kategorie mladší žáci
družstvo výběr elévů
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 9:30
trenéři: Tonda Šmerák, pan Valíček
nominace: Musil (G), Valíček (G), Gryc, Skoupý, Klusoň, Vopička, Mikeš, Šanca, Malý, Spousta, Slezák, Milichovský

 

Nominace ligá elévů 10.3.
kategorie elév
družstvo výběr přípravek
místo konání: SH Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

 

Pimek, Horák, Mach, Loučka, Ždímal, Beneš, Bluschke, Daněk, Polák, Jonáš Š.

Nominace ligá elévů 10.3.
kategorie elév
družstvo elév B
místo konání: SH Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Jiří Blaha
nominace:

 

Valíček (G), Profant, Běhal, Langer, Lank, Vejrosta, Figrán, Veselý, Lidmila, Tyll, Malý, Svoboda, Krček, Hradil, Skřepek, Slováček, Němec, Dat Le Tien.

Nominace ligá elévů 10.3.
kategorie elév
družstvo elév A
místo konání: SH Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 9:00
trenéři: Marek Fiala
nominace:

Musil (G), Gryc, Vopička, Klusoň, Skoupý, Mikeš, Šanca, Milichovský, Spousta, Slezák.

 

 

Nominace přebor starších žáků 10.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci B
místo konání: SH EZŠ Čejkovická
doprava: vlastní
sraz: 10:20
trenéři: Michal Havelka, Lukáš Paták
nominace: Huser (G), Filla (G), Ceyp, Mikeš, Vorba, Vlk, Ondřejka, Ambros, Hájek P, Mamojka, Nevěděl, Valíček, Zouhar, Bartoš, Slezák, Šimíček, Němec M, Koch

 

Nominace ligá starších žáků 10.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: SH SOU Kyjov
doprava: vlastní
sraz: 9:10
trenéři: Zdeněk Mlčoušek
nominace:

Pospíšil (G), Eliáš V (G), Gryc T, Košík, Krchňák, Lank, Sláma, Eliáš J, Malec, Novotný M, Suk, Bednář, Hájek J, Hronek, Kůra, Musil, Tretina

 

 

Nominace ligá přípravek 4.3.
kategorie přípravka
družstvo přípravka RED a BLUE
místo konání: SH Hattrick Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Sabina Grycová
nominace: Pimek, Ždímal, Loučka, Mach, Polák, Daněk, Jonáš Š., Beneš, Horák, Chytil, Zahradník, Adametz J., Procházka, Bluschke, Kostroň, Rudolf, Weiss, Loučková, Jonáš V., Dvořák.
Nominace ligá mladších žáků 3.3.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci B
místo konání: SH TJ Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Lukáš Paták
nominace: Noss (G), Plšek (G), Jurajda, Kania, Mach, Mišun, Mrkos, Mlčoch, Šafář, Šimíček, Tyll, Urban, Camrda, Hynšt, Lang, Štyks, Pilný, Dvořák.
Nominace ligá mladších žáků 4.3.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci A
místo konání: SH Kounicova Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Michal Havelka, Antonín Šmerák
nominace: Filla (G), Sedlář (G), Eliáš J, Vlk, Ondřejka,  Gryc M, Bartoš, Keznikl, Němec, Koch, Skoupý, Vopička, Klusoň, Milichovský, Spousta.

 

Nominace ligá starších žáků 3.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: SH CESA VUT Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:10
trenéři: Zdeněk Mlčoušek
nominace: Pospíšil (G), Eliáš V (G), Gryc T, Košík, Krchňák, Lank, Sláma, Eliáš J, Malec, Novotný, Suk, Bednář, Hájek J, Hronek, Kůra, Musil, Tretina.
Nominace 2. liga dorostenců 3.3.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH ZŠ Slavkov
doprava: vlastní
sraz: 12:55
trenéři: Michal Havelka
nominace:

Huser (G), Táborský (G), Hájek P, Zouhar, Brabec, Klusáček, Lazar, Lukáš, Procházka T, Trávníček, Zelinka, Procházka L, Čermák, Halsch.

na 2. zápas (sraz 15:25) navíc: Gryc T, Krchňák, Lank, Sláma

Nominace ligá mladších žáků 3.3.
kategorie elév
družstvo výběr elévů
místo konání: SH TJ ČKD Blansko
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Marek Fiala
nominace: Musil (G), Valíček (G), Gryc, Skoupý, Vopička, Klusoň, Mikeš, Spousta, Milichovský, Slezák, Malý, Šanca, Vejrosta, Lank
Nominace 1. liga dorostenců 4.3.
kategorie dorost
družstvo dorost A
místo konání: SH Otrokovice
doprava: mikrobus
sraz: 7:50 (Lídl Lesná)
trenéři: Martin Komenda
nominace:

