Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se: kategorie Dorostenci Nominace
Starší příspěvky:12345
nominace 2. liga dorostenců 29.9.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH TJ ČKD Blansko
doprava: vlak
sraz: 8:45 vestibul hl. nádraží Brno
trenéři: Michal Havelka
nominace:

Táborský (G), Huser (G), Zelinka, Klusáček, Halsch, Lukáš, Trávníček, Procházka T, Lazar, Hájek P, Lank, Košík, Sláma, Valíček, Ambros, Malec, Čermák J., Krchňák.

nominace Jihomoravská liga mladších žáků 29.9.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci B
místo konání: SH TEZA Hodonín
doprava: vlastní
sraz: 8:20 SH Teza Hodonín
trenéři: Marek Fiala, bude doplněno
nominace:

Sedlář (G), Valíček (G), Dvořák J, Mach D, Mrkos, Sedláček, Skřepek, Slováček, Hradil, Koch, Lank, Malý, Šanca, Tyll M, Vašíček, Vejrosta.

nominace Jihomoravská liga mladších žáků 30.9.
kategorie mladší žáci
družstvo výběr elévů
místo konání: TJ Tesla Lesná Brno
doprava: vlastní
sraz: 12:50
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

Pimek (G), Musil (G), Milichovský, Slezák, Spousta, Ždímal, Loučka, Veselý, Langer, Gryc, Mikeš, Skoupý, Vlk, Vopička, Novotný, Ondřejka.

 

nominace liga přípravek 29.9.
kategorie přípravka
družstvo přípravka RED
místo konání: EZŠ Čejkovická Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:45 EZŠ Čejkovická 10, Brno
trenéři: Sabina Grycová
nominace: Weiss, Jonáš Š., Jonáš V., Loučková, Langer, Slováček, Gryc, Roznos, Oháňka, Ždímal
nominace liga přípravek 29.9.
kategorie přípravka
družstvo přípravka BLUE
místo konání: EZŠ Čejkovická Brno
doprava: vlastní
sraz: 12:15 EZŠ Čejkovická 10, Brno
trenéři: Sabina Grycová
nominace: Adametz J., Adametz T., Bluschke, Horák, Chytil, Kostroň, Unčovský, Rudolf, Standara, Staněk

 

nominace liga starších žáků 23.9.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: SH Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 13:00 SH Znojmo
trenéři: Zdeněk Mlčoušek, Michal Havelka
nominace:

Buršík (G), Ambros, Eliáš J, Hájek P, Košík, Lank, Malec, Mamojka, Dvořák F, Sláma, Valíček, Bartoš, Eliáš, Němec, Slezák, Bolfová, Gryc T, Suk.

nominace přebor starších žáků 23.9.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci B
místo konání: SH Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 8:00 SH Znojmo
trenéři: Michal Havelka, Zdeněk Mlčoušek
nominace:

Filla (G), Hynšt, Kania, Lang, Mlčoch, Nehyba, Svitek, Štancl, Winkler, Ceyp, Gheorghe, Mikeš P, Sedlák, Šimíček, Vorba, Schmid, Vopička, Klusoň.

nominace liga elévů 23.9.
kategorie elév
družstvo elév A
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 8:45 SH Tuřany
trenéři: Lukáš Jalový, Matěj Hronek
nominace:

Pimek (G), Milichovský, Slezák, Spousta, Ždímal, Loučka, Veselý, Polák, Langer, Carda.

 

nominace liga elévů 23.9.
kategorie elév
družstvo elév B
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 8:45 SH Tuřany
trenéři: Pavel Kocourek
nominace:

Tyll, Mach T, Beneš, Běhal, Profant, Dvořák, Němec, Daněk, Jilčík, Procházka T .

nominace liga elévů 23.9.
kategorie elév
družstvo výběr přípravek
místo konání: SH Start Lesná
doprava: vlastní
sraz: 8:15 SH Start Lesná
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

Adametz, Zahradník, Bluschke, Horák, Jonáš Š, Kostroň, Weiss, Rudolf, Chytil, Langer.

 

nominace 2. liga dorostenců 16.9.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH Rousínov
doprava: vlastní
sraz: 8:00 SH Rousínov
trenéři: Michal Havelka
nominace:

Táborský (G), Huser (G), Zelinka, Klusáček, Halsch, Lukáš, Trávníček, Procházka T, Hájek P, Lank, Košík, Sláma, Valíček, Mamojka, Malec, Gheorghe, Čermák J.

