Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
2.kolo29.09.2018 09:05 / SH TEZA HodonínFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSHornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní   
2.kolo29.09.2018 10:50 / SH TEZA HodonínFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Blue   
2.kolo29.09.2018 12:00 / SH TEZA HodonínŠSK ZŠ Očovská HodonínŠSK ZŠ Očovská HodonínVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
2.kolo29.09.2018 13:10 / SH TEZA HodonínTROOPERS FK Orel Telnice WhiteTROOPERS FK Orel Telnice WhiteVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
3.kolo30.09.2018 13:35 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFlorbal KuřimFlorbal Kuřim   
3.kolo30.09.2018 15:20 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSTJ SOKOL LETOVICETJ SOKOL LETOVICE   
3.kolo30.09.2018 16:30 / TJ Tesla Lesná BrnoBulldogs Brno OrangeBulldogs Brno OrangeVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
3.kolo30.09.2018 17:40 / TJ Tesla Lesná BrnoSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversBVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
4.kolo13.10.2018 09:35 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSBulldogs Brno BlackBulldogs Brno Black   
6.kolo13.10.2018 10:10 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSTJ Znojmo LAUFEN CZ blackTJ Znojmo LAUFEN CZ black   
4.kolo13.10.2018 11:20 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSFBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko   
6.kolo13.10.2018 11:20 / SH TJ ZnojmoK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice BlueVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
4.kolo13.10.2018 12:30 / SH TuřanyTROOPERS FK Orel Telnice WhiteTROOPERS FK Orel Telnice WhiteVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
6.kolo13.10.2018 13:05 / SH TJ ZnojmoK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice BlackVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
4.kolo13.10.2018 13:40 / SH TuřanySokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase GulliversVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
6.kolo13.10.2018 14:15 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSTJ Znojmo LAUFEN CZ whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ white   
5.kolo14.10.2018 09:35 / SH TuřanyBulldogs Brno OrangeBulldogs Brno OrangeVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
5.kolo14.10.2018 10:45 / SH TuřanyTROOPERS FK Orel Telnice BlackTROOPERS FK Orel Telnice BlackVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
5.kolo14.10.2018 11:55 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB   
5.kolo14.10.2018 13:05 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSŠSK ZŠ Očovská HodonínŠSK ZŠ Očovská Hodonín   
7.kolo03.11.2018 09:00 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Blue   
7.kolo03.11.2018 10:10 / EZŠ ČejkovickáŠSK ZŠ Očovská HodonínŠSK ZŠ Očovská HodonínVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
7.kolo03.11.2018 11:55 / EZŠ ČejkovickáFBK Atlas BlanskoFBK Atlas BlanskoVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
7.kolo03.11.2018 13:40 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSFlorbal KuřimFlorbal Kuřim   
8.kolo04.11.2018 09:00 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice Black   
8.kolo04.11.2018 10:10 / EZŠ ČejkovickáTJ SOKOL LETOVICETJ SOKOL LETOVICEVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
8.kolo04.11.2018 11:55 / EZŠ ČejkovickáHornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ HorníVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
8.kolo04.11.2018 13:40 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSBulldogs Brno OrangeBulldogs Brno Orange   
12.kolo17.11.2018 00:00 / VUT CESA Brno 2Hornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ HorníVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
11.kolo17.11.2018 00:00 / VUT CESA Brno 1FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
11.kolo17.11.2018 00:00 / VUT CESA Brno 1FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
11.kolo17.11.2018 01:10 / VUT CESA Brno 1ŠSK ZŠ Očovská HodonínŠSK ZŠ Očovská HodonínVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
12.kolo17.11.2018 01:45 / VUT CESA Brno 2FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSBulldogs Brno BlackBulldogs Brno Black   
11.kolo17.11.2018 01:45 / VUT CESA Brno 1FBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSBulldogs Brno OrangeBulldogs Brno Orange   
11.kolo17.11.2018 02:55 / VUT CESA Brno 1Bulldogs Brno OrangeBulldogs Brno OrangeVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
12.kolo17.11.2018 03:30 / VUT CESA Brno 2FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice Black   
11.kolo17.11.2018 03:30 / VUT CESA Brno 1FBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSSokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase Gullivers   
11.kolo17.11.2018 04:40 / VUT CESA Brno 1FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSSokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase Gullivers   
12.kolo17.11.2018 05:15 / VUT CESA Brno 2TROOPERS FK Orel Telnice BlackTROOPERS FK Orel Telnice BlackVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
11.kolo17.11.2018 05:15 / VUT CESA Brno 1ŠSK ZŠ Očovská HodonínŠSK ZŠ Očovská HodonínVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