Pospíšil (G), Čaďa, Kůra, Suk, Hájek, Procházka L, (Musil), Čech, Lang, Pavlík, Bednář, Menšík, Camrda, Čermák, Tretina, Popovský

 

Nominace ligá elévů 24.2.
kategorie elévové
družstvo výběr přípravek
místo konání: SH SportPoint Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Sabina Grycová
nominace: Pimek, Ždímal, Mach, Loučka, Polák, Daněk, Beneš, Horák, Chytil, Jonáš.
Nominace ligá elévů 24.2.
kategorie elévové
družstvo elév A
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Marek Fiala
nominace: Musil (G), Gryc, Skoupý, Vopička, Klusoň, Milichovský, Slezák, Spousta, Šanca, Mikeš.
Nominace ligá elévů 24.2.
kategorie elévové
družstvo elév B
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Jiří Blaha
nominace: Valíček (G), Profant, Běhal, Langer, Lank, Vejrosta, Figrán, Veselý, Lidmila, Tyll, Malý, Svoboda, Krček, Hradil, Skřepek, Slováček, Němec, Dat Le Tien.

 

Nominace přebor starších žáků 25.2.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci B
místo konání: SH TJ ČKD Blansko
doprava: vlastní
sraz: 8:10
trenéři: Michal Havelka, Antonín Šmerák
nominace: Filla (G), Buršík (G), Novotný, Vorba, Eliáš J, Ondřejka, Vlk, Ceyp, Gheorghe, Malec, Slezák, Bartoš, Mikeš, Ambros, Valíček, Mamojka, Košík
Nominace liga mladších žáků 17.2.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci A
místo konání: SH SOU Kyjov
doprava: vlastní
sraz: 9:20
trenéři: Michal Havelka, Antonín Šmerák
nominace: Filla (G), Sedlář (G), Ceyp, Mikeš P, Vorba, Novotný, Gryc M, Eliáš J, Malec, Koch, Bartoš, Gheorghe, Ondřejka, Vlk, Slezák O, Urban, Němec.
Nominace liga starších žáků 18.2.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: SH Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 10:30
trenéři: Zdeněk Mlčoušek, Michal Havelka
nominace: Táborský (G), Pospíšil (G), Bednář, Hájek J, Hronek, Kůra, Musil, Tretina, Suk, Ceyp, Eliáš J, Malec, Novotný M, Sláma, Lank, Krchňák, Gryc T.
Nominace 2. liga dorostenců 17.2.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 15:40
trenéři: Michal Havelka
nominace: Huser (G), Eliáš (G), Suk, Procházka L, Zouhar, Čermák, Krchňák, Sláma, Hájek P, Lank, Lukáš, Gryc T, Zelinka, Klusáček, Procházka T, Halsch, Trávníček.
Nominace liga přípravek 18.2.
kategorie přípravka
družstvo přípravka Red a Blue
místo konání: SH Hattrick Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Sabina Grycová
nominace: Loučka, Loučková, Roznos, Adametz J. Adametz T., Ždímal J., Ždímal D., Jonáš Š., Jonáš V., Pernický, Dvořák, Horák, Gryc M., Slováček, Slováčková, Langer, Kostroň, Standara, Zahradník, Staněk, Bluschke. 
Nominace liga přípravek 28.1.
kategorie přípravka
družstvo přípravka Red a Blue
místo konání: SH Hattrick
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

Pimek (G), Procházka, Bluschke, Jilčík, Loučka, Mach, Beneš, Dvořák, Adametz J., Zahradník, Horák, Ždímal, Polák, Daněk, Jonáš Š., Jonáš V., Loučková, Rudolf, Chytil, Langer, Weiss, Staněk, Kostroň.

Nominace přebor starších žáků 27.1.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci B
místo konání: SH Lužice
doprava: vlastní
sraz: 9:10
trenéři: Lukáš Paták
nominace:

Buršík (G), Filla (G), Ambros, Bolfová, Dvořák F, Mlčoch F, Mamojka, Pešková, Vorba, Ceyp, Keznikl, Novotný, Malec, Eliáš J, Vlk, Mikeš, Ondřejka

Nominace 2. liga dorostenců
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH VUT CESA Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:10
trenéři: Michal Havelka
nominace:

Táborský (G), Eliáš V (G), Suk, Procházka L, Čermák, Halsch, Lukáš, Zelinka, Procházka L, Gryc T, Hájek P, Košík, Krchňák, Lank, Sláma, Zouhar, Valíček

 

Starší příspěvky:12345