ELÉVKY GU11/MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13

Zápasy družstva ELÉVKY GU11/MLADŠÍ ŽÁKYNĚ GU13 2022/2023

říjen 2022

TJ Znojmo ZŠ Mládeže
1.10.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 9. kolo
Sobota 1. října 2022, 9:25, SH Hodonice
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
1.10.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 9. kolo
Sobota 1. října 2022, 10:15, SH Hodonice
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
1.10.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Jihomoravská liga elévů 3+1, 9. kolo
Sobota 1. října 2022, 11:05, SH Hodonice
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
1.10.
sobota
Bulldogs Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 9. kolo
Sobota 1. října 2022, 11:55, SH Hodonice
Florbal Hodonín
15.10.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Florbal Hodonín
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 14. kolo
Sobota 15. října 2022, 10:00, SH ZŠ Slavkov
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
15.10.
sobota
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Jihomoravská liga elévů 3+1, 14. kolo
Sobota 15. října 2022, 11:15, SH ZŠ Slavkov
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
15.10.
sobota
T.J. Sokol Břeclav
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
T.J. Sokol Břeclav
Jihomoravská liga elévů 3+1, 14. kolo
Sobota 15. října 2022, 12:30, SH ZŠ Slavkov
H
15.10.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
H
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 14. kolo
Sobota 15. října 2022, 13:45, SH ZŠ Slavkov

listopad 2022

FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
5.11.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga elévů 3+1, 29. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, ZŠ Horní
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
5.11.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 29. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, ZŠ Horní
TJ SOKOL LETOVICE
5.11.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 29. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, ZŠ Horní
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
5.11.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 29. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, ZŠ Horní
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
27.11.
neděle
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
Jihomoravská liga elévů 3+1, 39. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, SH SportPoint Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
27.11.
neděle
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBC GEPARDI BRNO yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 39. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno
27.11.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Bulldogs Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 39. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice Black
27.11.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 39. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, SH SportPoint Brno

prosinec 2022

Sokol Ivanovice na Hané
11.12.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Sokol Ivanovice na Hané
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 49. kolo
Neděle 11. prosince 2022, Start Lesná Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
11.12.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga elévů 3+1, 49. kolo
Neděle 11. prosince 2022, Start Lesná Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
11.12.
neděle
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
K1 Florbal Židenice Black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 49. kolo
Neděle 11. prosince 2022, Start Lesná Brno
Bulldogs Brno
11.12.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Bulldogs Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 49. kolo
Neděle 11. prosince 2022, Start Lesná Brno

leden 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
7.1.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
Jihomoravská liga elévů 3+1, 54. kolo
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ Slavkov
F.A.T.R. Dubňany Black
7.1.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
F.A.T.R. Dubňany Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 54. kolo
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ Slavkov
H
7.1.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
H
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 54. kolo
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ Slavkov
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
7.1.
sobota
Aligators
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Aligators
Jihomoravská liga elévů 3+1, 54. kolo
Sobota 7. ledna 2023, SH ZŠ Slavkov
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
21.1.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Jihomoravská liga elévů 3+1, 68. kolo
Sobota 21. ledna 2023, SH Rousínov
FBŠ Hattrick Brno Blue
21.1.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 68. kolo
Sobota 21. ledna 2023, SH Rousínov
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
21.1.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 68. kolo
Sobota 21. ledna 2023, SH Rousínov
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
21.1.
sobota
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBC GEPARDI BRNO yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 68. kolo
Sobota 21. ledna 2023, SH Rousínov

únor 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
19.2.
neděle
Bulldogs Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 78. kolo
Neděle 19. února 2023, SH Tuřany
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
19.2.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 78. kolo
Neděle 19. února 2023, SH Tuřany
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
19.2.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 78. kolo
Neděle 19. února 2023, SH Tuřany
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
19.2.
neděle
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBC ZŠ Komenského SLAVKOV
Jihomoravská liga elévů 3+1, 78. kolo
Neděle 19. února 2023, SH Tuřany

březen 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
5.3.
neděle
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
K1 Florbal Židenice Pink
Jihomoravská liga elévů 3+1, 87. kolo
Neděle 5. března 2023, ZŠ Čejkovická
FBŠ Hattrick Brno U9
5.3.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBŠ Hattrick Brno U9
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 87. kolo
Neděle 5. března 2023, ZŠ Čejkovická
FBC GEPARDI BRNO yellow
5.3.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 87. kolo
Neděle 5. března 2023, ZŠ Čejkovická
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
5.3.
neděle
TJ Sokol Brno - Husovice
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Sokol Brno - Husovice
Jihomoravská liga elévů 3+1, 87. kolo
Neděle 5. března 2023, ZŠ Čejkovická

duben 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
1.4.
sobota
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga elévů 3+1, 98. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH Kounicova Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
1.4.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
Jihomoravská liga elévů 3+1, 98. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH Kounicova Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
1.4.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 98. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH Kounicova Brno
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
1.4.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 98. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH Kounicova Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
22.4.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Jihomoravská liga elévů 3+1, 105. kolo
Sobota 22. dubna 2023, SH Křenovice
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
22.4.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 105. kolo
Sobota 22. dubna 2023, SH Křenovice
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
22.4.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 105. kolo
Sobota 22. dubna 2023, SH Křenovice
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
22.4.
sobota
Bulldogs Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Bulldogs Brno
Jihomoravská liga elévů 3+1, 105. kolo
Sobota 22. dubna 2023, SH Křenovice