Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
3.kolo24.09.2017 08:30 / Start Lesná BrnoSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
3.kolo24.09.2017 09:45 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 Hornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní ČFBU 
3.kolo24.09.2017 11:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 FK Orel TelniceFK Orel Telnice ČFBU 
3.kolo24.09.2017 12:15 / Start Lesná BrnoTJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo ZŠ Mládeže0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
4.kolo24.09.2017 13:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
4.kolo24.09.2017 13:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
4.kolo24.09.2017 14:20 / Start Lesná BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
4.kolo24.09.2017 14:45 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 FBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko ČFBU 
4.kolo24.09.2017 15:35 / Start Lesná BrnoFBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
4.kolo24.09.2017 16:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversOSokol Brno I EMKOCase GulliversO ČFBU 
4.kolo24.09.2017 16:50 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversOSokol Brno I EMKOCase GulliversO ČFBU 
4.kolo24.09.2017 17:15 / Start Lesná BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
2.kolo30.09.2017 09:35 / SOU KyjovFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E5:3 Troopers FK Orel Telnice BlackTroopers FK Orel Telnice Black ČFBU 
2.kolo30.09.2017 11:20 / SOU KyjovFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E5:5 Hornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní ČFBU 
2.kolo30.09.2017 12:30 / SOU KyjovFBC DragonsFBC Dragons6:5 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
2.kolo30.09.2017 13:40 / SOU KyjovTroopers FK Orel Telnice WhiteTroopers FK Orel Telnice White10:3 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
6.kolo07.10.2017 09:25 / SH TJ ZnojmoFK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
8.kolo07.10.2017 09:25 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 itelligence Bulldogs Brno Blackitelligence Bulldogs Brno Black ČFBU 
5.kolo07.10.2017 09:50 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G ČFBU 
6.kolo07.10.2017 10:15 / SH TJ ZnojmoTJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo ZŠ Mládeže0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
5.kolo07.10.2017 10:40 / SH TJ ZnojmoSokol Brno I EMKOCase GulliversYSokol Brno I EMKOCase GulliversY0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
8.kolo07.10.2017 10:40 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 FK Orel TelniceFK Orel Telnice ČFBU 
6.kolo07.10.2017 11:05 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ lvíciTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci ČFBU 
8.kolo07.10.2017 11:30 / EZŠ ČejkovickáSokol Brno I EMKOCase GulliversOSokol Brno I EMKOCase GulliversO0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
5.kolo07.10.2017 11:55 / SH TJ ZnojmoFK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
6.kolo07.10.2017 11:55 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversKSokol Brno I EMKOCase GulliversK ČFBU 
8.kolo07.10.2017 12:20 / EZŠ ČejkovickáK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice Black0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
5.kolo07.10.2017 12:45 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ tygříciTJ Znojmo LAUFEN CZ tygříci ČFBU 
8.kolo15.10.2017 09:00 / Start Lesná BrnoK1 Florbal Židenice GirlsK1 Florbal Židenice Girls1:2 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
8.kolo15.10.2017 10:45 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E10:3 Hornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní ČFBU 
8.kolo15.10.2017 12:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E3:4 Troopers FK Orel Telnice BlackTroopers FK Orel Telnice Black ČFBU 
8.kolo15.10.2017 14:15 / Start Lesná BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G2:2 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
12.kolo21.10.2017 09:50 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 Hornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní ČFBU 
12.kolo21.10.2017 10:40 / SH TuřanyTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíciTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
12.kolo21.10.2017 11:55 / SH TuřanySokol Brno I EMKOCase GulliversYSokol Brno I EMKOCase GulliversY0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
12.kolo21.10.2017 12:45 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 K1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Blue ČFBU 
10.kolo22.10.2017 09:25 / SH TuřanySokol Brno I EMKOCase GulliversOSokol Brno I EMKOCase GulliversO0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
9.kolo22.10.2017 09:25 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB ČFBU 
10.kolo22.10.2017 10:15 / SH Tuřanyitelligence Bulldogs Brno Orangeitelligence Bulldogs Brno Orange0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
9.kolo22.10.2017 10:40 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 TJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo ZŠ Mládeže ČFBU 
