Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím

Hattrick se vrací do zápasového zápřahu. Ve třetím kole první ligy se postaví MVILu Ostrava, který nevstoupil do sezóny zrovna ideálně. Ani Brno však nemůže být stoprocentně spokojené, i když zatím nasbíralo plný počet bodů.

V minulém kole zajížděl Hattrick do Karlových Varů, kde uzavřel úvodní víkend soutěže. Hattrick nad Západočechy zvítězil 7:4, jenže o výsledek musel bojovat až do posledních minut. Důvodem se staly nepřesnosti v herním projevu. To vedlo k rozdílům oproti premiéře s Náchodem, kterou FBŠ zvládlo 10:0.

Nyní tak Brňany čeká další duel. Tentokrát přicestuje do jihomoravské metropole MVIL Ostrava, jenž aktuálně má na kontě dvě porážky. S celkovým skóre 6:13 je toto mužstvo na předposlední pozici tabulky. Ostravané nestačili na Petrovice (2:8) a Ústí (4:5).

Přestože momentální forma je na straně Hattricku, nelze očekávat žádný snadný souboj. Z osmi vzájemných zápasů vytěžily oba týmy shodně čtyři výhry. Historicky největší debakl uštědřil Hattrick MVILu v říjnu 2016, kdy jej rozdrtil 10:2. Loni ale Brno svého protivníka nezdolalo ani jednou.

Domácí hráči proto musí odstranit chyby, jež se jim děly ve Varech, a udržet koncentraci. „Čeká nás jedno z těžších utkání. Trenér nás upozornil, že soupeř bude dobře a organizovaně bránit,“ sdělil Jakub Andrle.

„Pokud si do duelu přeneseme dosavadní kvalitu a opět přijdou letos skvělí fanoušci, odejdeme ze střetnutí se třemi body,“ zmínil dále.

Do individuálních statistik se zatím nejvíce zapsal Luděk Ondráček s deseti body (4+6). Ten by tak mohl své postavení ještě více upevnit. Na svůj 80. zápas v dresu Hattricku se pak chystá Tomáš Brom, který za celou dobu získal 47 branek a 58 asistencí.

Na straně soupeře zatím mířil nejpřesněji střelec dvou gólů Petr Šarközy. Stejný počet přihrávek si připsal Michal Dombrovský.

Třetí utkání soutěže se bude konat v sobotu 15. září. Florbalový program v SH Maloměřice začne od 19 hodin.

Tadeáš Mima

datum poslední úpravy: 14.09.2018 11:07:18