Nominace liga přípravek 14.4.
kategorie přípravka
družstvo Red a Blue
místo konání: TJ Tesla Lesná
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

Blue - Pimek, Mach, Loučka, Ždímal, Jilčík, Polák, Beneš, Daněk, Horák, Jonáš Š.

Red - Zahradník, Adametz, Kostroň, Dvořák, Bluschke, Procházka, Staněk, Standara, Langer, Loučková, Jonáš V

Nominace liga mladších žáků 15.4.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci B
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 9:30
trenéři: Lukáš Paták
nominace:

Noss (G), Plšek (G), Kania, Mišun, Mrkos, Sendler, Šafář, Tyll, Hynšt, Lang, Štyks, Mlčoch, Štancl, Pilný, Dvořák, Kolařík, Hanák, Camrda .

Nominace liga mladších žáků 14.4.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci A
místo konání: SH SportPoint Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Lukáš Paták, Antonín Šmerák
nominace:

Filla (G), Sedlář (G), Mikeš, Vlk, Ondřejka, Bartoš, Gheorghe, Slezák, Keznikl, Koch, Mach, Němec, Šimíček, Urban.

 

Nominace liga mladších žáků 14.4.
kategorie mladší žáci
družstvo výběr elévů
místo konání: SH TJ Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 9:20
trenéři: Marek Fiala
nominace: Musil (G), Valíček (G), Klusoň, Vopička, Skoupý, Gryc, Lank, Šanca, Slezák, Milichovský, Spousta, Šanca.
Nominace kvalifikace MČR starších žáků 14. 4.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: TJ Spartak Uherský Brod
doprava: mikrobus (odjezd v 7:30)
sraz: 7:25 (Lidl Lesná)
trenéři: Zdeněk Mlčoušek, Martin Komenda, Michal Havelka
nominace: Eliáš (G), Táborský (G), Pospíšil (G), Bednář, Suk, Tretina, Hájek J., Hronek, Kůra, Musil, Eliáš J., Hájek P., Novotný, Lank, Krchňák, Sláma, Gryc, Košík.
Nominace 2. liga dorostenců 7.4.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci
místo konání: VUT CESA Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:00 (první zápas), 15:45 (druhý zápas)
trenéři: Zdeněk Mlčoušek, Martin Komenda, Michal Havelka
nominace:

Eliáš (G), Pospíšil (G), Bednář, Suk, Tretina, Hájek J., Hronek, Kůra, Musil, Lank, Sláma, Košík, Brabec, Klusáček, Lukáš, Procházka T, Trávníček

Nominace liga starších žáků 7.4.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: EZŠ Čejkovická
doprava: vlastní
sraz: 10:40
trenéři: Michal Havelka
nominace: Táborský (G), Filla (G), Eliáš J, Malec, Novotný, Krchňák, Bolfová, Hájek P, Nevěděl, Zouhar, Valíček, Ceyp, Vlk, Ondřejka, Gheorghe, Slezák O, Gryc T.
Nominace přebor starších žáků 7.4.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci B
místo konání: ZŠ Komenského Slavkov
doprava: vlastní
sraz: 10:15
trenéři: Lukáš Paták
nominace: Huser (G), Buršík (G), Dvořák F, Ambros, Mamojka, Mlčoch F, Koch, Němec M, Mikeš P, Šimíček, Urban, Keznikl, Bartoš, Standara, Winkler, Jankovský

 

Nominace ligá elévů 25.3.
kategorie elév
družstvo výběr přípravek
místo konání: SH Hattrick
doprava: vlastní
sraz: 13:15
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

Pimek, Loučka, Ždímal, Mach, Polák, Beneš, Daněk, Jonáš Š., Horák, Adametz J.

Nominace ligá elévů 25.3.
kategorie elév
družstvo elév A
místo konání: SH Hattrick
doprava: vlastní
sraz: 7:50
trenéři: Marek Fiala
nominace:

Musil (G), Gryc, Klusoň, Vopička, Skoupý, Mikeš, Šanca, Milichovský, Slezák, Spousta.

Nominace ligá elévů 25.3.
kategorie elév
družstvo elév B
místo konání: SH Hattrick
doprava: vlastní
sraz: 13:15
trenéři: Jiří Blaha
nominace:

Valíček (G), Vejrosta, Lank, Malý, Langer, Figrán, Svoboda, Běhal, Veselý, Lidmila, Tyll.

 

 
Nominace ligá starších žáků 24.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 8:20
trenéři: Zdeněk Mlčoušek, Michal Havelka
nominace: Pospíšil (G), Táborský (G), Gryc T, Košík, Krchňák, Lank, Sláma, Eliáš J, Malec, Novotný M, Suk, Bednář, Tretina, Hájek J, Hronek, Kůra, Musil
 
Nominace přebor starších žáků 25.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci B
místo konání: ZŠ Slavkov
doprava: vlastní
sraz: 11:30
trenéři: Michal Havelka
nominace: Buršík (G), Filla (G), Ceyp, Malec, Eliáš J, Vlk, Ondřejka, Ambros, Mamojka, Nevěděl, Valíček, Bartoš, Slezák, Novotný M, Němec M, Winkler, Jankovský, Mlčoch F

 

 
Nominace 2. liga dorostenců 25.3.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH TEZA Hodonín
doprava: vlastní
sraz: 9:30
trenéři: Michal Havelka
nominace: Eliáš (G), Huser (G), Suk, Sláma, Hájek P, Procházka L, Čermák, Lukáš, Krchňák, Lank, Tretina, Halsch, Brabec, Procházka T, Trávníček, Zelinka, Klusáček, Lazar, Zouhar

 
Nominace 1. liga dorostenců 24.3.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci A
místo konání: SH Kopřivnice
doprava: mikrobus
sraz: 10:20 (Lídl Lesná)
trenéři: Martin Komenda
nominace: Abraham, Hudeček, Hemerka, Menšík, Lang, Camrda, Pavlík, Procházka L, Čermák, Čaďa, Čech, Popovský

 

Nominace ligá přípravek 17.3.
kategorie přípravka
družstvo RED a BLUE
místo konání: EZŠ Čejkovická
doprava: vlastní
sraz: 8:45 Red, 12:20 Blue
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

Red - Zahradník, Weiss, Standara, Slováček, Slováčková, Loučková, Jonáš V., Chytil, Dvořák, Langer, Staněk.

 

Blue - Kostroň, Pernický, Procházka, Bluschke, Rudolf, Adametz, Horák, Matyáš, Unčovský, Pospíšil.

Nominace ligá mladších žáků 17.3.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci B
místo konání: TJ Tesla Lesná Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Lukáš Paták
nominace:

Noss (G), Plšek (G), Kania, Keznikl, Koch, Mach, Mišun, Mlčoch, Mrkos, Němec, Sendler, Šafář, Šimíček, Tyll, Urban, Camrda, Dvořák, Lang 

Nominace ligá mladších žáků 17.3.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci A
místo konání: SH TJ Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Michal Havelka
nominace: Filla (G), Sedlář (G), Ondřejka, Eliáš, Vlk, Malec, Ceyp, Vorba, Mikeš, Novotný, Bartoš, Slezák, Bolfová

 

Nominace 2. liga dorostenců 18.3.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH TJ ČKD Blansko
doprava: vlak
sraz: 6:45 vestibul hl nádraží Brno
trenéři: Michal Havelka
nominace: Eliáš (G), Huser (G), Suk, Sláma, Hájek P, Procházka L, Čermák, Lukáš, Krchňák, Lank, Tretina, Halsch, Brabec, Procházka T, Trávníček, Zelinka, Klusáček, Lazar
Nominace liga mladších žáků 17.3.
kategorie mladší žáci
družstvo výběr elévů
místo konání: SH Tuřany
doprava: vlastní
sraz: 9:30
trenéři: Tonda Šmerák, pan Valíček
nominace: Musil (G), Valíček (G), Gryc, Skoupý, Klusoň, Vopička, Mikeš, Šanca, Malý, Spousta, Slezák, Milichovský

 

Nominace ligá elévů 10.3.
kategorie elév
družstvo výběr přípravek
místo konání: SH Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Sabina Grycová
nominace:

 

Pimek, Horák, Mach, Loučka, Ždímal, Beneš, Bluschke, Daněk, Polák, Jonáš Š.

Nominace ligá elévů 10.3.
kategorie elév
družstvo elév B
místo konání: SH Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Jiří Blaha
nominace:

 

Valíček (G), Profant, Běhal, Langer, Lank, Vejrosta, Figrán, Veselý, Lidmila, Tyll, Malý, Svoboda, Krček, Hradil, Skřepek, Slováček, Němec, Dat Le Tien.