15.kolo15.12.2018 00:00 / VUT CESA Brno 1Bulldogs Brno BlackBulldogs Brno BlackVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
15.kolo15.12.2018 01:45 / VUT CESA Brno 1FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSTROOPERS FK Orel Telnice BlackTROOPERS FK Orel Telnice Black   
15.kolo15.12.2018 03:30 / VUT CESA Brno 1FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSTROOPERS FK Orel Telnice WhiteTROOPERS FK Orel Telnice White   
15.kolo15.12.2018 05:15 / VUT CESA Brno 1K1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice BlackVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
14.kolo16.12.2018 00:00 / Start Lesná BrnoSokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase GulliversVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
14.kolo16.12.2018 01:45 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSTJ Znojmo LAUFEN CZ blackTJ Znojmo LAUFEN CZ black   
14.kolo16.12.2018 03:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSTJ Znojmo LAUFEN CZ whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ white   
14.kolo16.12.2018 05:15 / Start Lesná BrnoFlorbal KuřimFlorbal KuřimVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
16.kolo12.01.2019 00:35 / SH Kounicova BrnoK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice BlueVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
16.kolo12.01.2019 01:45 / SH Kounicova BrnoSokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase GulliversVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
16.kolo12.01.2019 02:55 / SH Kounicova BrnoFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB   
16.kolo12.01.2019 04:05 / SH Kounicova BrnoFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSTJ SOKOL LETOVICETJ SOKOL LETOVICE   
17.kolo12.01.2019 10:10 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSTJ Znojmo LAUFEN CZ blackTJ Znojmo LAUFEN CZ black   
17.kolo12.01.2019 11:20 / SH TJ ZnojmoBulldogs Brno OrangeBulldogs Brno OrangeVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
17.kolo12.01.2019 13:05 / SH TJ ZnojmoBulldogs Brno BlackBulldogs Brno BlackVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
17.kolo12.01.2019 14:15 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSTJ Znojmo LAUFEN CZ whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ white   
19.kolo20.01.2019 00:35 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
19.kolo20.01.2019 00:35 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
19.kolo20.01.2019 01:45 / EZŠ ČejkovickáK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice BlackVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
19.kolo20.01.2019 02:20 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSFBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko   
19.kolo20.01.2019 02:55 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Blue   
19.kolo20.01.2019 03:30 / EZŠ ČejkovickáK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice BlackVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
19.kolo20.01.2019 04:05 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko   
19.kolo20.01.2019 04:40 / EZŠ ČejkovickáK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice BlueVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
21.kolo20.01.2019 09:35 / SH TJ ZnojmoŠSK ZŠ Očovská HodonínŠSK ZŠ Očovská HodonínVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
21.kolo20.01.2019 10:45 / SH TJ ZnojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ blackTJ Znojmo LAUFEN CZ blackVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
21.kolo20.01.2019 11:55 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSTJ Znojmo LAUFEN CZ whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ white   
21.kolo20.01.2019 13:05 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSTROOPERS FK Orel Telnice BlackTROOPERS FK Orel Telnice Black   
22.kolo02.03.2019 09:35 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
22.kolo02.03.2019 09:35 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
22.kolo02.03.2019 10:45 / TJ Tesla Lesná BrnoBulldogs Brno BlackBulldogs Brno BlackVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
22.kolo02.03.2019 11:20 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSTROOPERS FK Orel Telnice WhiteTROOPERS FK Orel Telnice White   
22.kolo02.03.2019 11:55 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB   
22.kolo02.03.2019 12:30 / TJ Tesla Lesná BrnoBulldogs Brno BlackBulldogs Brno BlackVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
22.kolo02.03.2019 13:05 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSTROOPERS FK Orel Telnice WhiteTROOPERS FK Orel Telnice White   
22.kolo02.03.2019 13:40 / TJ Tesla Lesná BrnoSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversBVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
23.kolo03.03.2019 09:35 / TJ Tesla Lesná BrnoTROOPERS FK Orel Telnice BlackTROOPERS FK Orel Telnice BlackVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
23.kolo03.03.2019 10:45 / TJ Tesla Lesná BrnoBulldogs Brno OrangeBulldogs Brno OrangeVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
23.kolo03.03.2019 11:55 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSHornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní   
23.kolo03.03.2019 13:05 / TJ Tesla Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSFlorbal KuřimFlorbal Kuřim   
26.kolo16.03.2019 01:10 / SH TuřanyFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSBulldogs Brno BlackBulldogs Brno Black   
