Tento web používá soubory cookies. Dalším procházením webu vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookies. Více informacíSouhlasím
Nacházíte se: fanzone klubová karta

- další sleva z klubových cen uvedených na e-shopu ve vyši 10%
- při registraci na e-shopu nutno uvést klub HATTRICK BRNO
- sleva bude odečtena při fakturaci
- registrovaní budou pravidelně dostávat mailem speciální nabídky na naše zboží
- při nákupu na prodejně v Olomouci se o slevu musejí přihlásit sami
- návštěvu naší prodejny,vzorkovny doporučujeme telefonicky avizovat -tel. 725 442 672

www.hummel-kluby.cz

Sleva ve Florbal.com - s klubovu kartou 20% sleva na výrobky značky Unihoc a Zone (mimo akce)

Sleva v prodejnách Florbalexpert.cz -  s klubovu kartou 20% sleva na výrobky značky Unihoc a Zone (mimo akce)

s klubovu kartou 5 až 20% sleva na na všechny produkty v Prodejně Tejpy.cz na Pekařské 33 Brno a v Praze : https://www.tejpy.cz/kamenna-prodejna/  a nebo objednávky přes  e-shopu www.tejpy.cz po zaregistrování . Registrace bude provedena po zaslání kopie klubove kartičky na info@tejpy.cz   a poté se překlopí na týmové ceny.

Hokejová hala dětí a mládeže, Střední 26, 602 00 Brno - Značková prodejna. S klubovou kartou můžete na veškeré neslevněné zboží uplatnit slevu 15%

sleva 10% na skiservis a půjčovnu http://www.skicentrum-brno.cz/ Kontatkní osoba je pan Jaroš.

Pro členy Hattricku -10%. V prodjeně i na E-shopu. Široká nabídka bylinek, koření, čajů, kosmetiky, zdravé stravy a potravinových doplňků, včetně bezlepkových.

Klubové volání - nový klubový benefit pro naše hráče, případně jejich rodiče atp.na telefonní služby, který vyvstal s potřebou trenérů a jejich volání.  Pokud by měl někdo z našich členů či rodičů zájem, ať postupuje v souladu s letákem. Volání je bez závazků,smlouva na dobu neurčitou s měsíční výpovědní lhůtou. Dotazy posílat na uvedený email s vaším telefonem, operátorka se vám ozve. Upřesní pokyny k přenosu čísla, případně přidělení nového atd. Dále bude chít operátorka čísko klubové kartičky.