PŘÍPRAVKA U9

Zápasy družstva PŘÍPRAVKA U9 2022/2023

říjen 2022

FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 7. kolo
Sobota 8. října 2022, 9:00, SH TJ Znojmo
TROOPERS Orange
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
TROOPERS Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 7. kolo
Sobota 8. října 2022, 9:40, SH TJ Znojmo
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 7. kolo
Sobota 8. října 2022, 10:40, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hattrick Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 7. kolo
Sobota 8. října 2022, 11:40, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
FBŠ Hattrick Brno Black
FBŠ Hummel Hattrick Brno U9
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 8:30, Start Lesná Brno
Bulldogs Brno Black
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 9:10, Start Lesná Brno
TROOPERS White
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
TROOPERS White
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 10:10, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 10. kolo
Neděle 23. října 2022, 11:10, Start Lesná Brno

listopad 2022

FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Pink
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 9:20, SH TJ Znojmo
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 10:20, SH TJ Znojmo
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ green
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 11:00, SH TJ Znojmo
K1 Florbal Židenice Girls
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 20. kolo
Sobota 12. listopadu 2022, 11:40, SH TJ Znojmo

prosinec 2022

FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 8:50, ZŠ Očov Hodonín
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
Bulldogs Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 9:50, ZŠ Očov Hodonín
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín White
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 10:30, ZŠ Očov Hodonín
Florbal Hodonín
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
Florbal Hodonín
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 23. kolo
Neděle 4. prosince 2022, 11:10, ZŠ Očov Hodonín
TROOPERS Black
18.12.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
TROOPERS Black
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 8:30, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
18.12.
neděle
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Pink
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 9:30, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
18.12.
neděle
K1 Florbal Židenice Girls
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Girls
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 10:30, Start Lesná Brno
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
18.12.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
ŠSK ZŠ Očovská Hodonín Red
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 34. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 11:30, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
TROOPERS Green
FBŠ Hattrick Brno Black
TROOPERS Green
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 35. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 14:10, Start Lesná Brno
K1 Florbal Židenice Black
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Black
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 35. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 14:50, Start Lesná Brno
FBK Atlas Blansko
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 35. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 15:50, Start Lesná Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
FBŠ Hattrick Brno Blue
FBŠ Hattrick Brno Black
FBŠ Hattrick Brno Blue
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 35. kolo
Neděle 18. prosince 2022, 16:30, Start Lesná Brno

leden 2023

Hornets Brno ZŠ Horní yellow
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 9:20, SH SportPoint Brno
Bulldogs Brno Orange
0:0
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 10:00, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hattrick Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 10:40, SH SportPoint Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
0:0
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Pink
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 40. kolo
Neděle 15. ledna 2023, 11:20, SH SportPoint Brno

únor 2023

FBŠ Hattrick Brno Black
11.2.
sobota
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno Black
FBK Atlas Blansko
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
Sobota 11. února 2023, 9:20, ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno Black
11.2.
sobota
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
Sobota 11. února 2023, 10:20, ZŠ Horní
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
11.2.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
Sobota 11. února 2023, 11:00, ZŠ Horní
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
11.2.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
F.A.T.R. Dubňany Škorpioni
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 48. kolo
Sobota 11. února 2023, 11:40, ZŠ Horní
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
25.2.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo LAUFEN CZ black
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 25. února 2023, 9:20, SH Kounicova Brno
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
25.2.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase GulliversK
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 25. února 2023, 10:00, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
25.2.
sobota
Bulldogs Brno Orange
FBŠ Hattrick Brno Black
Bulldogs Brno Orange
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 25. února 2023, 10:40, SH Kounicova Brno
FBŠ Hattrick Brno Black
25.2.
sobota
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ Znojmo ZŠ Mládeže
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 54. kolo
Sobota 25. února 2023, 11:20, SH Kounicova Brno

březen 2023

FBŠ Hattrick Brno Black
26.3.
neděle
FBK Atlas Blansko
FBŠ Hattrick Brno Black
FBK Atlas Blansko
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
Neděle 26. března 2023, 9:10, SH Letovice
Hornets Brno ZŠ Horní black
26.3.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní black
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
Neděle 26. března 2023, 9:50, SH Letovice
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
26.3.
neděle
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
Neděle 26. března 2023, 10:50, SH Letovice
FBŠ Hattrick Brno Black
26.3.
neděle
TJ SOKOL LETOVICE
FBŠ Hattrick Brno Black
TJ SOKOL LETOVICE
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 63. kolo
Neděle 26. března 2023, 11:30, SH Letovice

duben 2023

FBŠ Hattrick Brno Black
29.4.
sobota
FBC GEPARDI BRNO yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
FBC GEPARDI BRNO yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 69. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní
K1 Florbal Židenice Pink
29.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
K1 Florbal Židenice Pink
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 69. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
29.4.
sobota
FBŠ Hattrick Brno Black
Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
FBŠ Hattrick Brno Black
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 69. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní
FBŠ Hattrick Brno Black
29.4.
sobota
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
FBŠ Hattrick Brno Black
Hornets Brno ZŠ Horní yellow
Jihomoravská liga přípravek 3+1, 69. kolo
Sobota 29. dubna 2023, ZŠ Horní