Napsal 10. října 2022 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Vítězný nájezd byla improvizace, přibližuje Zouhar

Vedle brankáře Ondřeje Kolajty to byl on, kdo měl hlavní zásluhu na vítězných nájezdech. Nikolas Zouhar zachoval chladnou hlavu v náhlé smrti proti Aligators a přiřkl florbalistům Hattricku dva body. Domácí tým tak zvládl dovednostní soutěž podruhé ze dvou pokusů a zůstává lídrem první ligy.

Vítězný nájezd byla improvizace, přibližuje Zouhar

„Chtěl jsem střílet na bližší tyč, ale nebylo tam místo. Proto jsem zkusil bekhend a vyšlo to,” popisoval rozhodující nájezd Nikolas Zouhar. Ten se navíc trefil už během utkání a zaznamenal i asistenci. Individuálním výkonem tak patřil mezi hlavní tahouny Hattricku za výhrou.

Zouhar se díky svým výkonům zařadil mezi nejproduktivnější členy mančaftu. S devíti body za sedm tref a dvě asistence patří na třetí pozici klubového pořadí. A zároveň je devatenáctiletý snajpr nejlepším střelcem mužstva. „Myslím si, že to není úplně špatné. Neočekával jsem tolik bodů, ale mám co zlepšovat,” uznal Zouhar.

Celý rozhovor sledujte ve videu níže a nezapomeňte, že Hattrick bude opět potřebovat vaši podporu. Už v úterý 11. října od 20.15 se koná šestnáctifinále Poháru Českého florbalu, ve kterém Brňané narazí na svého odvěkého rivala Black Angels. Dorazte fandit na tribuny SH Maloměřice proti superligovému soupeři i vy!