Nominace ligá elévů 10.3.
kategorie elév
družstvo elév A
místo konání: SH Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 9:00
trenéři: Marek Fiala
nominace:

Musil (G), Gryc, Vopička, Klusoň, Skoupý, Mikeš, Šanca, Milichovský, Spousta, Slezák.

 

 

Nominace přebor starších žáků 10.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci B
místo konání: SH EZŠ Čejkovická
doprava: vlastní
sraz: 10:20
trenéři: Michal Havelka, Lukáš Paták
nominace: Huser (G), Filla (G), Ceyp, Mikeš, Vorba, Vlk, Ondřejka, Ambros, Hájek P, Mamojka, Nevěděl, Valíček, Zouhar, Bartoš, Slezák, Šimíček, Němec M, Koch

 

Nominace ligá starších žáků 10.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: SH SOU Kyjov
doprava: vlastní
sraz: 9:10
trenéři: Zdeněk Mlčoušek
nominace:

Pospíšil (G), Eliáš V (G), Gryc T, Košík, Krchňák, Lank, Sláma, Eliáš J, Malec, Novotný M, Suk, Bednář, Hájek J, Hronek, Kůra, Musil, Tretina

 

 

Nominace ligá přípravek 4.3.
kategorie přípravka
družstvo přípravka RED a BLUE
místo konání: SH Hattrick Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Sabina Grycová
nominace: Pimek, Ždímal, Loučka, Mach, Polák, Daněk, Jonáš Š., Beneš, Horák, Chytil, Zahradník, Adametz J., Procházka, Bluschke, Kostroň, Rudolf, Weiss, Loučková, Jonáš V., Dvořák.
Nominace ligá mladších žáků 3.3.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci B
místo konání: SH TJ Znojmo
doprava: vlastní
sraz: 8:45
trenéři: Lukáš Paták
nominace: Noss (G), Plšek (G), Jurajda, Kania, Mach, Mišun, Mrkos, Mlčoch, Šafář, Šimíček, Tyll, Urban, Camrda, Hynšt, Lang, Štyks, Pilný, Dvořák.
Nominace ligá mladších žáků 4.3.
kategorie mladší žáci
družstvo mladší žáci A
místo konání: SH Kounicova Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Michal Havelka, Antonín Šmerák
nominace: Filla (G), Sedlář (G), Eliáš J, Vlk, Ondřejka,  Gryc M, Bartoš, Keznikl, Němec, Koch, Skoupý, Vopička, Klusoň, Milichovský, Spousta.

 

Nominace ligá starších žáků 3.3.
kategorie starší žáci
družstvo starší žáci A
místo konání: SH CESA VUT Brno
doprava: vlastní
sraz: 8:10
trenéři: Zdeněk Mlčoušek
nominace: Pospíšil (G), Eliáš V (G), Gryc T, Košík, Krchňák, Lank, Sláma, Eliáš J, Malec, Novotný, Suk, Bednář, Hájek J, Hronek, Kůra, Musil, Tretina.
Nominace 2. liga dorostenců 3.3.
kategorie dorostenci
družstvo dorostenci B
místo konání: SH ZŠ Slavkov
doprava: vlastní
sraz: 12:55
trenéři: Michal Havelka
nominace:

Huser (G), Táborský (G), Hájek P, Zouhar, Brabec, Klusáček, Lazar, Lukáš, Procházka T, Trávníček, Zelinka, Procházka L, Čermák, Halsch.

na 2. zápas (sraz 15:25) navíc: Gryc T, Krchňák, Lank, Sláma

Nominace ligá mladších žáků 3.3.
kategorie elév
družstvo výběr elévů
místo konání: SH TJ ČKD Blansko
doprava: vlastní
sraz: 8:15
trenéři: Marek Fiala
nominace: Musil (G), Valíček (G), Gryc, Skoupý, Vopička, Klusoň, Mikeš, Spousta, Milichovský, Slezák, Malý, Šanca, Vejrosta, Lank
Nominace 1. liga dorostenců 4.3.
kategorie dorost
družstvo dorost A
místo konání: SH Otrokovice
doprava: mikrobus
sraz: 7:50 (Lídl Lesná)
trenéři: Martin Komenda
nominace:

Pospíšil (G), Čaďa, Kůra, Suk, Hájek, Procházka L, (Musil), Čech, Lang, Pavlík, Bednář, Menšík, Camrda, Čermák, Tretina, Popovský

 

Starší příspěvky:12345