"A" ŽENY

FBŠ Hattrick Brno - TJ Znojmo

sobota 27.8.2022 10:30|8XWP-1F01|Pohár, 1. kolo @ VUT CESA Brno 1
2:2
0:1, 1:0, 1:1
FBŠ Hattrick Brno
TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno
vs.
TJ Znojmo
Holky Hattricku zvládly skupinu poháru, postup je neminul!
Vítězný výsledek si připisují holky Hattricku. Skupinu prvního kola Poháru Českého florbalu uzavřely vítězstvím nad Hradcem Králové, kterým se Brňanky posunuly na sedm bodů v tabulce. Domácí tak pokračují do vyřazovací fáze, kde čeká další protivník z východních Čech.

FBŠ Hattrick Brno – TJ Znojmo 2:2 (0:1, 1:0, 1:1)

Znojmo se dvakrát dostalo do vedení, nicméně ani jednou se Hattrick nevzdal. Brňanky na konci druhé třetiny odpověděly trestným střílením Venduly Schindlerové na brzkou trefu Romany Bačové a vrátily se do hry. Potom sice Znojmo ještě jednou skórovalo zásluhou Soni Dibelkové, remízu však zajistila Hattricku Linda Hyksová. Tím si Brno zajistilo důležitý bodík v cestě za postupem ze skupiny.

„Zápas byl pro nás hodně náročný. Dal nám nějaký základní vhled do toho, jaká úroveň nás čeká v první lize. Holky se hodně naběhaly, ale pokud perfektní výkon. Podržela nás i Mel v bráně,” popisovala gólmanka Tereza Ondrová, která šla do akce v následujícím souboji s Vysokým Mýtem.

Branky a nahrávky: 29. Schindlerová V., 36. Hyksová (Štěrbová) –  1. Bačová (Filáková), 33. Dibelková (Cihlářová). Rozhodčí: Šimon Grega, Jan Karafiát. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:0. Textový online naleznete ZDE.

  HattrickZnojmo
  Poláčková (Ondrová) – Macejáková. Rozenbergová V., Schindlerová V., Hyksová, Fidrmucová, Skořinská, Wilczek, Růžičková, Slováková, Rozenbergová K., Schindlerová M., Štěrbová, Cerchlanová, PraxováKrulová – Eliášová, Tarczynska, Smutná, Dibelková, Filáková, Cihlářová, Nesnídalová, Reischlová, Houšťová, Pelánová, Procházková, Bartušková, Bačová

  FTC Vysoké Mýto – FBŠ Hattrick Brno 0:10 (0:5, 0:3, 0:2)

  Druhé utkání dopadlo naopak velmi jednoznačně. Hattrick už od prvního dějství výsledkově dominoval a došel si pro vítězství 10:0. Jednu branku a dvě asistence si připsala Zuzana Wilczek, dvougólovými střelkyněmi se potom stala Hyksová a Zuzana Štěrbová. Brněnské hráčky se tak po prvním dnu skupiny drží v popředí tabulky a měly slušně rozjeté šance na postup.

  „I tento duel byl těžký, ale úplně jinak. Soupeřky hodně stály, takže jsme se musely koncentrovat na hru a snažit se nepolevovat v útoku. Každopádně vychytaná nula byla skvělý start do nové sezóny,” potěšilo Ondrovou. Navíc si připsala úspěch nad svým bývalým klubem. „Z těch holek, s nimiž jsem hrávala, zůstala v sestavě pouze jediná. Ale bylo příjemné zahrát si proti týmu, kde jsem florbalově vyrůstala,” dodala po první výhře ve skupině.

  Branky a nahrávky:  1. Praxová (Fidrmucová), 7. Wilczek (Slováková), 10. Hyksová (Wilczek), 11. Štěrbová (Wilczek), 15. Štěrbová (Macejáková), 23. Hyksová (Rozenbergová V.), 24. Rozenbergová K. (Schindlerová V.), 27. Schindlerová M., 41. Fidrmucová (Macejáková), 44. Růžičková. Rozhodčí: Martin Kozáček, Vojtěch Eliáš. Vyloučení: 2:0. Využití: 0:1. Textový online naleznete ZDE.

