Napsal 29. listopadu 2022 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Trápila nás koncovka, ohlíží se za víkendem holky Hattricku

Šance získat body byly, jenže celkový výkon tentokrát nestačil. Ženský tým Hattricku odešel z uplynulého dvojkola první ligy s nulou v kolonce bodů, o čemž kromě trenérek mluvily také hráčky Veronika Rozenbergová s Michaelou Skřivánkovou.

Trápila nás koncovka, ohlíží se za víkendem holky Hattricku

„Z naší strany byl výkon ze začátku velmi pasivní, nemohly jsme se do toho dostat,” mrzel Rozenbergovou nepovedený duel s Hradcem Králové. V něm slavily Východočešky vítězství 6:4. Ona sama přitom v utkání zaznamenala pěknou asistenci, která ovšem k úspěchu nedopomohla.

„Zachytila jsem míček při rozehrávce soupeřek. Potom jsem hned nahrávala na Wildu (Zuzanu Wilczek, pozn. red.), která si na mě zavolala, a tam to bylo jednoznačné. Krásně to trefila,” uznala Rozenbergová po zápase.

Porážka naneštěstí pro Hattrick přišla také o den později, a to při měření sil s Jihlavou. „Utkání jsem vnímala lépe než to předchozí. Trošku jsme změnily sestavu, což podle mě jenom prospělo,” řekla kapitánka Skřivánková. Hlavně vyzdvihla hru na tři útoky.

Podobně jako Rozenbergová viděla Skřivánková problém v tom, že se družstvo nedostalo na efektivnější vlnu. „Neproměňovaly jsme šance, které jsme si vytvářely. Druhá třetina měla být náše a utkání jsme měly vyhrát,” nepochybovala opora Brňanek.

Celé rozhovory s oběma hráčkami můžete zhlédnout ve videích níže.