PŘÍPRAVKA U9

Zápasy družstva PŘÍPRAVKA U9 2022/2023

říjen 2022

FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 7. kolo
Sobota 8. října 2022, 9:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS Orange
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
TROOPERS Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 7. kolo
Sobota 8. října 2022, 9:40, SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 7. kolo
Sobota 8. října 2022, 10:40, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hattrick Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 7. kolo
Sobota 8. října 2022, 11:40, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
FBŠ Hattrick Brno Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 8:30, Start Lesná Brno
Bulldogs Brno Black
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 9:10, Start Lesná Brno
TROOPERS White
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 10:10, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 11:10, Start Lesná Brno

listopad 2022

FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Pink
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 9:20, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 10:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 11:00, SH TJ Znojmo
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 11:40, SH TJ Znojmo

prosinec 2022

FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 8:50, ZŠ Očov Hodonín
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 9:50, ZŠ Očov Hodonín
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 10:30, ZŠ Očov Hodonín
Florbal Hodonín
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
Florbal Hodonín
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 11:10, ZŠ Očov Hodonín
TROOPERS Black
18.12.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
TROOPERS Black
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 8:30, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
18.12.
neděle
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Pink
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 9:30, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
18.12.
neděle
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 10:30, Start Lesná Brno
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
18.12.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 11:30, Start Lesná Brno

leden 2023

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
15.1.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 9:20, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno Orange
15.1.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 10:00, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
15.1.
neděle
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hattrick Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 10:40, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
15.1.
neděle
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Pink
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 11:20, SH SportPoint Brno

únor 2023

K1 Florbal Židenice Girls
11.2.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
Sobota 11. února 2023, ZŠ Horní
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
11.2.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
Sobota 11. února 2023, ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno Black
11.2.
sobota
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
Sobota 11. února 2023, ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno Black
11.2.
sobota
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno Black
FBK Atlas Blansko
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
Sobota 11. února 2023, ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno Black
25.2.
sobota
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 25. února 2023, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
25.2.
sobota
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 25. února 2023, SH Kounicova Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
25.2.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 25. února 2023, SH Kounicova Brno
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
25.2.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 25. února 2023, SH Kounicova Brno

březen 2023

FBŠ Hattrick Brno Black
26.3.
neděle
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
Neděle 26. března 2023, SH Letovice
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
26.3.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
Neděle 26. března 2023, SH Letovice
Hornets Brno ZŠ Horní black
26.3.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
Neděle 26. března 2023, SH Letovice
FBŠ Hattrick Brno Black
26.3.
neděle
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno Black
FBK Atlas Blansko
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
Neděle 26. března 2023, SH Letovice

duben 2023

FBŠ Hattrick Brno Black
29.4.
sobota
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
FBC GEPARDI BRNO yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 69. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Pink
29.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 69. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
29.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 69. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno Black
29.4.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 69. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní