Napsal 9. leden 2019 Tadeáš Mima v rubrice Mladé naděje Hattricku

Hattrick statečně bojoval na Prague Floorball Cupu 2019

O víkendu se konal třetí ročník turnaje Prague Floorball Cup. Hattrick v hlavním městě reprezentovala pětice družstev, která vybojovala pěkná umístění.

Hattrick statečně bojoval na Prague Floorball Cupu 2019

Hattrick B02

Nejstarší tým, který se zúčastnil turnaje, spadal do kategorie ročníku 2002. V základní skupině narazili Brňané na silné soupeře, od nichž nakonec získali pouze jediný bod. Nerozhodný výsledek si hráči B02 připsali proti Chomutovu. Hattrick tak zamířil do play-off B, kde v semifinále vyřadil městského rivala Bulldogs a jen těsně nestačil ve finále na Black Angels White. Skóre závěrečného duelu bylo 1:2.

Hattrick B04

Vyřazovací fází B prošel ve své kategorii také Hattrick B04. Ani skupinu však neodehrál špatně, protože v jejím závěru porazil Náchod 5:4. V rámci samotného play-off B pak Brno čekalo putování do semifinále, kde Hattrick nestačil o gól na Spartu Praha Red. Na cestě mezi nejlepší čtveřici pavouka postoupili svěřenci Michala Havelky přes Black Angels 05 či Bulldogs.

Hattrick B06

Družstvo ročníku 2006 si na úvod poradilo hned se dvěma protivníky. Body si mladé naděje FBŠ vybojovaly nad Přerovem nebo Mohelnicí. Vývoj skupiny tak znamenal, že Brňané pokračovali do play-off A. V něm sice ustáli přestřelku se Snipers Bratislava (7:6), jenže další soupeř už byl nad jejich síly. Místo Hattricku se do čtvrtfinále PFC podíval Florbal Jesenice.

Hattrick B08

Dobrou hru ukazoval i tým B08. Druhý nejmladší výběr Hattricku v Praze si postupně prožil výhru, prohru a remízu. Odměnou za předvedené výkony se stala účast ve vyřazovací části A, v ní ale ukončili brněnskou cestu turnajem Black Angels.

Hattrick B10

Zisk devíti bodů zaznamenali nejmladší zástupci klubu z družstva B10. To Brňanům v pětičlenné skupině upevnilo třetí příčku za rivaly jako Mladá Boleslav nebo Sparta Praha. Hattrick se poté kvalifikoval do bojů, kde se utkal se třetími týmy ze zbývajících skupin. Ve výkonnostně srovnatelné konkurenci získalo FBŠ vítězství nad FK TROOPERS a utrpělo porážku od Liberce Black.

foto: www.praguefloorballcup.cz