ELÉV U11

Zápasy družstva ELÉV U11 2022/2023

říjen 2022

TROOPERS Green
2.10.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
TROOPERS Green
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 4. kolo
Neděle 2. října 2022, 9:25, SC Želva Dubňany
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
2.10.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 4. kolo
Neděle 2. října 2022, 10:15, SC Želva Dubňany
FBŠ Hattrick Brno U9
2.10.
neděle
F.A.T.R. Dubňany Green
FBŠ Hattrick Brno U9
F.A.T.R. Dubňany Green
Jihomoravská liga elévů 3+1, 4. kolo
Neděle 2. října 2022, 11:05, SC Želva Dubňany
FBŠ Hattrick Brno U9
2.10.
neděle
FBC Dragons
FBŠ Hattrick Brno U9
FBC Dragons
Jihomoravská liga elévů 3+1, 4. kolo
Neděle 2. října 2022, 11:55, SC Želva Dubňany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
16.10.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase GulliversO
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 20. kolo
Neděle 16. října 2022, 9:00, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno U9
16.10.
neděle
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
FBŠ Hattrick Brno U9
TJ Znojmo LAUFEN CZ girls
Jihomoravská liga elévů 3+1, 20. kolo
Neděle 16. října 2022, 10:15, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno U9
16.10.
neděle
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno U9
K1 Florbal Židenice Pink
Jihomoravská liga elévů 3+1, 20. kolo
Neděle 16. října 2022, 11:30, SH Kounicova Brno
H
16.10.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
H
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 20. kolo
Neděle 16. října 2022, 12:45, SH Kounicova Brno

listopad 2022

FBŠ Hattrick Brno U9
5.11.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
FBŠ Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase GulliversY
Jihomoravská liga elévů 3+1, 30. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, ZŠ Horní
FBK Atlas Blansko
5.11.
sobota
FBŠ Hattrick Brno U9
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 30. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, ZŠ Horní
Sokol Ivanovice na Hané
5.11.
sobota
FBŠ Hattrick Brno U9
Sokol Ivanovice na Hané
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 30. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno U9
5.11.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno U9
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga elévů 3+1, 30. kolo
Sobota 5. listopadu 2022, ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno U9
27.11.
neděle
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno U9
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů 3+1, 38. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, 12:30, SH Tuřany
TJ Sokol Lanžhot
27.11.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
TJ Sokol Lanžhot
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 38. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, 13:20, SH Tuřany
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
27.11.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 38. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, 14:35, SH Tuřany
FBŠ Hattrick Brno U9
27.11.
neděle
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno U9
FBK Atlas Blansko
Jihomoravská liga elévů 3+1, 38. kolo
Neděle 27. listopadu 2022, 15:50, SH Tuřany

prosinec 2022

H
11.12.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
H
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 50. kolo
Neděle 11. prosince 2022, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno U9
11.12.
neděle
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno U9
K1 Florbal Židenice Pink
Jihomoravská liga elévů 3+1, 50. kolo
Neděle 11. prosince 2022, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno U9
11.12.
neděle
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
FBŠ Hattrick Brno U9
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
Jihomoravská liga elévů 3+1, 50. kolo
Neděle 11. prosince 2022, Start Lesná Brno
TJ Sokol Brno - Husovice
11.12.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
TJ Sokol Brno - Husovice
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 50. kolo
Neděle 11. prosince 2022, Start Lesná Brno

leden 2023

K1 Florbal Židenice Black
8.1.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 57. kolo
Neděle 8. ledna 2023, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno U9
8.1.
neděle
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hattrick Brno U9
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 57. kolo
Neděle 8. ledna 2023, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno U9
8.1.
neděle
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno U9
TROOPERS White
Jihomoravská liga elévů 3+1, 57. kolo
Neděle 8. ledna 2023, Start Lesná Brno
Bulldogs Brno Orange
8.1.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 57. kolo
Neděle 8. ledna 2023, Start Lesná Brno
FBO Orel Boskovice
21.1.
sobota
FBŠ Hattrick Brno U9
FBO Orel Boskovice
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 69. kolo
Sobota 21. ledna 2023, SH Letovice
TJ SOKOL LETOVICE
21.1.
sobota
FBŠ Hattrick Brno U9
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 69. kolo
Sobota 21. ledna 2023, SH Letovice
FBŠ Hattrick Brno U9
21.1.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
FBŠ Hattrick Brno U9
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 69. kolo
Sobota 21. ledna 2023, SH Letovice
FBŠ Hattrick Brno U9
21.1.
sobota
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno U9
FBK Atlas Blansko
Jihomoravská liga elévů 3+1, 69. kolo
Sobota 21. ledna 2023, SH Letovice

únor 2023

Sokol Ivanovice na Hané
19.2.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
Sokol Ivanovice na Hané
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 80. kolo
Neděle 19. února 2023, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno U9
19.2.
neděle
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga elévů 3+1, 80. kolo
Neděle 19. února 2023, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno U9
19.2.
neděle
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hattrick Brno U9
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga elévů 3+1, 80. kolo
Neděle 19. února 2023, Start Lesná Brno
FBC GEPARDI BRNO white
19.2.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
FBC GEPARDI BRNO white
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 80. kolo
Neděle 19. února 2023, Start Lesná Brno

březen 2023

FBŠ Hattrick Brno U9
5.3.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
FBŠ Hattrick Brno U9
FBŠ Hummel Hattrick Brno GU11
Jihomoravská liga elévů 3+1, 87. kolo
Neděle 5. března 2023, ZŠ Čejkovická
FBŠ Hattrick Brno U9
5.3.
neděle
TJ Sokol Brno - Husovice
FBŠ Hattrick Brno U9
TJ Sokol Brno - Husovice
Jihomoravská liga elévů 3+1, 87. kolo
Neděle 5. března 2023, ZŠ Čejkovická
K1 Florbal Židenice Pink
5.3.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 87. kolo
Neděle 5. března 2023, ZŠ Čejkovická
FBC GEPARDI BRNO yellow
5.3.
neděle
FBŠ Hattrick Brno U9
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 87. kolo
Neděle 5. března 2023, ZŠ Čejkovická

duben 2023

FBŠ Hattrick Brno U9
1.4.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hattrick Brno U9
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga elévů 3+1, 97. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH ZŠ Šlapanice
Hornets Brno ZŠ Horní black
1.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno U9
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 97. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH ZŠ Šlapanice
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
1.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno U9
TJ Hodonice ZŠ Tasovice
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 97. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH ZŠ Šlapanice
FBŠ Hattrick Brno U9
1.4.
sobota
FBC GEPARDI BRNO white
FBŠ Hattrick Brno U9
FBC GEPARDI BRNO white
Jihomoravská liga elévů 3+1, 97. kolo
Sobota 1. dubna 2023, SH ZŠ Šlapanice
FBŠ Hattrick Brno U9
22.4.
sobota
FBC GEPARDI BRNO white
FBŠ Hattrick Brno U9
FBC GEPARDI BRNO white
Jihomoravská liga elévů 3+1, 109. kolo
Sobota 22. dubna 2023, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno U9
22.4.
sobota
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga elévů 3+1, 109. kolo
Sobota 22. dubna 2023, SH Kounicova Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
22.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase GulliversB
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 109. kolo
Sobota 22. dubna 2023, SH Kounicova Brno
Bulldogs Brno Black
22.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno U9
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga elévů 3+1, 109. kolo
Sobota 22. dubna 2023, SH Kounicova Brno