   Vysoké MýtoHattrick
   Černá – Peroutková, Spurná, Hozáková, Nováková, Šejblová, Šedová, Vaňásková, ŘehůřkováOndrová (Poláčková) – Macejáková, Rozenbergová V., Schindlerová V., Hyksová, Fidrmucová, Wilczek, Skořinská, Růžičková, Slováková, Rozenbergová K., Schindlerová M., Štěrbová, Cerchlanová, Praxová

   Bulldogs Brno – FBŠ Hattrick Brno 9:2 (4:0, 4:2, 1:0)

   Extraligový tým měl proti Hattricku výrazně navrch. Bulldogs se dostaly do vedení dvěma slepenými góly ve čtvrté minutě, což byl teprve jenom začátek jejich střeleckého vystoupení. Za Hattrick aspoň snižovaly Linda Hyksová a Vendula Schindlerová. FBŠ přesto měla postupovou situaci pevně pod kontrolou, a pokud by zvládla poslední duel s Hradcem Králové, měla stále reálnou šanci obsadit druhé místo skupiny.

   „Všechny góly, co padly, jsem sama ani neviděla. Bylo to cítit i v rychlosti hry proti Bulldogs. Celkově se mi však chytalo dobře – i když samozřejmě to bylo náročnější, protože jsem se musela v obou nedělních zápasech více hýbat,” podotkla brankářka Melisa Poláčková.

   Branky a nahrávky: 4. Garguláková (Stará), 4. Bolfová (Vlčková), 8. Vlčková (Plavcová), 12. Garguláková (Pospíšilová), 21. Bolfová (Vlčková), 25. Žáková (Brucháčková), 28. Žáková (Plavcová), 32. Sovadinová (Bolfová) – 22. Hyksová (Štěrbová), 28. Schindlerová V. (Praxová). Rozhodčí: Šimon Grega, Jan Karafiát. Vyloučení: 1:1. Využití: 0:0. Textový online najdete ZDE.

   BulldogsHattrick
   Prátová (Dvořáčková) – Žáková, Vlčková, Halaštová, Brucháčková, Pevná, Stará, Spoustová, Koláčková, Stuchlíková, Garguláková, Hroudná, Plavcová, Machálková, Bolfová, Pešková, Sovadinová, Sigmundová, PospíšilováPoláčková (Ondrová) – Macejáková, Rozenbergová V., Schindlerová V., Hyksová, Fidrmucová, Wilczek, Růžičková, Slováková, Rozenbergová K., Schindlerová M., Štěrbová, Praxová

   FBŠ Hattrick Brno – IBK Hradec Králové 3:1 (1:1, 0:0, 2:0)

   Právě měření sil s Východočeškami začalo velmi slibně pro Hattrick. Domácí družstvo předvedlo super kombinaci, která znamenala skvělou trefu Hyksové. Hradec ale okamžitě odpověděl srovnávací trefou a došlo k dlouhotrvajícímu dramatu. Druhá část potom skončila bez gólu a rozhodla až poslední třetina, kdy Hattrick dvěma slepenými trefami definitivně odskočil.

   Hyksova s Fidrmucovou převrátily výsledek na 3:1 ve 37. minutě a potvrdily postup týmu do dalšího kola poháru. Konkrétně obsadil Hattrick třetí místo skupiny, ve druhém kole poháru ho tak čeká Dobruška. Hattrick se tedy narazí na dalšího protivníka, s nímž se potká také v novém ročníku první ligy žen.

   „Druhé utkání jsme byly více na míčku. Nechci říct, že jsme to měly jednodušší, ale holky si naše věci zahrály a uměly si akce lépe vykombinovat,” doplnila Poláčková k celkovému výkonu. Teď už zbývá absolvovat poslední přípravy a vrhnout se na ligovou soutěž, jež startuje o víkendu 10. a 11. září, hrát budou Brňanky venku opět s IBK Hradec Králové a den poté s EAV SK Jihlava.

   Branky a nahrávky: 5. Hyksová (Wilczek), 37. Hyksová (Wilczek), 37. Praxová (Fidrmucová) – 6. Némethová (Benešová). Rozhodčí: Šimon Grega, Jan Karafiát. Vyloučení: 3:0. Využití: 0:0. Textový online najdete ZDE.

   HattrickHradec Králové
   Poláčková (Ondrová) – Macejáková, Rozenbergová V., Schindlerová V., Hyksová, Fidrmucová, Wilczek, Růžičková, Slováková, Rozenbergová K., Schindlerová M., Štěrbová, PraxováKašparová – Tlapáková, Kautská, Zeiplová, Benešová, Kozlová, Kyšková, Čečotková, Stehlíková, Tomášková, Némethová, Hvězdová, Miholová, Kovářová

   Informace o utkání