PŘÍPRAVKA U9

Zápasy družstva PŘÍPRAVKA U9 2022/2023

říjen 2022

Hornets Brno ZŠ Horní black
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 6. kolo
Sobota 8. října 2022, 9:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 6. kolo
Sobota 8. října 2022, 10:00, SH TJ Znojmo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
0:0
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 6. kolo
Sobota 8. října 2022, 10:40, SH TJ Znojmo
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
0:0
TROOPERS White
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 6. kolo
Sobota 8. října 2022, 11:20, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
FBŠ Hattrick Brno Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 8:30, Start Lesná Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
0:0
TROOPERS White
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 9:30, Start Lesná Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
0:0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 10:30, Start Lesná Brno
Bulldogs Brno Black
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 11:30, Start Lesná Brno

listopad 2022

FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
0:0
TROOPERS Green
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 17. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 9:40, SH Tuřany
Hornets Brno ZŠ Horní black
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 17. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 10:20, SH Tuřany
FBC GEPARDI BRNO yellow
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 17. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 11:20, SH Tuřany
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
0:0
TROOPERS Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TROOPERS Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 17. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 12:00, SH Tuřany

prosinec 2022

Aligators Green
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Aligators Green
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 13:20, ZŠ Očov Hodonín
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 14:00, ZŠ Očov Hodonín
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
0:0
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 14:40, ZŠ Očov Hodonín
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
0:0
Aligators White
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Aligators White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 24. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 15:20, ZŠ Očov Hodonín
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
18.12.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
FBC SLAVKOV - HOLUBICE
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 30. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 9:20, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno Black
18.12.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 30. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 10:00, SH SportPoint Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
18.12.
neděle
FBC GEPARDI BRNO blue
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
FBC GEPARDI BRNO blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 30. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 10:40, SH SportPoint Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
18.12.
neděle
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 30. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 11:20, SH SportPoint Brno

leden 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
15.1.
neděle
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 9:40, SH SportPoint Brno
K1 Florbal Židenice Black
15.1.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 10:20, SH SportPoint Brno
Hornets Brno ZŠ Horní black
15.1.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 11:20, SH SportPoint Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
15.1.
neděle
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 41. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 12:00, SH SportPoint Brno

únor 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
12.2.
neděle
FBC GEPARDI BRNO blue
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
FBC GEPARDI BRNO blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 46. kolo
Neděle 12. února 2023, SH Rousínov
Bulldogs Brno Orange
12.2.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 46. kolo
Neděle 12. února 2023, SH Rousínov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
12.2.
neděle
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 46. kolo
Neděle 12. února 2023, SH Rousínov
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
12.2.
neděle
TROOPERS White
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TROOPERS White
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 46. kolo
Neděle 12. února 2023, SH Rousínov
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
25.2.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
Sobota 25. února 2023, SH Kounicova Brno
Bulldogs Brno Black
25.2.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
Sobota 25. února 2023, SH Kounicova Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
25.2.
sobota
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
Sobota 25. února 2023, SH Kounicova Brno
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
25.2.
sobota
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 55. kolo
Sobota 25. února 2023, SH Kounicova Brno

březen 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
25.3.
sobota
TROOPERS Orange
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TROOPERS Orange
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
Sobota 25. března 2023, SH Tuřany
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
25.3.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
Sobota 25. března 2023, SH Tuřany
Bulldogs Brno Orange
25.3.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
Sobota 25. března 2023, SH Tuřany
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
25.3.
sobota
TROOPERS Green
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 60. kolo
Sobota 25. března 2023, SH Tuřany

duben 2023

FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
29.4.
sobota
FBC GEPARDI BRNO blue
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
FBC GEPARDI BRNO blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 68. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Black
29.4.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 68. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
29.4.
sobota
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 68. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
29.4.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Hornets Brno ZŠ Horní black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 68. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní