Napsal 19. září 2022 Tadeáš Mima v rubrice Rozhovory

Duelu s Troopers jsme dávali velkou důležitost, říká Vlach

Nedělní večer dopadl nejlepším možným způsobem. Famózní domácí premiéru absolvovali florbalisté Hattricku proti Troopers, jimž nadělili rovných deset gólů. Jako hráč zápasu byl zvolen Lukáš Vlach, který nechyběl na pozápasovém rozhovoru.

Duelu s Troopers jsme dávali velkou důležitost, říká Vlach

Nejdříve přestřelka zkraje utkání, potom dlouho nic a nakonec gólový uragán Hattricku. Zhruba takto se vyvíjel první domácí souboj v základní části, když do Maloměřic přijeli Troopers. Městský rival se tak se zlou potázal a opouštěl halu s bolestivou porážkou 3:10.

„Očekávali jsme těžký zápas a vyrovnaný průběh. Zároveň jsme věděli, že musíme vydržet v naší hře, která se nám dřív nebo později začne vyplácet,” uvažoval střelec dvou branek Lukáš Vlach. Ten navíc oba přesné zářezy zaznamenal při vlastním oslabení. „Po vyrovnaných dvou třetinách začaly padat góly, i s trochou štěstí,” těšilo borce s číslem 41 na dresu.

Vlach současně přiznal, že utkání mělo pro Hattrick značný význam. „Vnímali jsme ho dost důležitě. Zkrátka jsme zase šli do bitvy o Brno, takže výsledek je super, nicméně musíme pokračovat dále,” uvědomoval si třiadvacetiletý útočník.

Poslechněte si kompletní ohlasy ve videu níže, kde kromě Vlacha mluví také trenér Hattricku Simon Šiška.