26.kolo16.03.2019 02:20 / SH TuřanyK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice BlackVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
26.kolo16.03.2019 04:05 / SH TuřanySokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase GulliversVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
26.kolo16.03.2019 05:15 / SH TuřanyFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSTROOPERS FK Orel Telnice WhiteTROOPERS FK Orel Telnice White   
27.kolo17.03.2019 00:35 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
27.kolo17.03.2019 00:35 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
27.kolo17.03.2019 01:45 / SH TuřanyTROOPERS FK Orel Telnice BlackTROOPERS FK Orel Telnice BlackVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
27.kolo17.03.2019 02:20 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSŠSK ZŠ Očovská HodonínŠSK ZŠ Očovská Hodonín   
27.kolo17.03.2019 02:55 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSBulldogs Brno OrangeBulldogs Brno Orange   
27.kolo17.03.2019 03:30 / SH TuřanyTROOPERS FK Orel Telnice BlackTROOPERS FK Orel Telnice BlackVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
27.kolo17.03.2019 04:05 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSŠSK ZŠ Očovská HodonínŠSK ZŠ Očovská Hodonín   
27.kolo17.03.2019 04:40 / SH TuřanyBulldogs Brno OrangeBulldogs Brno OrangeVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
30.kolo30.03.2019 01:10 / SH Kounicova BrnoFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSSokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase Gullivers   
30.kolo30.03.2019 02:20 / SH Kounicova BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ whiteVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
30.kolo30.03.2019 04:05 / SH Kounicova BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ blackTJ Znojmo LAUFEN CZ blackVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
30.kolo30.03.2019 05:15 / SH Kounicova BrnoFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB   
33.kolo13.04.2019 00:00 / VUT CESA Brno 2FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
33.kolo13.04.2019 00:00 / VUT CESA Brno 2FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
32.kolo13.04.2019 00:00 / VUT CESA Brno 1Sokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase GulliversVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
33.kolo13.04.2019 01:10 / VUT CESA Brno 2K1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice BlackVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
33.kolo13.04.2019 01:45 / VUT CESA Brno 2FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB   
32.kolo13.04.2019 01:45 / VUT CESA Brno 1FBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSTROOPERS FK Orel Telnice WhiteTROOPERS FK Orel Telnice White   
33.kolo13.04.2019 02:55 / VUT CESA Brno 2Sokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversBVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
33.kolo13.04.2019 03:30 / VUT CESA Brno 2FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSHornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní   
32.kolo13.04.2019 03:30 / VUT CESA Brno 1FBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSTJ Znojmo LAUFEN CZ blackTJ Znojmo LAUFEN CZ black   
33.kolo13.04.2019 04:40 / VUT CESA Brno 2FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSHornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní   
33.kolo13.04.2019 05:15 / VUT CESA Brno 2K1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice BlackVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
32.kolo13.04.2019 05:15 / VUT CESA Brno 1TJ Znojmo LAUFEN CZ whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ whiteVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
35.kolo27.04.2019 00:35 / SH LetoviceFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Blue   
35.kolo27.04.2019 01:10 / SH LetoviceFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice Black   
34.kolo27.04.2019 01:10 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB   
35.kolo27.04.2019 02:20 / SH LetoviceFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
35.kolo27.04.2019 02:20 / SH LetoviceFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno EVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
34.kolo27.04.2019 02:20 / EZŠ ČejkovickáTROOPERS FK Orel Telnice BlackTROOPERS FK Orel Telnice BlackVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
35.kolo27.04.2019 03:30 / SH LetoviceTJ SOKOL LETOVICETJ SOKOL LETOVICEVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
35.kolo27.04.2019 04:05 / SH LetoviceK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice BlueVSFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B   
34.kolo27.04.2019 04:05 / EZŠ ČejkovickáTROOPERS FK Orel Telnice WhiteTROOPERS FK Orel Telnice WhiteVSFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick Brno   
35.kolo27.04.2019 04:40 / SH LetoviceK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice BlackVSFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E   
35.kolo27.04.2019 05:15 / SH LetoviceFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno BVSTJ SOKOL LETOVICETJ SOKOL LETOVICE   
34.kolo27.04.2019 05:15 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick BrnoFBŠ Hattrick BrnoVSSokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase Gullivers