Napsal 18. prosince 2022 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Trochu jsme s tím bojovali, výhry si vážíme, zní z Hattricku po Aligators

Úspěšný konec roku vždy potěší. A nutno vyzdvihnout, že přesně v tomto stylu ho završili florbalisté Hattricku. V prvoligové bitvě s posledními Aligators výsledkově nezaváhali, a navíc odskočili čtvrtým Bulldogs. Co však sdělili Brňané bezprostředně po utkání ke svému výkonu?

Trochu jsme s tím bojovali, výhry si vážíme, zní z Hattricku po Aligators

Ocenění pro hráče duelu obdržel na straně hostů Matyáš Kůra. Bodejť by ne, když si připsal dvě asistence a byl důležitým stavebním kamenem pro vítězství. Úvod střetnutí však ani on sám nepovažoval za úplně vydařený.

„Myslím si, že začátek nebyl úplně ideální. Až tedy na pár individualit, které nás držely na hratelném výsledku,” řekl mladší z bratrské dvojice Kůrů v pozápasových ohlasech. Postupem času se sice Hattrick více dostal do hry, přesto je potřeba si výhry vážit.

Podle trenéra Simona Šišky byl problém, že Brňané od prvního hvizdu s utkáním trochu bojovali. „Nedařilo se nám úplně praktikovat věci, jež jsme chtěli. Něco jsme si k tomu řekli o první pauze, načež si myslím, že ve druhé části jsme už převzali kontrolu,” podotkl kouč Hattricku.

Celé rozhovory jsou ke zhlédnutí ve videu z produkce Aligators. Přehrát si je můžete v okně přímo pod tímto odstavečkem.