10.kolo22.10.2017 11:05 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 FK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White ČFBU 
9.kolo22.10.2017 11:30 / SH TuřanyFK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
10.kolo22.10.2017 11:55 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G ČFBU 
9.kolo22.10.2017 12:20 / SH Tuřanyitelligence Bulldogs Brno Blackitelligence Bulldogs Brno Black0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
10.kolo04.11.2017 09:00 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E0:4 K1 Florbal ŽideniceK1 Florbal Židenice ČFBU 
10.kolo04.11.2017 10:10 / EZŠ ČejkovickáTJ Znojmo LAUFEN CZ redTJ Znojmo LAUFEN CZ red4:2 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
10.kolo04.11.2017 11:55 / EZŠ ČejkovickáFBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko6:3 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
10.kolo04.11.2017 13:40 / EZŠ ČejkovickáFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E1:5 Sokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB ČFBU 
16.kolo11.11.2017 09:00 / TJ ČKD BlanskoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 FBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko ČFBU 
15.kolo11.11.2017 09:00 / Tělocvična ZŠ HorníFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 Hornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní ČFBU 
16.kolo11.11.2017 09:25 / TJ ČKD BlanskoSokol Brno I EMKOCase GulliversYSokol Brno I EMKOCase GulliversY0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
16.kolo11.11.2017 09:50 / TJ ČKD BlanskoSokol Brno I EMKOCase GulliversKSokol Brno I EMKOCase GulliversK0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
15.kolo11.11.2017 09:50 / Tělocvična ZŠ HorníFK Orel TelniceFK Orel Telnice0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
16.kolo11.11.2017 10:15 / TJ ČKD BlanskoFBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
16.kolo11.11.2017 11:05 / TJ ČKD BlanskoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
16.kolo11.11.2017 11:05 / TJ ČKD BlanskoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
15.kolo11.11.2017 11:05 / Tělocvična ZŠ HorníFK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
16.kolo11.11.2017 11:55 / TJ ČKD BlanskoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversKSokol Brno I EMKOCase GulliversK ČFBU 
16.kolo11.11.2017 12:20 / TJ ČKD BlanskoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversYSokol Brno I EMKOCase GulliversY ČFBU 
15.kolo11.11.2017 12:20 / Tělocvična ZŠ HorníFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 FK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White ČFBU 
15.kolo18.11.2017 09:35 / SH TJ ZnojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G1:0 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
15.kolo18.11.2017 10:45 / SH TJ ZnojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ redTJ Znojmo LAUFEN CZ red3:3 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
15.kolo18.11.2017 11:55 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E3:9 TJ Znojmo LAUFEN CZ whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ white ČFBU 
15.kolo18.11.2017 13:05 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E0:13 Sokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase Gullivers ČFBU 
17.kolo25.11.2017 09:00 / Tělocvična ZŠ HorníFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 Hornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní ČFBU 
17.kolo25.11.2017 09:50 / Tělocvična ZŠ HorníFBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
17.kolo25.11.2017 11:05 / Tělocvična ZŠ HorníTJ Znojmo LAUFEN CZ tygříciTJ Znojmo LAUFEN CZ tygříci0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
17.kolo25.11.2017 12:20 / Tělocvična ZŠ HorníFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ lvíciTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci ČFBU 
20.kolo26.11.2017 09:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
20.kolo26.11.2017 09:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
20.kolo26.11.2017 09:50 / Start Lesná BrnoFK Orel TelniceFK Orel Telnice0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
20.kolo26.11.2017 10:15 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversOSokol Brno I EMKOCase GulliversO ČFBU 
20.kolo26.11.2017 11:05 / Start Lesná BrnoSokol Brno I EMKOCase GulliversOSokol Brno I EMKOCase GulliversO0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
20.kolo26.11.2017 11:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB ČFBU 
20.kolo26.11.2017 12:20 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB ČFBU 
20.kolo26.11.2017 12:45 / Start Lesná BrnoFK Orel TelniceFK Orel Telnice0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
18.kolo09.12.2017 09:35 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E1:5 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
18.kolo09.12.2017 10:45 / SH TuřanySokol Brno I EMKOCase GulliversSokol Brno I EMKOCase Gullivers2:0 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
18.kolo09.12.2017 11:55 / SH TuřanyTroopers FK Orel Telnice WhiteTroopers FK Orel Telnice White3:0 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
22.kolo16.12.2017 09:50 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ tygříciTJ Znojmo LAUFEN CZ tygříci ČFBU 
22.kolo16.12.2017 10:40 / SH TJ ZnojmoSokol Brno I EMKOCase GulliversOSokol Brno I EMKOCase GulliversO0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
22.kolo16.12.2017 11:55 / SH TJ Znojmoitelligence Bulldogs Brno Blackitelligence Bulldogs Brno Black0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
22.kolo16.12.2017 12:45 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ lvíciTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci ČFBU 
24.kolo17.12.2017 09:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
24.kolo17.12.2017 09:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
24.kolo17.12.2017 09:50 / Start Lesná BrnoFK Orel TelniceFK Orel Telnice0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
24.kolo17.12.2017 10:15 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 FK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White ČFBU 
24.kolo17.12.2017 11:05 / Start Lesná BrnoFK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
24.kolo17.12.2017 11:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 FK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black ČFBU 
24.kolo17.12.2017 12:20 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black ČFBU 
24.kolo17.12.2017 12:45 / Start Lesná BrnoFK Orel TelniceFK Orel Telnice0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
24.kolo14.01.2018 09:00 / Start Lesná Brnoitelligence Bulldogs Brno Blackitelligence Bulldogs Brno Black0:6 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
24.kolo14.01.2018 10:45 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E4:2 itelligence Bulldogs Brno Gitelligence Bulldogs Brno G ČFBU 
24.kolo14.01.2018 12:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E6:2 Sokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB ČFBU 
24.kolo14.01.2018 14:15 / Start Lesná BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ white2:1 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
26.kolo21.01.2018 09:25 / SH SportPoint BrnoFK Orel TelniceFK Orel Telnice0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
25.kolo21.01.2018 09:25 / SH SportPoint BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
25.kolo21.01.2018 09:25 / SH SportPoint BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
26.kolo21.01.2018 10:15 / SH SportPoint BrnoK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Blue0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
25.kolo21.01.2018 10:15 / SH SportPoint Brnoitelligence Bulldogs Brno Orangeitelligence Bulldogs Brno Orange0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
25.kolo21.01.2018 10:40 / SH SportPoint BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ tygříciTJ Znojmo LAUFEN CZ tygříci ČFBU 
26.kolo21.01.2018 11:05 / SH SportPoint BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 itelligence Bulldogs Brno Blackitelligence Bulldogs Brno Black ČFBU 
25.kolo21.01.2018 11:05 / SH SportPoint BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 K1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice Black ČFBU 
25.kolo21.01.2018 11:30 / SH SportPoint Brnoitelligence Bulldogs Brno Orangeitelligence Bulldogs Brno Orange0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
26.kolo21.01.2018 11:55 / SH SportPoint BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ lvíciTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci ČFBU 
25.kolo21.01.2018 11:55 / SH SportPoint BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ tygříciTJ Znojmo LAUFEN CZ tygříci ČFBU 
25.kolo21.01.2018 12:20 / SH SportPoint BrnoK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice Black0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
32.kolo24.02.2018 09:25 / SH TuřanyTJ Znojmo LAUFEN CZ tygříciTJ Znojmo LAUFEN CZ tygříci0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
29.kolo24.02.2018 09:25 / SH SportPoint BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB ČFBU 
31.kolo24.02.2018 09:25 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ lvíciTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci ČFBU 
32.kolo24.02.2018 10:15 / SH TuřanyK1 Florbal Židenice BlackK1 Florbal Židenice Black0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
29.kolo24.02.2018 10:40 / SH SportPoint BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 TJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo ZŠ Mládeže ČFBU 
31.kolo24.02.2018 10:40 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 FBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko ČFBU 
32.kolo24.02.2018 11:05 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 FK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black ČFBU 
29.kolo24.02.2018 11:30 / SH SportPoint Brnoitelligence Bulldogs Brno Blackitelligence Bulldogs Brno Black0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
31.kolo24.02.2018 11:30 / SH TuřanyFK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
32.kolo24.02.2018 11:55 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 Hornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní ČFBU 
29.kolo24.02.2018 12:20 / SH SportPoint BrnoSokol Brno I EMKOCase GulliversKSokol Brno I EMKOCase GulliversK0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
31.kolo24.02.2018 12:20 / SH TuřanyK1 Florbal Židenice BlueK1 Florbal Židenice Blue0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
28.kolo03.03.2018 09:00 / TJ ČKD BlanskoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E3:2 FBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko ČFBU 
28.kolo03.03.2018 10:10 / TJ ČKD BlanskoK1 Florbal Židenice GirlsK1 Florbal Židenice Girls2:2 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
28.kolo03.03.2018 11:55 / TJ ČKD BlanskoHornets Brno ZŠ HorníHornets Brno ZŠ Horní4:4 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
28.kolo03.03.2018 13:40 / TJ ČKD BlanskoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E4:2 itelligence Bulldogs Brno Orangeitelligence Bulldogs Brno Orange ČFBU 
34.kolo10.03.2018 09:25 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 FK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black ČFBU 
35.kolo10.03.2018 09:25 / SH TJ ZnojmoFK TROOPERS Moravany WhiteFK TROOPERS Moravany White0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
34.kolo10.03.2018 09:50 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G ČFBU 
35.kolo10.03.2018 10:15 / SH TJ ZnojmoTJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo ZŠ Mládeže0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
34.kolo10.03.2018 10:40 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
34.kolo10.03.2018 10:40 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
35.kolo10.03.2018 11:05 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ tygříciTJ Znojmo LAUFEN CZ tygříci ČFBU 
34.kolo10.03.2018 11:30 / SH TJ ZnojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíciTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
34.kolo10.03.2018 11:55 / SH TJ ZnojmoFK TROOPERS Moravany BlackFK TROOPERS Moravany Black0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
35.kolo10.03.2018 11:55 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 FK Orel TelniceFK Orel Telnice ČFBU 
34.kolo10.03.2018 12:20 / SH TJ ZnojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
34.kolo10.03.2018 12:45 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 TJ Znojmo LAUFEN CZ lvíciTJ Znojmo LAUFEN CZ lvíci ČFBU 
34.kolo17.03.2018 10:10 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E4:4 K1 Florbal ŽideniceK1 Florbal Židenice ČFBU 
34.kolo17.03.2018 11:20 / SH Tuřanyitelligence Bulldogs Brno Gitelligence Bulldogs Brno G1:3 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
34.kolo17.03.2018 13:05 / SH Tuřanyitelligence Bulldogs Brno Blackitelligence Bulldogs Brno Black5:3 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
34.kolo17.03.2018 14:15 / SH TuřanyFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E8:4 Troopers FK Orel Telnice BlackTroopers FK Orel Telnice Black ČFBU 
39.kolo25.03.2018 08:30 / Start Lesná Brnoitelligence Bulldogs Brno Blackitelligence Bulldogs Brno Black0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
39.kolo25.03.2018 09:45 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 FBK Atlas BlanskoFBK Atlas Blansko ČFBU 
39.kolo25.03.2018 11:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversYSokol Brno I EMKOCase GulliversY ČFBU 
39.kolo25.03.2018 12:15 / Start Lesná BrnoTJ Znojmo ZŠ MládežeTJ Znojmo ZŠ Mládeže0:0 FBŠ Hattrick Brno AFBŠ Hattrick Brno A ČFBU 
40.kolo25.03.2018 14:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
40.kolo25.03.2018 14:00 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
40.kolo25.03.2018 14:50 / Start Lesná BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
40.kolo25.03.2018 15:15 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 Sokol Brno I EMKOCase GulliversKSokol Brno I EMKOCase GulliversK ČFBU 
40.kolo25.03.2018 16:05 / Start Lesná BrnoSokol Brno I EMKOCase GulliversKSokol Brno I EMKOCase GulliversK0:0 FBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B ČFBU 
40.kolo25.03.2018 16:30 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C0:0 itelligence Bulldogs Brno Orangeitelligence Bulldogs Brno Orange ČFBU 
40.kolo25.03.2018 17:20 / Start Lesná BrnoFBŠ Hattrick Brno BFBŠ Hattrick Brno B0:0 itelligence Bulldogs Brno Orangeitelligence Bulldogs Brno Orange ČFBU 
40.kolo25.03.2018 17:45 / Start Lesná BrnoTJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G0:0 FBŠ Hattrick Brno CFBŠ Hattrick Brno C ČFBU 
35.kolo14.04.2018 10:10 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E3:2 TJ Znojmo LAUFEN CZ - GTJ Znojmo LAUFEN CZ - G ČFBU 
35.kolo14.04.2018 11:20 / SH TJ ZnojmoTJ Znojmo LAUFEN CZ whiteTJ Znojmo LAUFEN CZ white7:0 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
35.kolo14.04.2018 13:05 / SH TJ ZnojmoSokol Brno I EMKOCase GulliversBSokol Brno I EMKOCase GulliversB10:2 FBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E ČFBU 
35.kolo14.04.2018 14:15 / SH TJ ZnojmoFBŠ Hattrick Brno EFBŠ Hattrick Brno E2:13 TJ Znojmo LAUFEN CZ redTJ Znojmo LAUFEN CZ red ČFBU