JUNIOŘI U19/VÝBĚR DOROSTENCŮ U17

Zápasy družstva JUNIOŘI U19/VÝBĚR DOROSTENCŮ U17 2022/2023

září 2022

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
5:3
Zlín Lions
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Zlín Lions
CE soutěž juniorů, 1. kolo
Sobota 10. září 2022, 20:00, SH Kuřim
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
4:5
po nájezdech
Bulldogs Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Bulldogs Brno
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Neděle 11. září 2022, 10:00, VUT CESA Brno 1
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
4:3
po prodl.
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 3. kolo
Sobota 17. září 2022, 12:00, VUT CESA Brno 1
Zlín Lions
8:11
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Zlín Lions
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 4. kolo
Neděle 18. září 2022, 15:00, SH SPŠ Zlín
Bulldogs Brno
3:2
po prodl.
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Bulldogs Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 5. kolo
Sobota 24. září 2022, 12:00, SH SportPoint Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
5:8
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
CE soutěž juniorů, 6. kolo
Neděle 25. září 2022, 14:00, VUT CESA Brno 1

říjen 2022

TJ Sokol Královské Vinohrady
3:8
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
TJ Sokol Královské Vinohrady
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 1. kolo
Sobota 8. října 2022, 16:00, SH ZŠ Campanus
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
8:4
Florbal Primátor Náchod
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Florbal Primátor Náchod
CE soutěž juniorů, 3. kolo
Sobota 15. října 2022, 18:00, VUT CESA Brno 1
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
2:9
Wizards DDM SO Praha 10
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Wizards DDM SO Praha 10
CE soutěž juniorů, 5. kolo
Sobota 29. října 2022, 16:00, VUT CESA Brno 1

listopad 2022

Wizards DDM SO Praha 10
3:5
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Wizards DDM SO Praha 10
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 2. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, 13:00, SH VŠE
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
4:9
TJ Sokol Královské Vinohrady
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
TJ Sokol Královské Vinohrady
CE soutěž juniorů, 6. kolo
Neděle 6. listopadu 2022, 15:00, VUT CESA Brno 1
Zlín Lions
8:6
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Zlín Lions
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 7. kolo
Neděle 13. listopadu 2022, 15:00, SH SPŠ Zlín
FbC Hradec Králové
6:9
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
FbC Hradec Králové
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 9. kolo
Sobota 19. listopadu 2022, 19:30, SH Třebeš Hradec Králové
SOKOLI Pardubice
7:8
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
SOKOLI Pardubice
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 10. kolo
Neděle 20. listopadu 2022, 17:00, Tréninkové centrum Sokoli Pardubice
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
4:3
FBS Olomouc
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
FBS Olomouc
CE soutěž juniorů, 11. kolo
Sobota 26. listopadu 2022, 18:00, SH Maloměřice
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
3:6
Torpedo Havířov
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Torpedo Havířov
CE soutěž juniorů, 12. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, 11:00, SH Kuřim

prosinec 2022

Florbal Primátor Náchod
7:9
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Florbal Primátor Náchod
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 13. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 14:00, SH TJ Náchod
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
10:4
TJ Sokol Královské Vinohrady
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
TJ Sokol Královské Vinohrady
CE soutěž juniorů, 14. kolo
Sobota 10. prosince 2022, 19:00, VUT CESA Brno 1
Florbal Primátor Náchod
4:7
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Florbal Primátor Náchod
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 16. kolo
Sobota 17. prosince 2022, 20:00, SH TJ Náchod

leden 2023

Wizards DDM SO Praha 10
4:10
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Wizards DDM SO Praha 10
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 19. kolo
Sobota 14. ledna 2023, 20:00, SH VŠE
TJ Sokol Královské Vinohrady
5:15
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
TJ Sokol Královské Vinohrady
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 20. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 18:00, TJ Sokol Vinohrady
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
6:10
Wizards DDM SO Praha 10
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Wizards DDM SO Praha 10
CE soutěž juniorů, 15. kolo
Sobota 21. ledna 2023, 15:00, VUT CESA Brno 1
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
5:6
Zlín Lions
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Zlín Lions
CE soutěž juniorů, 21. kolo
Sobota 28. ledna 2023, 10:00, SH Maloměřice
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
2:8
Zlín Lions
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Zlín Lions
CE soutěž juniorů, 22. kolo
Neděle 29. ledna 2023, 14:00, VUT CESA Brno 1

únor 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
10.2.
pátek
SOKOLI Pardubice
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
SOKOLI Pardubice
CE soutěž juniorů, 24. kolo
Pátek 10. února 2023, 18:30, VUT CESA Brno 1
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
11.2.
sobota
FbC Hradec Králové
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
FbC Hradec Králové
CE soutěž juniorů, 23. kolo
Sobota 11. února 2023, 16:30, VUT CESA Brno 1
FBS Olomouc
18.2.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
FBS Olomouc
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 25. kolo
Sobota 18. února 2023, 18:00, SH Čajkaréna Olomouc
Torpedo Havířov
19.2.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
Torpedo Havířov
FBŠ Hummel Hattrick Brno U19
CE soutěž juniorů, 26. kolo
Neděle 19. února 2023, 16:00, MSH Havířov